İçeriğe Yönlendir

Aliexpress.Com Veya Alibaba.Com Sitesinden Alışveriş Yapan Var mı?

Aydın Akdeniz

Recommended Posts

Hüseyin Sönmez
Abdullah Aladı

Bu linkteki ürünü 37 ye almıştım. Hatta altında yorumum da var. :)

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

ben ilk gördüğümden beri takip ediyorum bunun fiyatı bu fiyattı abi  :)

senin aldığının fiyat yükselmiş baya

Başka satıcıya bak. 28e kadar görmüştüm

Şimdi de 52,99 olmuş, borsa gibi fiyatlar. :)

Yorum bağlantısı

Eren sadece sana özel mi indirecek fiyatı?

Eğer öyleyse Adem'i sana paslayayım :D

Konuyu buraya taşıyayım dedim abi :)

Satıcıya yeni fiyat ne olacak diye sordum.37.83 e düşerse kime lazımsa alırız abi :)

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

40 dolara düştü. Olur derseniz sipariş geçeyim abi?

Eren arkadaş bunun daha da güçlüsü var mı diye soruyor.

Yorum bağlantısı

Eren arkadaş bunun daha da güçlüsü var mı diye soruyor.

9600 lm üstüne denk gelmedim abi daha :)

Yorum bağlantısı
Serkan Ünsalan

https://tr.aliexpress.com/item/Paint-Coating-Thickness-Gauge-Digital-Tester-Meter-Instrument-1-25mm-Iron-Aluminum-Base-Metal-Car-Automotive/32470543265.html?spm=2114.010208.3.93.E5eizO&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_2_10091_10090_10088_10089,searchweb201603_1&btsid=7771887b-8cec-47df-b2b0-7888153e7b40

profesyonel olarak kullanılmayacak boya ölçüm cihazı alsak iş görür mü acaba ?

arabanın sağına soluna baksak aşağı yukarı böyle burası diyebilir miyiz bu cihazlarla yoksa boşuna alıp masraf etme mi dersiniz?

değerli bilgilerinize ihtiyacım var teşekkürler.

Yorum bağlantısı

https://tr.aliexpress.com/item/Paint-Coating-Thickness-Gauge-Digital-Tester-Meter-Instrument-1-25mm-Iron-Aluminum-Base-Metal-Car-Automotive/32470543265.html?spm=2114.010208.3.93.E5eizO&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_2_10091_10090_10088_10089,searchweb201603_1&btsid=7771887b-8cec-47df-b2b0-7888153e7b40

profesyonel olarak kullanılmayacak boya ölçüm cihazı alsak iş görür mü acaba ?

arabanın sağına soluna baksak aşağı yukarı böyle burası diyebilir miyiz bu cihazlarla yoksa boşuna alıp masraf etme mi dersiniz?

değerli bilgilerinize ihtiyacım var teşekkürler.

Yorumlarda çalışmıyor diyen bir kişi var :) acaba o mu beceremedi
Yorum bağlantısı

o link örnekti 15-25 $ arası öneride kabul edilir.

bu iş görür mü uzun larda Eren :)

yoksa daha yüksek mi bakalım

Evet gayet güzel iş görüyor. Daha yüksekten kasıt fiyat mı? Lm değeri mi? Ben daha 9600 lm üstüne denk gelmedim.
Yorum bağlantısı
Serkan Ünsalan

Evet gayet güzel iş görüyor. Daha yüksekten kasıt fiyat mı? Lm değeri mi? Ben daha 9600 lm üstüne denk gelmedim.

daha yüksek şu ürün var ama fiyat 2 katı sence değer mi?

https://tr.aliexpress.com/item/High-quality-10800LM-Car-accessories-H1-H7-Super-bright-LED-car-headlights-distance-light-converging-headlamp/32714619317.html?s=p&spm=2114.010208.6.17.YMguzL

Yorum bağlantısı

Fiyatlarla habire oynayıp duruyorlar. 11.11 indirimi aliexpress'de biraz yalan bence. Eski fiyatını yükselt sonra indir mantığı

Yorum bağlantısı
Serkan Ünsalan

ödeme yapılmıyor şuanda.

sistemsel bir şey var dır aldım ödeme ekranına gelmeden ödemeyi almış geçmiş.

siparişi iptal ettim bende baktım ödeme alınmış.

Yorum bağlantısı

Fiyatlarla habire oynayıp duruyorlar. 11.11 indirimi aliexpress'de biraz yalan bence. Eski fiyatını yükselt sonra indir mantığı

Benimde sepetimde bir kaç ürün vardı. Hepsi fiyatı arttırmış bugün yine aynı eski fiyatına gelmiş :) indirim nadir ürünlerde var. Denk getirirsen o da. Ya da işine yarayan bi ürünse.
Yorum bağlantısı

Benimde sepetimde bir kaç ürün vardı. Hepsi fiyatı arttırmış bugün yine aynı eski fiyatına gelmiş :) indirim nadir ürünlerde var. Denk getirirsen o da. Ya da işine yarayan bi ürünse.

aynen öyle abi, şu h1 ledler gün içinde devamlı oynuyor.

Gearbest'de geçen 29 ekim indirimi ile 27 dolardı. Almadığıma pişman oldum

Yorum bağlantısı

aynen öyle abi, şu h1 ledler gün içinde devamlı oynuyor.

Gearbest'de geçen 29 ekim indirimi ile 27 dolardı. Almadığıma pişman oldum

Yukarda paylaştığım ürünle aynı mıydı? Eğer farklıysa o paylaştığımı alabirsin. Çok değişken fiyatı var bu aralar.
Yorum bağlantısı
Akan Belen

Ali de alacaklarım vardı birkaç gün öncesinde eklemiştim indirimi bekliyordum.simdi alışveriş yaptım 6-7 ürün aldım ama garip bir sekidle ödeme alındı 6 saat bekleyip kontrol edin diyor.hesabima bakıyorum çekilen tutar yok.ayni kartı kullanıyorum normalde alırken şifre sorup direk sipariş olarak düşüyordu şimdi Daha farklı bir şekilde.hatta satıcıların birkaçı mesaj atmış ödeme daha yapılmadı sorun mu yaşıyorsunuz gibisinden nedir bu durum bilen varmı acaba

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...