İçeriğe Yönlendir

Aliexpress.Com Veya Alibaba.Com Sitesinden Alışveriş Yapan Var mı?

Aydın Akdeniz

Recommended Posts

Aytaç Türkmen

yanlış bir ürün sipariş ettim satıcı kargoya vermeden ürünü iptal talep ettim satıcı ne iptal etti nede 8 mesajıma cevap verdi ne yapmam lazım ( genel bir soru ) ...

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

yanlış bir ürün sipariş ettim satıcı kargoya vermeden ürünü iptal talep ettim satıcı ne iptal etti nede 8 mesajıma cevap verdi ne yapmam lazım ( genel bir soru ) ...

Paranızın geri ödenmesi gerekiyor.

Yorum bağlantısı
Aytaç Türkmen

Paranızın geri ödenmesi gerekiyor.

iptal  bekliyor yazıyor son hali bu

Yorum bağlantısı
Aytaç Türkmen

Büyük bir ihtimal ile iptal olacaktır.

satıcı iptal etmezse sistem otomatik iptal ediyor mu cünkü bu satıcının bişeyden haberi yok iptal etmeyede niyeti yok sanırım

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

satıcı iptal etmezse sistem otomatik iptal ediyor mu cünkü bu satıcının bişeyden haberi yok iptal etmeyede niyeti yok sanırım

İptal etmezse anlaşmazlık açarsınız öyle iptal edersiniz.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

nerden açacaz açıyım ben anlaşmazlığı hüseyin hocam

Open dispute yazan yere tıklanıyor
Yorum bağlantısı
Aytaç Türkmen

open dispute henüz görünmüyor sadece iptal bekliyor yazıyo yada ben göremiyorum acemi oldugumuzdan yönlendirebilir misiniz 

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Görkem Azizoğlu

Saygı değer PTT taa Çin'den, bulunduğum ilçeye kadar gelen paketi kaybettiğini söylüyor arkadaşlar. Durum aşağıda ki fotoğrafta ki gibi. Postacı arkadaşla konuştum dağıtım merkezine geldiğini ama bulamadıklarını söylüyor. Dağıtım merkezini aradım takip kodunu verdim dağıtım merkezinde olduğunu ama bulamadıklarını söylüyorlar. Posta kutunuza bırakmışlardır belki diyorlar. Posta kutusuna sığmayacağını ve teslim edildi ibaresini göremediğimi söylüyorum ama cevap yok. Ne etmeli ne yapmalı?

n5E2qN.png

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Saygı değer PTT taa Çin'den, bulunduğum ilçeye kadar gelen paketi kaybettiğini söylüyor arkadaşlar. Durum aşağıda ki fotoğrafta ki gibi. Postacı arkadaşla konuştum dağıtım merkezine geldiğini ama bulamadıklarını söylüyor. Dağıtım merkezini aradım takip kodunu verdim dağıtım merkezinde olduğunu ama bulamadıklarını söylüyorlar. Posta kutunuza bırakmışlardır belki diyorlar. Posta kutusuna sığmayacağını ve teslim edildi ibaresini göremediğimi söylüyorum ama cevap yok. Ne etmeli ne yapmalı?

n5E2qN.png

Halen aynı mı durum?

Yorum bağlantısı
Görkem Azizoğlu

Halen aynı mı durum?

Bugün yine gittim; bulamadıklarını, ilk kez başlarına geldiklerini söylediler ürünün bedelini verdiler abi. Kendileri de çok şaşkındı şubede nasıl kaybolduğunu anlayamamışlar. Ben ise hiçbir şey anlamadım. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Bugün yine gittim; bulamadıklarını, ilk kez başlarına geldiklerini söylediler ürünün bedelini verdiler abi. Kendileri de çok şaşkındı şubede nasıl kaybolduğunu anlayamamışlar. Ben ise hiçbir şey anlamadım. :)

Eğer aynıysa ürünün bedelini iste diyecektim :D Hallolmuş. Sağlık olsun. Tekrar sipariş verirsin artık. Ürünü bulursanız paranızı veririm deseydin :p Belki bir zaman sonra bulunur.

Geçmiş olsun.

Yorum bağlantısı
Görkem Azizoğlu

Eğer aynıysa ürünün bedelini iste diyecektim :D Hallolmuş. Sağlık olsun. Tekrar sipariş verirsin artık. Ürünü bulursanız paranızı veririm deseydin :p Belki bir zaman sonra bulunur.

Geçmiş olsun.

Bir gün çıkar gelir umuduyla gözlerim posta kutularında, postacının yollarında kalacak abi. :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Buğra Höngül

arkadaşlar merak ettim son siparişler türkiye sevk gözüküyor bayadır acaba gümrüklerle ilgili sıkıntımı var yeni yılda bilgisi olan var mı?

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

sanırım baya birikti paketler, kargoda hiç gözükmeyen paketim bugün Türkiye'ye gelmiş görünüyor hemde 10 günde, daha önceki siparişlerim hala bekliyor.

Yorum bağlantısı
Burak Gülnar

arkadaşlar merak ettim son siparişler türkiye sevk gözüküyor bayadır acaba gümrüklerle ilgili sıkıntımı var yeni yılda bilgisi olan var mı?

Hayır benimde 15 gün önce sevk edilen kargom bugün ülkeye giriş yaptı.

Yorum bağlantısı
Buğra Höngül

:unsure2: tek siparişim olsa belki satıcıdan diyeceğim ama 2-3 siparişimde aynı şekilde 

Yorum bağlantısı
Burak Gülnar

:unsure2: tek siparişim olsa belki satıcıdan diyeceğim ama 2-3 siparişimde aynı şekilde

1 ay önce aldığım diğer ürünüm daha yurt dışına sevk bile edilmedi halen bekliyorum.

Ama bir önceki siparişimde 15 günde gelmişti :) yapacak pek bir şey yok bekleyeceğiz.

Yorum bağlantısı
Buğra Höngül

Zannımca onların bir zamanı var denk getirince bayağı erken geliyor :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Fatih Bayrak

aynı dert benimde başımda 26 gün oldu yurt dışından sevk edildiği gözüküyo 15 gündür ama hala bir hareket yok.

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

sanırım baya birikti paketler, kargoda hiç gözükmeyen paketim bugün Türkiye'ye gelmiş görünüyor hemde 10 günde, daha önceki siparişlerim hala bekliyor.

aynen abi bende öyle görünüyordu 25 aralık ta verilmiş dün teslim edildi çok şaşırdım

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...