İçeriğe Yönlendir

Aliexpress.Com Veya Alibaba.Com Sitesinden Alışveriş Yapan Var mı?

Aydın Akdeniz

Recommended Posts

Yeni konu açmak istemedim bu konuyu da yeni farkettim iyi oldu :)

6 haziranda aşağıdaki üründen sipariş ettim 2 adet.Daha sonra forumda konusu açıldı ve ben aldığımı söyledim gelince bakarız nasıl bişeymiş derken forumdan 2 abim de keşke bizim de haberimiz olsaydı dedi. Bende onlar içinde 7 haziranda sipariş geçtim.Kısaca kendim dahil 3 sipariş geçtim. 1 Temmuzda mesaj geldi ürünüm geldi eren sağol diye ,öğleden sonra diğer abidende mesaj geldi eren sağol diye :) ikiside farklı illerde bu arada. Ama benim ürünüm hala gelmedi :( Satıcıya mesaj atıyorum cevapta yok. Takip numarası ile ptt ye sorgu yaptırdım böyle bir takip numarası yok diyorlar :unsure2: Ne yapacağımı şaşırdım kısacası. Sizce bu kadar geç kalmasının altında yatan ne olabilir? Diğer abilerin ki gelmese satıcı 3 kağıtçı diyeceğim ama o da değil. Şaşırdım kaldım bu konuda.

http://www.aliexpress.com/snapshot/6115386315.html

Yorum bağlantısı
Yasin Kahveci

Eren Kardeşim bu ürün tam olarak ne işe yarıyor?Nasıl kullanılıyor rica etsem açıklarmısın ?İlgimi çekti benimde :D

Yorum bağlantısı

Eren Kardeşim bu ürün tam olarak ne işe yarıyor?Nasıl kullanılıyor rica etsem açıklarmısın ?İlgimi çekti benimde :D

Aux kablosunun ucunu buna takıyoruz bu aleti de çakmaklığa usbli çakmaklıkla takıyoruz. Sonra telefonun Bluetoothu ile bu aleti eşleştirip teypten telefondaki şarkıları dinliyoruz :) kısacası aux kablosunun görevini kablosuz yapıyor.
Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

6 haziranda aşağıdaki üründen sipariş ettim 2 adet.Daha sonra forumda konusu açıldı ve ben aldığımı söyledim gelince bakarız nasıl bişeymiş derken forumdan 2 abim de keşke bizim de haberimiz olsaydı dedi. Bende onlar içinde 7 haziranda sipariş geçtim.Kısaca kendim dahil 3 sipariş geçtim. 1 Temmuzda mesaj geldi ürünüm geldi eren sağol diye ,öğleden sonra diğer abidende mesaj geldi eren sağol diye :) ikiside farklı illerde bu arada. Ama benim ürünüm hala gelmedi :( Satıcıya mesaj atıyorum cevapta yok. Takip numarası ile ptt ye sorgu yaptırdım böyle bir takip numarası yok diyorlar :unsure2: Ne yapacağımı şaşırdım kısacası. Sizce bu kadar geç kalmasının altında yatan ne olabilir? Diğer abilerin ki gelmese satıcı 3 kağıtçı diyeceğim ama o da değil. Şaşırdım kaldım bu konuda.

Diğer ürünler takip edilemiyor muydu? hiç takip yapmamış mıydınız .. Bunu şu yüzden soruyorum bazı satıcılar uyduruk takip numarası giriyorlar sisteme ama yine de kargolama yapıyorlar. Eğer öyle bir durum varsa 2-3 güne sizin üründe gelir büyük ihtimalle.

Yorum bağlantısı

Diğer ürünler takip edilemiyor muydu? hiç takip yapmamış mıydınız .. Bunu şu yüzden soruyorum bazı satıcılar uyduruk takip numarası giriyorlar sisteme ama yine de kargolama yapıyorlar. Eğer öyle bir durum varsa 2-3 güne sizin üründe gelir büyük ihtimalle.

