İçeriğe Yönlendir

Aliexpress.Com Veya Alibaba.Com Sitesinden Alışveriş Yapan Var mı?

Aydın Akdeniz

Recommended Posts

Misafir

Ödemeyi yaptım toplu alım yaptım. 4/5 ürün aldım. Baska bir açıklama yapmış olma ihtimali yok mu. Toplu aldıgım ürünlerin digerleri kargo yapılmıs sadece bu satıcı bu mesajı gönderdi.

Ürünleriniz aldıysanız yada kargoya verildiyse sıkıntı yok. Sizin yapmanız gereken bir durum yok yani o mesaja karşılık. Biraz daha fazla ürün satmaya yönelik bir mesaj da olabilir. Thank you i dont interested in any more deyin geçin. Onlar anlar sizi :)
Yorum bağlantısı
Kazım Yılmaz

Mesajın içeriği aynen Eren'in dediği şekilde. Başka bir şey yazmıyor.

Ödemeyi yaptım toplu alım yaptım. 4/5  ürün aldım. Baska bir açıklama yapmış olma ihtimali yok mu. Toplu aldıgım ürünlerin digerleri kargo yapılmıs sadece bu satıcı bu mesajı gönderdi.

Yorum bağlantısı
İbrahim Halil Geloğlu
(düzenlendi)

Product Product Action Order Status Order Action

Order ID: 73478988343235 View Detail

Order time & date: 12:14 Mar. 07 2016

Store name: Airland's Store

View Store | Contact Seller (0 unread)

Order amount:

$ 4.23

UT8F_SOXzXXXXagOFbXx.jpg_50x50.jpg

Open Dispute Awaiting delivery

Buyer Protection time remaining: 58 days 21 hours 46 minutes

Track OrderConfirm Goods Received

Order ID: 73478988333235 View Detail

Store name: Shenzhen Aiouniya Trade Co.,Ltd.

Order amount:

$ 1.87

UT8lpOCXBlaXXagOFbXB.jpg_50x50.jpg

Buyer Protection time remaining: 58 days 19 hours 33 minutes

Track OrderConfirm Goods Received

Order ID: 73478988323235 View Detail

Store name: HI-TECH LTD

Order amount:

$ 7.44

UT89Bp1XsJXXXagOFbXv.jpg_50x50.jpg

Buyer Protection time remaining: 59 days 23 hours 59 minutes

Ürün ödemesi yapılmasa süre sayım baslar mı? Sistemde mi problem yoksa bende mi? 7.44 olan üründe sıkıntı var.

tarihinde İbrahim Halil GELOĞLU tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Misafir

7.44 olan urunun odemesi yapilmis. Size ulasmasi icin 58 gun suresi var. 58 gun icinde urunun size ulastigini teyit etmez (confirm goods received) ya da urun gelmedi/arizali geldi diye bildirimde bulunmazsaniz (open dispute) aliexpress kartinizdan cektigi ucreti saticinin hesabina yonlendirecektir. Saticidan tracking number isterseniz iciniz rahat olur.

Yorum bağlantısı
Misafir

Teşekkür ederim.Deneyelim bir güzele benziyor :)

Zafer abi de aldı, adaptörü dahil, hepsinden çok memnun kaldı
Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek

Zafer abi de aldı, adaptörü dahil, hepsinden çok memnun kaldı

Bende tam böyle denenmiş bir ürün tavsiyesi istiyordum çok iyi olmuş. :) çok teşekkürler
Yorum bağlantısı
Serkan Ünsalan

Fren sinYal ve park lambalarinda kullanilmak üzere alabileceğim daha önce alipta memnun kalan arkadaslardan BA15S için link alabilir miyim?

P21w cob 1156 ba15s olan modeller var ama bazi yorumlarda pek etkili degil diye yorumlar var sizin düşünceleriniz nedir?

Yorum bağlantısı
Misafir

Fren sinYal ve park lambalarinda kullanilmak üzere alabileceğim daha önce alipta memnun kalan arkadaslardan BA15S için link alabilir miyim?

P21w cob 1156 ba15s olan modeller var ama bazi yorumlarda pek etkili degil diye yorumlar var sizin düşünceleriniz nedir?

Ben vereyim kardeşim bir kaç link

Sinyale;

http://s.aliexpress.com/iI7fENJB

2pcs High Power Amber Yellow Error Free Samsung LED 2835-SMD BAU15S 7507 PY21W 1156PY LED Bulbs For Front Turn Signal Lights

Fren ve geri vitese ;

http://s.aliexpress.com/UnERNZZJ

2pcs P21W 1156 BA15S Cree 33 LED 5630 5730 SMD car Backup Reserve Lights auto brake light fog lamps 12V red yellow blue white 2X

Parklara;

http://s.aliexpress.com/2Mfu2EBN

2pcs/lot T10 LED W5W Light Bulbs 5050 SMD Lens 4 LED 12V Parking 194 168 Xenon White Red Blue Green Yellow Wedge FISHBERG

