İçeriğe Yönlendir

Hepsiburada Alışveriş Deneyimleri

Savaş Değişli

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek

Başka yerden alacak olsam da Bu siteden bakarım herşeye :D Haklarını helal etsinler... 

• Beğen 4
Yorum bağlantısı

Hepsiburada online alışveriş için bir numaralı tercihimdir. Motorola bluetooth kitini iade süresi dolmasına rağmen ellerine ilk ulaştığı gün geri aldılar ve paramı iade ettiler. Burada bunu yazmak zorundayız çünkü yiğidin hakkını yiğide vermek gerekir.

Yorum bağlantısı
Yılmaz Ertek

yıllardır kullanırım, hiç bir sorun yaşamadım. 

hatta en son eşime saat siparişi vermiştik, camı kırık çıktı.

normalde kargo görevlisinin yanında tutanak tutturmak gerekiyor ama eşim paketi teslim almış, 1-2 saat sonra açmış.

neyse durumu açıklayan bir dilekçe ile geri gönderdim, sorunsuz şekilde iade alıp, parayı aynı gün geri yatırdılar. :bravo:

Yorum bağlantısı
Mert Bilgin Irmak

Bende diğer alışverişlerimde birşey yaşamdım hatta hızlılık gördüm fakat Ramazan Ayı Öncesi ''Kızılay Yardım Kumanyası'' almıştım çok çok geç gönderildi hemde faturası daha geçen gün geldi. 07.08.2013 de faturasını kargodan aldım

Yorum bağlantısı
Ertan Şen

Kanser hastası babam için  yatakta yemesi içmesi rahat olsun diye. hepsi burda diyen ama ruhu olmayan yerden masa sipariş etmiştim. Şiparişimden 2 hafta sonra yani babamı kaybettiğim gün geldi. Düşmanım yaşamasın o anı :(:unsure2::shok::angry:

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Görüyorum ki şansları yaver gidip memnun olanlar var. Kurulduğundan beri alış veriş yapardım. Ama şu bir gerçek; çok bozuldular. 3 kere yanlış ürün gönderdikten sonra bıraktım artık. Çünkü telefonla ulaşmak/uğraşmak zor; iletişim epostaları ise çok geç cevaplanıyor. Nerde 200 Gb harddisk bozulunca ellerinde 200 kalmadı diye 250 gönderen hepsiburada, nerde ürünleri yanlış/geç gönderen hepsiburada?

Artık hepsiorada değil yani. Şimdi netsiparis var, inventus var, hizlial var.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Köksal

2010 yılı kasım ayından itibaren HB de çok değişti...

Ben kendi hesabım üstünden hem kendime hem de iş arkadaşlarıma bi çok şey satın aldım(takribi 30bin lirayı aşmış hesabımdan yapılan toplam alışveriş).  2011 ocak ayından itibaren düzgün iş yapamadıklarını açıkça söyleyebilirim. Ama arkadaşların da belirttiği gibi, başka siteden  bişey alacaksam HB ile karşılaştırır öyle alırım...piyasa indirim yaptık diyip yapmayanlarla dolu :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Hepsi burada, bu kadar hızlı büyümemeliydi, ben buna bağlıyorum sorunları... Yoksa hiç kimse benim arkamdan kötü konuşulsun diye iş yapmaz.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Mehmet Atalay

Şimdi girip profilime baktım da (HB.com profilime) geçmiş alışverişler toplamım baya yüklü bir meblağ olmuş. Açıkçası hiç birinde de pişman olmadım

Sadece son alışverişimde midi fırın almıştık eve. Fotoğrafı morumsu bir renk olduğu için eşim çok beğenmişti (ya da alev kırmızı gibi bir şeydi-renkliydi yani fırın). Eve gelen siyah geldi. değiştirme için iade kargosu yaptım. kargo teslim alınınca aradılar. istediğiniz rengi temin ediyoruz dediler ama 7 gün sonra baktım para iadesi yapılmış!

belki benim şansımdı belki de hep böyleler ama en iyi firmalar bile bazen inanılmaz komik hatalar yapabiliyor!