Diğer ürün takip numaraları da uyduruktu çünkü onlarda PTT sayfasında çıkmıyordu ama geldiler. 39 gün içinde gelmesi lazım yazıyor bakalım.
Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Diğer ürün takip numaraları da uyduruktu çünkü onlarda PTT sayfasında çıkmıyordu ama geldiler. 39 gün içinde gelmesi lazım yazıyor bakalım.

Size de gelme ihtimali var..Ancak satıcı biraz vurdumduymaz birisi anlaşılan çünkü kolay kolay uyduruk numara vermezler..

Yorum bağlantısı

Size de gelme ihtimali var..Ancak satıcı biraz vurdumduymaz birisi anlaşılan çünkü kolay kolay uyduruk numara vermezler..

İnşaallah gelir :) ilk gelen ürünlerle arasında 10 gün fark olmaması lazım. Kısmet artık.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Bazı ürünler 7-8 günde gelirken bazıları 1 ayı buluyor, çok değişken bir yapı var burada.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

satıcı bugün şu mesajı attı. ama hala inatla aynı takip numarasını atıyor. 1-2 gün daha beklerseniz gelir diyor.bu takip numarası hala çalışmıyor ama

Mv8oZ7L.jpg?1

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Beklesen, gelir, bazen böyle uyuyor posta, sonra bakmışsın gelmiş ülkeye...

Yorum bağlantısı
İlhan Kol

mrb arkadaşlar aliexpressten alışveriş yaptım 13 gün oldu satıcının verdiği kargo takip nosu  (WS845780721CN)   chinaposta çıkmıyor acaba sahte numaramı

Yorum bağlantısı

mrb arkadaşlar aliexpressten alışveriş yaptım 13 gün oldu satıcının verdiği kargo takip nosu (WS845780721CN) chinaposta çıkmıyor acaba sahte numaramı

Aynı sorun bende de var benim ürün gelmemesine rağmen ürünü gelen arkadaşlar da oldu. Siparişleri ben geçmiştim. Onların ki 2 hafta önce geldi bende ses seda yok hala
Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

mrb arkadaşlar aliexpressten alışveriş yaptım 13 gün oldu satıcının verdiği kargo takip nosu  (WS845780721CN)   chinaposta çıkmıyor acaba sahte numaramı

Büyük ihtimalle sahte :(

Yorum bağlantısı
İlhan Kol

dün mesaj attım satıcıya bana böyle bir cevap yazmış.dediği siteye arattığımda çıkıyor takip numarası..ws-shipping.com

sevgili,  
başvurmadan tks,  
Türkiye'ye Çin Post tarafından sevk gibi birçok parsel. kaybolur  
yüzden Türkiye alıcılar için online takip ile bir Türkiye Doğrudan Hattı sağlamak, 
bir Türkiye Lojistik Şirketi ile işbirliği için. Tahmini teslim süresi yaklaşık 30 gündür biz. 
online izleme bilgi ws-shiping.com bulunabilir.  
onu, merak etmeyin, daha güvenli olan  
biz, onu dışarı gönderdik  
onu izlenir: http://ws ? = WS845780721CN hiçbir -shipping.com/chain/search_shippinginfo.shtml, 
ve bilgi aşağıda var:  2014/07/13, İşleme, Çin sol 2014/07/14, uluslararası posta İthalat genellikle, şimdi size yolda ülkenize 15-27 gün sürer,  öyle mi? Tamam, hadi bunun için bekleyelim  , seni bekliyor  Selamlar

Yorum bağlantısı
Murat Dere

dün mesaj attım satıcıya bana böyle bir cevap yazmış.dediği siteye arattığımda çıkıyor takip numarası..ws-shipping.com

sevgili,  

başvurmadan tks,  

Türkiye'ye Çin Post tarafından sevk gibi birçok parsel. kaybolur  

yüzden Türkiye alıcılar için online takip ile bir Türkiye Doğrudan Hattı sağlamak, 

bir Türkiye Lojistik Şirketi ile işbirliği için. Tahmini teslim süresi yaklaşık 30 gündür biz. 