Bu ürünleri aldım ve memnun kaldım. Benim konuda son 4-5 sayfa içinde olması lazım uygulama fotoları. Ama park lambasını kendi aracımda değil babamın aracında kullandık. Gayet güzel. Benim aracın parkları biraz değişik. Sökülmüyor.

ca5e8282d3d67f3392514bd2d4fa4396.jpg

ee38ca4f79b0234bd522f821f13dcbb0.jpg

Yorum bağlantısı
Serkan Ünsalan

Eren yorumunu ve resimlerini gördüm .parklar için 5730 creed led aldim. Onerdigin fren ve geri vites icin olan ba15s ben sinyal ve sis farinda kullanabilir miyim?

Yorum bağlantısı
Misafir

Eren yorumunu ve resimlerini gördüm .parklar için 5730 creed led aldim. Onerdigin fren ve geri vites icin olan ba15s ben sinyal ve sis farinda kullanabilir miyim?

Benim araçta sinyal , sis , geri vites üçü de farklı tipti. O yüzden ayrı ayrı aldım. Senin araçta nasıldır bilemediğimden yorumdan kaçıyorum [emoji1][emoji237]
Yorum bağlantısı
Serkan Ünsalan

Benim araçta sinyal , sis , geri vites üçü de farklı tipti. O yüzden ayrı ayrı aldım. Senin araçta nasıldır bilemediğimden yorumdan kaçıyorum [emoji1][emoji237]

Tamam o zaman benimkiler ba15s hepsi.

Bunlarda direnc kullanacaz mi ? Gerek var mi?

Yorum bağlantısı
İbrahim Halil Geloğlu

Bu çinlileri Fordclub zengin edecek anlaşılan. Çinlilerden Ford Külubumüze özel bayi, iskonto promosyon uygulamasını rica edelim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ömer ÖZKURT

Birde şu geri vitese takınca yeri göğü aydınlatan ledlerin linkini verseniz.

Ben alıyorum değişik değişik stobun heryerine ama tatmin etmiyor.

Yorum bağlantısı
Misafir

Birde şu geri vitese takınca yeri göğü aydınlatan ledlerin linkini verseniz.

Ben alıyorum değişik değişik stobun heryerine ama tatmin etmiyor.

Ben bu ürünü aldım. Gayet memnunum. Daha fazla aydınlatan var mıdır bilmiyorum ama :)

http://www.aliexpress.com/item/FREE-SHIPPING-2pcs-x-P21W-S25-1156-12W-Super-Bright-Cree-R5-12-LED-SMD-360/1484828018.html?shortkey=UnERNZZJ&addresstype=600

https://www.youtube.com/watch?v=qKkPPlVWl9k

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Bunların lümen bilgisi verilmemiş ama 80w cree LEDli ürünler var 800-850 lümen, bunlardan daha fazla aydınlatır muhtemelen.

Yorum bağlantısı
Serkan Ünsalan

Bunların lümen bilgisi verilmemiş ama 80w cree LEDli ürünler var 800-850 lümen, bunlardan daha fazla aydınlatır muhtemelen.

Ondan daha iyi olabilir direnc ile birlikte bağlamakta fayda var
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

5630 ledler 45-50 lümen görünüyor, 33 adet var, 1000 lümen ustü olabilir, benim paylaştığim ledden daha iyi olabilir Eren beyin paylaştığı.

Yorum bağlantısı
Misafir

Şunun fiyatına bakarsak bendekinden daha iyi ışık vermesi lazım. Daha kaliteli duruyor ayrıca.

http://s.aliexpress.com/auI3aE36

2x High Power S25 1156 80W P21W CREE XBD LED Reverse Light Backup BA15S Led Reverse Lamp 360 Degree Beam Sourcing Light DC12-24V

Ya da bu

http://s.aliexpress.com/BrmUv2i2

New High Bright 100W 1000LM CREE XBD BA15S LED Reverse Lights 1156 Fog Lamp P21W DRL Daytime Running Light LED Stop Lights

Yorum bağlantısı
Kazım Yılmaz

Daha önce iki tip Led'i de kullandım. Net bir şekilde söylemek gerekirse Cree XBD ile normal 5630 Led arasında ciddi fark var. Hem ömür açısından hem güç açısından.

Ben aracın içindeki aydınlatmalarda bile Cree XBD kullanıyorum. Ekonominiz el veriyorsa kesinlikle cree'yi tercih edin.

Yorum bağlantısı
Ömer ÖZKURT
(düzenlendi)

SVlfY3X.jpg

Bunun linkini bilen var mı?

Hatta mümkün ise sağdaki boş yerde usb ve auxuda olsa tadından yenmez :)

tarihinde Ömer ÖZKURT tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Gürçay Hüseyin

Bunun linki yok. Ancak cikma parca olarak bulunur. Koktuk isitma dugmeleri cok zor bulunur.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...