İçeriğe Yönlendir

Aliexpress.Com Veya Alibaba.Com Sitesinden Alışveriş Yapan Var mı?

Aydın Akdeniz

Recommended Posts

Aydın Akdeniz

abi satıcıya mesaj attım . galiba 14 dolar ürün . kargo ücretsizse alırım senin için 

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Cok sevinirim Aydin.yalniz bastan soyluyorum,"para onemli degil" gibi bir laf kabul etmem.yoksa anahtar senin olur,almam :)

Sen bir zahmet bi bakiver bakalim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Aydın Akdeniz

joan amcadam mesaj var abi :) minimum 5 adet diyor ve ihtiyacın varsa çekinme söyle diyor :)

kargo ücretsizse ve ucuzsa 5 tane alalım . ben bi soruyum tekrar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

joan amcadam mesaj var abi :) minimum 5 adet diyor ve ihtiyacın varsa çekinme söyle diyor :)

kargo ücretsizse ve ucuzsa 5 tane alalım . ben bi soruyum tekrar.

ne yapıcaz 5 tane boş kasayı :)  çipleri yok bildiğim kadarıyla

Yorum bağlantısı
Aydın Akdeniz

yok abi içi boş . tanesi 2-3 dolar derse birde ücretsiz korgo derse alınabilir. aliexpresi ondan diyordum abi . adet sorunu yok  orda.

Hello my dear aydin akdeniz,

Good day! How are you? This is Topbest JOAN, Sales Manager from Topbest Technology CO.,LTD.

dear, many thanks for your inquiry. Dear, it is a little regret that our minimum order quantity is 5 pieces.

May I know whether do you need them?

If yes, please feel free to tell me.  Thank you in advance.

Best regards

JOAN

mesajı buydu abi.

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Aliexpressten aynı zamanda aldığım takipli kargom 20 günde geldi, takipsizden haber yok. 40 gün olan 2.takipsiz kargodan da ses yok

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

yok abi içi boş . tanesi 2-3 dolar derse birde ücretsiz korgo derse alınabilir. aliexpresi ondan diyordum abi . adet sorunu yok  orda.

Hello my dear aydin akdeniz,

Good day! How are you? This is Topbest JOAN, Sales Manager from Topbest Technology CO.,LTD.

dear, many thanks for your inquiry. Dear, it is a little regret that our minimum order quantity is 5 pieces.

May I know whether do you need them?

If yes, please feel free to tell me.  Thank you in advance.

Best regards

JOAN

mesajı buydu abi.

tamam anladım da,tanesi 14 usd civarında işte.(10 adet satan var,toplamı 115 usd fiyatlı) 3-4 usd ye veriyorsa okey,5 tane alalım :biggrin:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Aydın Akdeniz

tamam anladım da,tanesi 14 usd civarında işte.(10 adet satan var,toplamı 115 usd fiyatlı) 3-4 usd ye veriyorsa okey,5 tane alalım :biggrin:

abi joanın mesajının inkiliccesi ;

Hello my dear,

Good day! How are you? This is Topbest JOAN.

Dear, the best FOB price is $11.4/pc. The shipment cost, if by DHL, then the price will be $24.7, It takes about 3 days to your country.

If ship by post, then it is about $8.8, it takes about 20 days to your country.

If dear need them, please tell me.

Looking forward to hearing from you soon.

Thank you in advance.

Best regards

Joan

türkçesi;

Iyi günler! Nasılsın? Bu Topbest JOAN olduğunu.
Sevgili, en iyi FOB fiyat 11,4 $ / pc. DHL tarafından, daha sonra fiyat 24,7 $ olacak eğer gönderi maliyeti, Bu sizin ülkenize yaklaşık 3 gün sürer.
Gemi postayla, o zaman yaklaşık $ 8,8 ise, bu ülkeye yaklaşık 20 gün sürer.
Sevgili ihtiyacınız varsa, lütfen bana.
Size yakında haber bekliyoruz.
Şimdiden teşekkür ederim.
Saygılarımla

Joan

tanesi 11 dolar diyor. 24 dolar kargo verirsen 3 güne gelir 8 dolar verirsen 20 güne gelir diyor .
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

abi joanın mesajının inkiliccesi ;

Hello my dear,

Good day! How are you? This is Topbest JOAN.

Dear, the best FOB price is $11.4/pc. The shipment cost, if by DHL, then the price will be $24.7, It takes about 3 days to your country.

If ship by post, then it is about $8.8, it takes about 20 days to your country.

If dear need them, please tell me.

Looking forward to hearing from you soon.

Thank you in advance.