online izleme bilgi ws-shiping.com bulunabilir.  

onu, merak etmeyin, daha güvenli olan  

biz, onu dışarı gönderdik  

onu izlenir: http://ws ? = WS845780721CN hiçbir -shipping.com/chain/search_shippinginfo.shtml, 

ve bilgi aşağıda var:  2014/07/13, İşleme, Çin sol 2014/07/14, uluslararası posta İthalat genellikle, şimdi size yolda ülkenize 15-27 gün sürer,  öyle mi? Tamam, hadi bunun için bekleyelim  , seni bekliyor  Selamlar

Sen de şöyle yaz: Tamam ama ne ben onları almazsınız olur? Seni nasıl bu bir güvenebilirsiniz? Onlar buraya geliyor yoksa, tam bir geri ödeme verecektir? :crazy:

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
İlhan Kol

Sen de şöyle yaz: Tamam ama ne ben onları almazsınız olur? Seni nasıl bu bir güvenebilirsiniz? Onlar buraya geliyor yoksa, tam bir geri ödeme verecektir? :crazy:

biraz daha bekleyeyim en iyisi kavga çıkamasın :)  bizdeki tarzanca ingilizceyle anca anlattık derdimizi satıcıya adamı sık boğaz etmeyelim :fiuw:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Kardeşim bende 15 mayısta aliexpresten 2 tane powerbank sipariş etmiştim hala gelmedi. Uyuşmazlık açtım. Satıcı süre uzatma istedi, kabul etmedim. Takip numarası 24 mayısta malezya gösteriyor başka bişey yok. Bzim burda mı var  bişey anlamadım..

Yorum bağlantısı
Onur Ilgın

Merhabalar,

Aliexpress'den bende alışveriş yapmak istiyorum ama beceremedim. Kendisi alışveriş yapma aşamasında olan varsa ücretini yatırıp bana da sipariş geçerse çok memnun olacağım.

Bu iyiliği yapacak varsa sevinirim.

Alacağım ürün

http://www.aliexpress.com/item/Free-shipping-1X-PAIR-6000K-NUMBER-PLATE-LICENCE-LED-REPLACEMENT-18-SMD-FORD-FOCUS-MK2-ST225/1539839966.html

Yorum bağlantısı

Kardeşim bende 15 mayısta aliexpresten 2 tane powerbank sipariş etmiştim hala gelmedi. Uyuşmazlık açtım. Satıcı süre uzatma istedi, kabul etmedim. Takip numarası 24 mayısta malezya gösteriyor başka bişey yok. Bzim burda mı var bişey anlamadım..

Balıkesir sıkıntılı abi bence. Kamera da da aynısı olmuştu
Yorum bağlantısı
İlhan Kol

Merhabalar,

Aliexpress'den bende alışveriş yapmak istiyorum ama beceremedim. Kendisi alışveriş yapma aşamasında olan varsa ücretini yatırıp bana da sipariş geçerse çok memnun olacağım.

Bu iyiliği yapacak varsa sevinirim.

Alacağım ürün

http://www.aliexpress.com/item/Free-shipping-1X-PAIR-6000K-NUMBER-PLATE-LICENCE-LED-REPLACEMENT-18-SMD-FORD-FOCUS-MK2-ST225/1539839966.html

bununla vakit kaybetme bence aksesuarcılarda plaka led ampulu var arıza ışığı yakmayan ondan alabilirsin.

http://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/6-high-smd-ledli-c5w-sofit-beyaz-ampul-canbus06-112453603

Yorum bağlantısı
Mehmet Can G.

Aliexpress 3.seferdir para iadesi yapmıyor nereye başvurabilirim ?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...