İçeriğe Yönlendir

Aliexpress.Com Veya Alibaba.Com Sitesinden Alışveriş Yapan Var mı?

Aydın Akdeniz

Recommended Posts

Misafir

arkadaşlar merak ettim son siparişler türkiye sevk gözüküyor bayadır acaba gümrüklerle ilgili sıkıntımı var yeni yılda bilgisi olan var mı?

Buradan devam edebilir, daha detay bulabilirsiniz..

Saygılarımla,

Yorum bağlantısı
Burak Gülnar

bd8dc901f040e66f8cc822d409c2d8e6.jpg

1 aydır beklediğim ürünüm geldi sonunda. Darısı diğer siparişlerinin başına :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
İbrahim Can

Bunlardan ne zamandır alcam diyorum kısmet olmuyo.Güle güle kullan.Yapılmış halininde resmini bekliyorum :)

Yorum bağlantısı
Burak Gülnar

Bunlardan ne zamandır alcam diyorum kısmet olmuyo.Güle güle kullan.Yapılmış halininde resmini bekliyorum :)

Saol :) valla sandığımdan daha kaliteli çıktı plastik falanda değil. Uygulamasını yapıyım fotoğraflarını eklerim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Kapı açma kolunun iç kısmına yapıştırılıyor bunlar değil mi? biraz büyük gibi geldi bana?!? :unsure2:

Yorum bağlantısı
Burak Gülnar

Kapı açma kolunun iç kısmına yapıştırılıyor bunlar değil mi? biraz büyük gibi geldi bana?!? :unsure2:

Evet kapı içlerine yapıştırılıyor, valla araç yakınında değilim daha denemedim ama Fotoğrafı yakın çekimden kaynaklı büyük gözüküyor olabilir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İbrahim Can

Evet kapı içlerine yapıştırılıyor, valla araç yakınında değilim daha denemedim ama Fotoğrafı yakın çekimden kaynaklı büyük gözüküyor olabilir.

Yok büyük durmuyor abi çok yakışıyor aslında.Bir forum üyemiz uygulamıştı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Çekimle ilgili heralde, zaten ben de gözlüklüyüm, benim merceklerden de olabülü :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Çekimle ilgili heralde, zaten ben de gözlüklüyüm, benim merceklerden de olabülü :p

Al bi-xenon kurtul  :biggrin:

Yorum bağlantısı
Hüseyin Kuvvet

fiyat doğru Hüseyin 

2,200e falan denk geliyor abi. komik bi rakam cidden. kargo işi falan nasıl oluyor peki? daha önce hiç alışveriş yapmadım aliexpressten..

Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

2,200e falan denk geliyor abi. komik bi rakam cidden. kargo işi falan nasıl oluyor peki? daha önce hiç alışveriş yapmadım aliexpressten..

Kargo ücretsiz 

Yorum bağlantısı
Hüseyin Kuvvet

Kargo ücretsiz 

çok iyiymiş. 

yok mu bu üründen getirttirebilecek? :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

Üye ol,sipariş çok kolay.Kredi kartı ile sipariş veriyorsun.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Kuvvet

Üye ol,sipariş çok kolay.Kredi kartı ile sipariş veriyorsun.

kredi kartım yok abi :/

babamda böyle siteler için kredi kartını malesef vermiyor :/

son 6 saat . stokta 1200 adet gözüküyor . 

128 gb. flash disk  11 dolar :) denemekte fayda var :)

http://www.aliexpress.com/item/HOT-SALE-100-Genuine-16GB-32GB-64GB-128GB-Usb-Flash-Drives-With-Original-Package-Free-Shiping/2025718424.html

abi naptın sipariş verdin mi? :)

Yorum bağlantısı
Hüseyin Kuvvet

128 gb Flash Belleğin 10 dolar olduğuna inanan var mı ya ? Bu çinlilere ne kadar çok güvenir olmuşuz. Unutmayın, 'çakma' tabiri bu milletten çıkmıştır, her an çakabilirler sahteyi ;)

​aklıma bu video geldi :)

Yorum bağlantısı
Aydın Akdeniz

kredi kartım yok abi :/

babamda böyle siteler için kredi kartını malesef vermiyor :/

verdim 4 adet sınırı varmış 4 adet alabildim :)

128 gb Flash Belleğin 10 dolar olduğuna inanan var mı ya ? Bu çinlilere ne kadar çok güvenir olmuşuz. Unutmayın, 'çakma' tabiri bu milletten çıkmıştır, her an çakabilirler sahteyi ;)

ben inanıyorum . çünkü elimde çinden 9 dolara alınmış 4 tane 64 gb flash disk var. 128 gb isterse sadece 32si çalışsın çok önemli değil . 

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Erdem 128 gb çalışırsa ararım seni :)

HB 15 tl kameralı park sensörünü alıyorlar. :)

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Bence pahalı bile.. Çin de bunun maliyeti nedir ki...

Yorum bağlantısı
Aydın Akdeniz

veri hızı 2.0 . profesyonel kullanımlarda sorun çıkartabilir belki ama kapasite olarak çok kullanışlı . garanti konusu aradığım bi özellik değil . markayı kendim burdada basabilirim üstüne . çünkü büyük firmalarında yaptığı o .

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Sadece taşıma amaçlı yani bilgi nakil amaçlı kullanılabilir. Veri kaybolsa bile kaynakta aslı mevcut olan durumlarda çok pratik olabilir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

512 gb tini 9 dolara aldım :D :D erdem  yuzde 95 512 kb gelebilir :D :D :D 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Aydın Akdeniz

burda satılan kingstonlardan daha iyi ;) ayrıca orjinalliğini nerden anlamamız lazım ? kingston markası japonyada üretim yapmıyor. etrafındaki bütün elektronik aletlerin % 90'ı çin üretimli 

buldum abi :)

YEZFb1D.jpg

RynpFNS.jpg

qcpx3YC.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Aydın Akdeniz

yazma hızı kullandığım pc ilede alakalı  ;)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...