Best regards

Joan

türkçesi;

Iyi günler! Nasılsın? Bu Topbest JOAN olduğunu.
Sevgili, en iyi FOB fiyat 11,4 $ / pc. DHL tarafından, daha sonra fiyat 24,7 $ olacak eğer gönderi maliyeti, Bu sizin ülkenize yaklaşık 3 gün sürer.
Gemi postayla, o zaman yaklaşık $ 8,8 ise, bu ülkeye yaklaşık 20 gün sürer.
Sevgili ihtiyacınız varsa, lütfen bana.
Size yakında haber bekliyoruz.
Şimdiden teşekkür ederim.
Saygılarımla

Joan

tanesi 11 dolar diyor. 24 dolar kargo verirsen 3 güne gelir 8 dolar verirsen 20 güne gelir diyor .

1 adet fiyatı vermiş ama,1 adet gönderecek mi.yanlış anlaşılma olmasın sonra.yolluyorsa 8 dolar kargoyla alalım 1 adet  Aydın. :)

len,malın kendi kadar kargosu var yaaa :biggrin:

Yorum bağlantısı
Aydın Akdeniz

aynen abi 1 adet için fiyat vermiş . satıcı kendi sitesini falanda vermiş http://www.dxkey.com/  fiyatı netleştirip alıyorum abi o zaman . 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

aynen abi 1 adet için fiyat vermiş . satıcı kendi sitesini falanda vermiş http://www.dxkey.com/  fiyatı netleştirip alıyorum abi o zaman . 

evet lütfen Aydın. 1 adet kabaca 21 dolara maliyetli alır mısın.adres?sana mı gelecek bana mı.yazayım mı adresimi

Yorum bağlantısı
Aydın Akdeniz

adresi değiştirme imkanım oluyordu aliexpreste. alibabayı bilmiyorum . yinede gönder abi . değiştiremezsem kendi adresime isterim . 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Ekici
(düzenlendi)

Benim sipariş böyle gelmez gari :)

2015-03-02 15:00 ShenZhen Handed over to Beijing Post-(Yanwen's Track End)

2015-02-28 20:00 ShenZhen Departured from ShenZhen Yanwen Sorting Center and Despatched to the China Post

2015-02-28 18:00 ShenZhen Arrived at ShenZhen Yanwen Sorting Center

tarihinde Ahmet Ekici tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Alibaba da satış yapan toptancıların %90 aliexpress de de satışı vardır..

Yorum bağlantısı
Misafir

Benim sipariş böyle gelmez gari :)

2015-03-02 15:00 ShenZhen Handed over to Beijing Post-(Yanwen's Track End)

2015-02-28 20:00 ShenZhen Departured from ShenZhen Yanwen Sorting Center and Despatched to the China Post

2015-02-28 18:00 ShenZhen Arrived at ShenZhen Yanwen Sorting Center

Sizinki de small paket mi? Benim small pakette de ayni ibareler mevcut, gelmeyecek mi simdi :(

Yorum bağlantısı
Ahmet Ekici
(düzenlendi)

Sizinki de small paket mi? Benim small pakette de ayni ibareler mevcut, gelmeyecek mi simdi :(

China Post Ordinary Small Packet Plus yazıyor. Araştırmalarıma göre kargo şirketi yanwen'de sıkıntı var.  İnşallah gelir.

Ayrıca aliexpres ile kargo şirketinin sitesinde ki ibareler birbirini tutmuyor :)

tarihinde Ahmet Ekici tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Misafir

adresi değiştirme imkanım oluyordu aliexpreste. alibabayı bilmiyorum . yinede gönder abi . değiştiremezsem kendi adresime isterim .

Aydın benim gönderilerde hala ses yok. Ayin 10 undan beri hareket değişikliği yok, normal mi?

RI355811253CN

RG141384515CN

China Post Ordinary Small Packet Plus yazıyor. Araştırmalarıma göre kargo şirketi yanwen'de sıkıntı var.  İnşallah gelir.

Ayrıca aliexpres ile kargo şirketinin sitesinde ki ibareler birbirini tutmuyor :)

Ayni ibare benim pakette de mevcut,gelmezse de uzulmem çok anahtar silikon kılıf idi 3.60 dolarese 2 tane aldım.
Yorum bağlantısı
Aydın Akdeniz

yazılanlara bakma abi . güncellemiyorlar bilgileri. geleceğini unut geldiğinde sürpriz olsun :)

Yorum bağlantısı
Misafir

yazılanlara bakma abi . güncellemiyorlar bilgileri. geleceğini unut geldiğinde sürpriz olsun :)

Peki bu small paket ve yanwen olayına ne diyorsun kardeşim?

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

arkadaşlar Yanwen den gönderdiklerinde Türkiye'ye geldiğinde 15 ila 45 gün sürüyor elinize geçmesi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

arkadaşlar Yanwen den gönderdiklerinde Türkiye'ye geldiğinde 15 ila 45 gün sürüyor elinize geçmesi.

Turkiyeye geldikten sonra mi abi? Hey maşallah sorun ptt de mi yani?
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...