İçeriğe Yönlendir

Aliexpress.Com Veya Alibaba.Com Sitesinden Alışveriş Yapan Var mı?

Aydın Akdeniz

Recommended Posts

Eren Gökmen

O parca birkac parcadan olusuyor

Parca 1: 4M51-13D734-AD

2: 1432098

Uzrindeki tuslarda ayri sanirim

Koltuk isitmasi yapimi icin asagidaki linki google translate ile cevirip okursaniz yardimi olacaktir. Mumkunse ingilizceye cevirirseniz daha isabetli bir ceviri olur

http://www.ford-st-forum.com/forum/showthread.php?9629-Nachrüsten-der-original-Sitzheizung-im-ST-Bj.-06-2007

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ömer ÖZKURT

Teşekkürler ilginiz için kolay bulunsa ne güzel olurdu o bölme gözüme çok boş geliyor trend x olunca araba:( 

Ayrıca koltuk ısıtma orjinal gibi olurdu.Sanırım tr de koltuk ısıtmalısı yok focusun o yüzden yurt dışından getirten vardır belki demiştim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yasir Baş

Ben getirdim, koltuk ısıtma. Ebaydan sipariş vermiştim..Bir sıkıntı yok..Miss miss...

Hatta benim sipariş ettiğim 2 koltuk için hem sırta hem oturduğumuz kısma gelecek şekilde 4 parçaydı. Ayrıca 5 kademe de ısıtma seviyesi var. Ben aldığımda 42 $ dı şimdi 60 $ olmuş. Belki işinize yarar..

http://www.ebay.com/itm/391291740405?_trksid=p2057872.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

Yorum bağlantısı
Yasir Baş

http://www.ebay.com/itm/401045514683

Ben burada aldım aynı ürün. 40 Usd .Serkan abi bir daha tesekkür etmek istiyorum.

Evet aynı ürün ve fiyat indirimli haliyle gerçekten çok uygun. Bende Serkan Abiden görüp gaza geldim ve sipariş etmiştim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İbrahim Halil Geloğlu

İkimizede ilham veren Serkan abi olmus . 130 Tl gibi  rakama koltuk ısıtma yapmak son çıkan araçların bazılarında olmayan bu özelliği düşük model araçlarda kullanmak şaşırtıcı oluyor.

Yorum bağlantısı
Yasir Baş

Açıkçasını söyleyeyim..Bundan sonra araba değiştirirsem ilk yapacağım şey koltuk ısıtma..Klimayı aramaz oldum..Çabuk ve güzel ısıtıyor ve gerçekten fiyatta çok iyi.. 

Yorum bağlantısı
Kazım Yılmaz

İnsanoğlu rahata ne kadar kolay adapte olabiliyor. Yakın zamana kadar merkezi kilit bile olmayan arabalarımızda şimdi koltuk ısıtmayı arar olduk... :D

Açıkçasını söyleyeyim..Bundan sonra araba değiştirirsem ilk yapacağım şey koltuk ısıtma..Klimayı aramaz oldum..Çabuk ve güzel ısıtıyor ve gerçekten fiyatta çok iyi.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yasir Baş

İnsanoğlu rahata ne kadar kolay adapte olabiliyor. Yakın zamana kadar merkezi kilit bile olmayan arabalarımızda şimdi koltuk ısıtmayı arar olduk... :D

Valla öyle ne diyeyim..Ama ben fayda/maliyet analizi yapıyorum. Bir merkezi kilit alarm sistemi parasına oluyor hepsi..Çok para veremem ama onu da söyleyeyim..

Yorum bağlantısı
Yasir Baş

Ebay daki koltuk ısıtma her araç için uyumlu olurmu acaba

Evet uygun..Zaten tesisat hazır geliyor. Size koltukları söküp/söktürüp koltuk ısıtmaları yerleştirmek ve kontaktan çakmaklıktan uygun bir yerden elektrik çekmek ve ısıtmanın düğmesine yer ayarlamak kalıyor..

Yorum bağlantısı
Evren Erdoğan

Evet uygun..Zaten tesisat hazır geliyor. Size koltukları söküp/söktürüp koltuk ısıtmaları yerleştirmek ve kontaktan çakmaklıktan uygun bir yerden elektrik çekmek ve ısıtmanın düğmesine yer ayarlamak kalıyor..

Alsam,montajında yardımcı olurmusnuz yada yaptırdığınız yerin adresini vermek gibi Yasir Bey,Ankara dasınız sanırım

Yorum bağlantısı
Ömer ÖZKURT

Aliexpresteki puan kupon vs birsürü şey var yıldönümleri şerefine nasıl kullanıcaz ,nasıl faydalanacağız bilen var mı?

Yorum bağlantısı
Aydın Akdeniz

"Üniversitede 3 yıl sınıfta kaldım. 30 iş başvurusu yaptım ve hepsinde reddedildim. KFC Çin’e ilk geldiğinde 24 kişi başvurduk ve yalnız beni reddettiler. Harvard Üniversitesi’ne 10 kez başvurdum ve hepsinden red cevabı aldım." 
Jack Ma, Alibaba Kurucusu ve 29,8 milyar dolar servet ile Dünyanın En Zengin 22nci İş Adamı
BAŞARININ ALTIN KURALI: ASLA VAZGEÇME

aranan adam bulundu :D

d3BonQ.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Serkan Ünsalan

ali dayııı :D

Kötü kötü şeyler geleyor aklima[emoji1] [emoji1]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yasir Baş

Alsam,montajında yardımcı olurmusnuz yada yaptırdığınız yerin adresini vermek gibi Yasir Bey,Ankara dasınız sanırım

Evren Hocam kusura bakmayın yeni gördüm mesajınızı, şöyle söyleyeyim benim elimden gelmiyor ama yaptırdığım yer tanıdık sizi oraya yönlendirebilirim uygun bir yer gün olursa yanınızda gelebilirim..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Evren Erdoğan

Evren Hocam kusura bakmayın yeni gördüm mesajınızı, şöyle söyleyeyim benim elimden gelmiyor ama yaptırdığım yer tanıdık sizi oraya yönlendirebilirim uygun bir yer gün olursa yanınızda gelebilirim..

