İçeriğe Yönlendir

Aliexpress.Com Veya Alibaba.Com Sitesinden Alışveriş Yapan Var mı?

Aydın Akdeniz

Recommended Posts

Lokman Ceritlioğlu

aynen hocam, şuda olabilir, yanwen yanıltıcı olarak eklemişte olabilir bilemiyorum. İstanbulda bile en az 15 günde geliyor.

Yorum bağlantısı
Misafir

aynen hocam, şuda olabilir, yanwen yanıltıcı olarak eklemişte olabilir bilemiyorum. İstanbulda bile en az 15 günde geliyor.

Neyse bekleyeceğiz artik abi sağolasın.

Yorum bağlantısı
Misafir
(düzenlendi)

09-Mar-2015 14:24 Received by Post Office 100614  

10-Mar-2015 09:54 Departure export customs BEIJING  

23-Mar-2015 18:15 Arrival Import customs ISTANBUL OE  

23-Mar-2015 20:22 Held by customs  TR3401

Bu ne demektir. Gümrüğe takıldı mı yoksa kontrol mü sadece? 

tarihinde Yunus Emre Çırak tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Aydın Akdeniz

bende giremedim. çalıyı dolaşıyorum şu anda  :biggrin:

Yorum bağlantısı
Muhammed çakmak

Arkadşalar merhaba acemilikten olsa gerek ben ürün elime geçmeden ürünü aldığma dair onay verdim yani ücreti ile beraber ne yapmalıyım sizce?

Yorum bağlantısı
Muhammed çakmak

sipariş vereli kaç gün oldu ?

22 mart kargo kodunuda verdi.

Yorum bağlantısı
Aydın Akdeniz

karşı  taraftan kargo çıkış yapıp takip numarası verildiyse gelme ihtimali yüzde 70-80 gibi . kargoya verildikten sonra geri dönmez . beklemeniz gerekiyor.

Yorum bağlantısı
Muhammed çakmak

karşı  taraftan kargo çıkış yapıp takip numarası verildiyse gelme ihtimali yüzde 70-80 gibi . kargoya verildikten sonra geri dönmez . beklemeniz gerekiyor.

şimdi ne yapayım bekliyeyimi 

Yorum bağlantısı
Aydın Akdeniz

beklenecek . onay vermemiş olsaydınız ürün kırık yada eksik parçayla geldiğinde itiraz etme şansınız olurdu . ama teslim aldım dediğiniz için sadece postacı yolunu bekleyeceksiniz :)

Yorum bağlantısı
Misafir

7f85d15ffee2f9499853a6793c69bf7d.jpg

Evet ilk urun geldi, 12 v 1 amper adaptor ile guc verdim ama ekran isigi bile yanmadi illa ki ka m era baglantisi olmasi gerek acaba? Deneyeyim demistim onay vermek icin ama mecbur kameranin gelmesini bekleyecek.

10 marttan beri hic hareket yok digerlerinde, hele singapur post ile gonderilen ptt kargoda hic gözükmüyor. Singapur postta da ulkeye gonderildi yaziyor sadece.

China post : RI355811253CN

Singpost : RP102360168SG

Rica etsem bakabilir misiniz?

Yorum bağlantısı
Misafir
(düzenlendi)

Edit : Mükerrer cevap.

tarihinde Yunus Emre Çırak tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Muhammed çakmak

RH175371453CN

benim kodumda bu banada bakarmısınız

Yorum bağlantısı
Muhammed çakmak

Arkadaşlar 

RH175371453CN bu kod ile baktığım zaman birşey gözükmüyor ne yapayım ?

Yorum bağlantısı
Mustafa Bağseven

RI320377196CN

Aldııgm şey tam 1 ay oldu gelmedi hala.Nerde bu ürün arkadaşlar nasıl bakıyoz?

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

RI320377196CN

Aldııgm şey tam 1 ay oldu gelmedi hala.Nerde bu ürün arkadaşlar nasıl bakıyoz?

28/02/2015 04:53:00 Gonderi musteriden alinmistir Receive item from customer (Otb) - - China (Yurt Disi) 2 01/03/2015 11:17:00 Gonderi yurt disina sevk edildi (Giden) The item was forwarded to the destination country (Otb) - - China (Yurt Disi)
Yorum bağlantısı
Misafir

Bu RI ile başlayan china post kargolarında sıkıntı var galiba. Sonra çıkıp hiçbir kargo hareketi olmayan singapur postun kargosu bile geldi kamera yok ortada :( 

Yorum bağlantısı
Misafir

10/03/2015 tarihinde çinden ayrılan kamera postası hala ortada yok. Hareket olarak hem ptt'de hem chinaposta dediğim tarihte ülkeden ayrılış gösterse de bir yerlerde takıldı kaldı sanırım. Postacıyı her gün arıyorum, hocam aklımda gelince haber vereceğim dese de :) ama nafile. 7 gün kaldı sürenin bitmesine. Bu cumaya kadar gelmezse açık anlaşmazlığı işaretleyeceğim artık :( Ekran öksüz kaldı elimde :( 

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Bu RI ile başlayan china post kargolarında sıkıntı var galiba. Sonra çıkıp hiçbir kargo hareketi olmayan singapur postun kargosu bile geldi kamera yok ortada :(

hocam RI-RF-RH ile başlayanlarda kolay kolay sorun olmaz, gelir mutlaka.

Yorum bağlantısı
Misafir

hocam RI-RF-RH ile başlayanlarda kolay kolay sorun olmaz, gelir mutlaka.

İnşallah abi, bu hafta içi gelmezse süre mi tanıyayım, para iadesi mi isteyeyim sence abi? 

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

genelde 4 gün kala ben dispute açıyorum, satıcıya mesaj at durumu sor, ne diyecek bakalım. ona göre davranırsın.

Yorum bağlantısı
Serdar Akgül

Abi bu dispute acma isi onceden de yapiliyor mu?

Yorum bağlantısı
Onur Oflaz

Ürün türkiyeye girdi. Ancak 1 gün süre kaldı. Süre bitene kadar bana ulaşmaz. Ne yapmalıyım süre uzatılabilir mi?

Yorum bağlantısı
Misafir

Adama 4 gün kalaya kadar geldi geldi yoksa açık anlaşmazlık açacağım dedim. Demeden önce son kez baktım bir şey yoktu, şimdi bir bakayım dedim İstanbul'a gelmiş ve gümrüğe sevk edilmiş :) 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...