Yorum bağlantısı
  • 9 ay sonra...
Kerim Şahin

s.a herkeslere 

s4 almayı düşünüyorum hepsiburadada fiyatı 1185 tl ve 1000 tl üzeri alışverişe 150 tl hediye ceki veriyorlar.

daha önce bu siteden telefon vb birşeyler alan varsa sormak istediklerim

garanti ve imitasyon olma ihtimali hakkında bilgi verirlerse sevinirim 

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

ben hepsiburadadan telefon dahil bir kaç kez alışveriş yaptım.aldığım telefon samsungun dokunmatik (akılsız) bir modeliydi,saorunsuz geldi kullandık.telefon orjinal ama distribitör garantili değildi sanırım.grey market denen parelel ithalat (galiba)

bunu bilerek yapın alışverişinizi.

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

İmitasyon olmuyor. Ama aldığınızda kargocu gitmeden kutuyu açık, ürünün çalışıp çalışmadığını, üzerinde kozmetik hasar olup olmadığını iyice kontrol ettikten sonra onay verin/ teslim alın. Birde garanti distribütör olumuyor galiba. Ama HB aracılık yapıyor diye biliyorum. Yoksa fiyatı uygunsa alınır.

tarihinde Kerem Minaz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

Hepsiburada güvenilir bir site olsa da, eletronik ürünlerin ve özellikle cep telefonlarının biraz şans işi olduğuna inanırım.

Görerek almakta fayda var..

Yorum bağlantısı
Kerim Şahin

ben hepsiburadadan telefon dahil bir kaç kez alışveriş yaptım.aldığım telefon samsungun dokunmatik (akılsız) bir modeliydi,saorunsuz geldi kullandık.telefon orjinal ama distribitör garantili değildi sanırım.grey market denen parelel ithalat (galiba)

bunu bilerek yapın alışverişinizi.

valla bozuldugunda yapılması gerekeni yapıcaksa paralel firma sorun olmaz teşekkür ederim cevabınız icin

İmitasyon olmuyor. Ama aldığınızda kargocu gitmeden kutuyu açık, ürünün çalışıp çalışmadığını, üzerinde kozmetik hasar olup olmadığını iyice kontrol ettikten sonra onay verin/ teslim alın. Birde garanti distribütör olumuyor galiba. Ama HB aracılık yapıyor diye biliyorum. Yoksa fiyatı uygunsa alınır.

kontrol konusunu tamda aklımdaki şekilde tarif etmişsiniz teşekkür ederim forumda bi arkkadaşımızın msjından hatırlıyorum kozmetik hatasını

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

şimdi hepsiburadadan kontrol ettim,yetkili servis garantisinde,resmi distribitör malı diyor.

yalnız gözden kaçırdığınız nokta,kdv hariç 1185 tl, kdv eklenince 1399 tl oluyor

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Sıkıntı olmaz, olursada hallolur, esas sıkıntı ise alacağın telefonda, S4 alınmaz :)

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kerim Şahin

şimdi hepsiburadadan kontrol ettim,yetkili servis garantisinde,resmi distribitör malı diyor.

yalnız gözden kaçırdığınız nokta,kdv hariç 1185 tl, kdv eklenince 1399 tl oluyor

abi yıldırım düşürdün kafama cok araştırdım nasıl dikkat etmem devlet babanın hakkına

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

abi yıldırım düşürdün kafama cok araştırdım nasıl dikkat etmem devlet babanın hakkına

netice ? :)

Yorum bağlantısı
Kerim Şahin

Sıkıntı olmaz, olursada hallolur, esas sıkıntı ise alacağın telefonda, S4 alınmaz :)

cok haklısın abi samsungu hic sevemedim zaten nişanlıma alıcaz oda samsung istiyo gönlü olsun diye pek üstelemedim :)

netice ? :)

yıldırımın etkisiyle pusulam şaştı en uygun fiyatlıyı aramaya devam :)

kötü haberin için teşekkür ederim abi kara haber tez geldi :))))

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Netice= haTiCe..  ;)

Dönüp dolaşacağın yer, kimler geldi kimleeer  :p

Yorum bağlantısı
Kerim Şahin

1200 tl civarına ne almamı tavsiye edersin abi yakında kendimede almam gerekicek n8 imin ömrü doluyo gibi 2 3 gün giden şarjından dolayı kopamıyorum tlefondan :)

Yorum bağlantısı
Önder Özcan
(düzenlendi)

1200 tl civarına ne almamı tavsiye edersin abi yakında kendimede almam gerekicek n8 imin ömrü doluyo gibi 2 3 gün giden şarjından dolayı kopamıyorum tlefondan :)

istanbul doğubanktan paralel ithalatla bence S4 ü 1000 lira civarına bulursun.gelme imkanın ya da senin için alabilecek biri varsa bir baktır

tarihinde Önder Özcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ayhan Asil

Not 2

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...