İçeriğe Yönlendir

Aliexpress.Com Veya Alibaba.Com Sitesinden Alışveriş Yapan Var mı?

Aydın Akdeniz

Recommended Posts

Sercan AKAN59

Bence size ürünü 17.79 $'dan verecek..

Bence de Öyle ama Önce 19.99 $ Al Ürünü Diyor Ben Sana 17,79 $ hediye edicem geri vericem diyor gibi sanki  :unsure2:

Yorum bağlantısı
Yasir Baş

Yeni mesaj gönderin, cevabınızı anlamadım, ürünü bana hangi fiyattan göndereceksiniz diye..

Yorum bağlantısı
Mehmet Ali Karakaya

11 kasımda indirim olacak diye biliyorum. Dh forumda konusu vardı oraya bakabilirsiniz

Yorum bağlantısı
Görkem Azizoğlu

Dünya alışveriş festivali ile ilgili bir şey olması lazım 11.11 de güzel fiyatlar görmek isteriz tabi ki. :)

Yorum bağlantısı

11.11 Çin'de ki alışveriş festivali. Aliexpress de güzel indirimler mevcut. 

İlk görseldeki 22.57$ lik ürün ayın 11inde 17.14$ olacakmış mesela.

Donanımhaber'in sıcak fırsatlar bölümüne göz atın bence.

Yorum bağlantısı

Resimde Gözüktüğü Gibi 11.11 deki fiyatlar daha makul ne anlama geliyor bu ?

11.11.2015 tarihindemi bu fiyat olucak saat 11.11 demi bu fiyat olacak yoksa başka bir şey mi  :unsure2:

Sercan Bey;

Konunuz birleştirilmiştir.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Geçen sene de vardı bu 11.11 muhabbeti.. Bence adam akıllı indirim olmuyor. İndirim zamanı yaklaşırken fiyatlar şişiyor. Mesela 25 dolarlık ürün 17 dolar olacak diyorsa aynı adam açın bakın zaten o ürünü 10-15 gün evvel 17 dolara hatta daha düşük fiyatlara pazarlamış olduğunu görüyorsunuz. Bizim ağzımıza bal sürmek maksadıyla ciddi indirimler olan ürünlerde stoklar çok yetersiz oluyor.. Tamamen milleti enayi yerine koymaya yönelik bir festival.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Burak Beykurt

Hangi indirim festivalleri bu şekilde değil ki :) önce bindirim sonra indirim :D

Yorum bağlantısı

Bişi soracam, bi ürünün acil gelmesi lazım, haliyle yurtdışı dhl yada tnt isteyecem. ürün 80 dolar gümrükte sıkıntı olmaz ama,kargo ücreti 60 dolar bununla ilgili gümrüğe takılma durumu olur mu?

140 dolar yada 150 dolar gibi bi ücret oluyor ozaman çünkü.

Yorum bağlantısı
Hakan Yavaş

KArgo fiyatını ayrı olarak belirtirse sorun olmuyor. Ürün bedeli+kargo şeklinde fiyatlandırma olması lazım ama..

Yorum bağlantısı
Mehmet Ali Karakaya

11.11 indirimini irdeledim bugün. Daha önce satın aldığım ürünlerin 11.11 deki fiyatına baktım. İndirim genelde 0.5 dolar. 10-15 ürüne baktım hepsinde aynı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Öyle bir yazmışsın ki alasım geldi :)

Ben asıl şu led sinyallerden arıyorum. Bir bakayım bakayım.

Yorum bağlantısı
Kazım Yılmaz

Satıcı indirim talebinize olumlu yanıt vermiş.

Bu noktadan sonra order (sipariş) oluşturacaksınız. Siparişi oluşturduktan sonra sakın ödeme yapmayın. Oluşturduğunuz siparişe ait numarayı bu elemana gönderin. O siparişteki 19,99$ olan fiyatı size özel olarak 17,79$'a düşürecek. Fiyat düştükten sonra ödemenizi yapacaksınız.

Ülkemizdeki dolar Kuru Yüksek Olduğu İçin Satıcıdan İndirim İstedim Fakat Cevabı Yanlışmı Anladım ?

Sipariş Geçtikten Sonra Size 17,79 dolar Geri Vereceğim Diyor Yani 19,99  $  olan Ürün Bana 2,20 $ gelicek ?

7Pd6dr.png

Yorum bağlantısı
Kazım Yılmaz
(düzenlendi)

Getirtmek istediğiniz ürün gümrüklerden geçişi yasak değilse sorunsuz şekilde gelir. Ben DHL ile 3 defa malzeme getirttim hiç bir sorun olmadı. Üçünde de ürünün ambalajı açılmış şekilde geldi, gümrükte açıyorlar.

Aşağıdaki ürünü bile hiç bir sorun yaşamadan getirttim. Gümrük bildiri formuna toplamda 100 doları geçmeyecek bir tutar yazdırın. Ürün faturasını da buna paralel olacak şekilde hazırlayıp paketin içine koysun. Satıcıya söyleyin halleder. Bu arada 60 dolar çok para. Kargo ücretinden alıcıyı kazıklamaya çalışan çok satıcı var. Getirteceğiniz malzeme büyük değilse bence kargo ücretinden indirim yaptırın.

kJRJ79.jpg

Bişi soracam, bi ürünün acil gelmesi lazım, haliyle yurtdışı dhl yada tnt isteyecem. ürün 80 dolar gümrükte sıkıntı olmaz ama,kargo ücreti 60 dolar bununla ilgili gümrüğe takılma durumu olur mu?
140 dolar yada 150 dolar gibi bi ücret oluyor ozaman çünkü.

tarihinde Kazım Yılmaz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

11 kasımdan önce alışveriş yapmayın.

İndirime girecekleri için fiyatları çok artırdılar

Yorum bağlantısı
Cemal Cangöner

Çinliler ticarette bizden bir şeyler öğrenmişler. 

Bütün fiyatlar yükselmiş.

Sözde 11 kasım da indirim yapacaklar. O zaman da normal fiyatlardan satılacak.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Eren Gökmen

Yeni konu acmak istemedim. Gecenlerde alisveris yaptikca puan, para kazandiran bir site oldugundan bahsedilmisti. Tekrar bulamadim bir türlü. Yardimci olabilecek var mi?

Yorum bağlantısı

Yeni konu acmak istemedim. Gecenlerde alisveris yaptikca puan, para kazandiran bir site oldugundan bahsedilmisti. Tekrar bulamadim bir türlü. Yardimci olabilecek var mi?

Gearbest mi?
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...