Teşekkür ederim, siparişi verdim, gelince yardım alacağım sanırım sizden

Yorum bağlantısı
Öner Kurukuz

ben de sürekli alış veriş yapıyorum.

arızalı bir ürüne denk geldim, adam parasını gönderdi.

güvenilir. ancak nakliye uzun sürüyor.

telefonumun hoparlörü bozuldu, 30 tl burada, ben 7 tl ye aldım Aliexpressden. kargo bedava.

70 euro altındaki alışverişler gumrukte takılmaz, ama üzeri olursa vergi ödersiniz.

gearbest de güzel bir yer, hatta Türkiyedenim derseniz faturayı düşuk gösteriyorlar gümrük sorunu olması diye.

bu arada Aliexpress mobil Türkçe dil desteği var.

Yorum bağlantısı
Yasir Baş

Teşekkür ederim, siparişi verdim, gelince yardım alacağım sanırım sizden

Muhakkak yardımcı olmaya çalışırım.. Sizden ricam konuyu görmez isem özelden hatırlatırsınız..

Yorum bağlantısı
Misafir

Dun odememi yaptim, kredi kartindan cekildi ama bjr urun ile ilgili satici asagidaki ibbareyi gondermis.

Hello Sir,

Thank you for your order first.

All our product is good quality and in stock.

we can arrange shippment after you pay.

Nice day

Customer service

Urunlerin altinda simdi ode diyor ama bildigim kadari ile urun gelmeden odememek gerekiyor. Ek birsey mi yapmam gerekiyor anlamadim.

Saygilarimla.

Yorum bağlantısı
Kazım Yılmaz
(düzenlendi)

Siz ürün yada ürünleri sepete ekleyip ödemenizi yaptığınız anda ödemenin onaylanıp siparişin işleme alınması 1 gün civarı sürüyor. 

Daha sonra hiç bir şey yapmadan ürünün gelmesini beklemelisiniz. 

Siz ödeme yaptınız mı? Siparişin durumu nedir şu anda?

Mümkünse "my orders" yada siparişlerim sayfasından "Order ID" nin yanındaki View Detail kısmına tıklayarak siparişin durumunu açık şekilde görebilirsiniz.

Ekran görüntüsü atarsanız birlikte de bakabiliriz...

Dun odememi yaptim, kredi kartindan cekildi ama bjr urun ile ilgili satici asagidaki ibbareyi gondermis.

Hello Sir,

Thank you for your order first.

All our product is good quality and in stock.

we can arrange shippment after you pay.

Nice day

Customer service

Urunlerin altinda simdi ode diyor ama bildigim kadari ile urun gelmeden odememek gerekiyor. Ek birsey mi yapmam gerekiyor anlamadim.

Saygilarimla.

tarihinde Kazım Yılmaz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Misafir
(düzenlendi)

Siz ürün yada ürünleri sepete ekleyip ödemenizi yaptığınız anda ödemenin onaylanıp siparişin işleme alınması 1 gün civarı sürüyor.

Daha sonra hiç bir şey yapmadan ürünün gelmesini beklemelisiniz.

Siz ödeme yaptınız mı? Siparişin durumu nedir şu anda?

Mümkünse "my orders" yada siparişlerim sayfasından "Order ID" nin yanındaki View Detail kısmına tıklayarak siparişin durumunu açık şekilde görebilirsiniz.

Ekran görüntüsü atarsanız birlikte de bakabiliriz...

Tesekkur ederim Kazim Bey. Tabletten bu sekilde goruyorum. Urunlere toplu sekilde odeme yapmistim. Kart donem ici harcamalarda goruyorum.

Saygilarimla.

5c0419ac9e42e24ad5584a73c7e9f42d.jpg

tarihinde Evren İskent tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Kazım Yılmaz
(düzenlendi)

Ekranın başlığında "Ödeme Bekleyen Siparişler" yazıyor. Henüz ödenmemiş gibi algılıyorum ben ama kredi kartının dönem içi harcamalarda görüyor olmanız tuhaf. Sepet içinde farklı satıcılardan ürünler varsa belki ödeme için "buy from this seller" düğmesine tıklayarak sadece o satıcıya ait olan ürünlerin ödemeside yapılmış olabilir. Diğer satıcılara ait ürünler ödenmemiş olabilir. Siparişlerim kısmından kontrol etmenizde fayda var.

My Orders - Siparişlerim sayfasından verilmiş siparişlerinize bence bir göz atın. Belki iki kere sepete eklenmiş olabilir yada farklı bir durum olabilir. Aşağıdaki gibi siparişlerim sayfasında detaylara tıkladığınızda;

j3qoAG.jpg

Yuvarlak içine aldığım kısımda örneğin bendeki siparişlerden birinde teslimat bekleniyor yazıyor. Bu şekilde siparişlerim kısmını bence bilgisayardan bir kontrol edin derim. Mobildeki uygulama arabiriminden bazı sorgulamalara net şekilde ulaşılamayabiliyor.

Pk7gAN.jpg

Tesekkur ederim Kazim Bey. Tabletten bu sekilde goruyorum. Urunlere toplu sekilde odeme yapmistim. Kart donem ici harcamalarda goruyorum.

Saygilarimla.

tarihinde Kazım Yılmaz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...