İçeriğe Yönlendir

Aliexpress.Com Veya Alibaba.Com Sitesinden Alışveriş Yapan Var mı?

Aydın Akdeniz

Recommended Posts

Aydın Akdeniz

hımm valla abi kargo takip numarasında verildiğiyle ilgili hiçbirşey gözükmüyor bekliyorum bende dediğin gibi gelir diye bir de gelir ben evde yokken geri giderse ne gibi bir işlem yapılıyor bana haber verilir mi acaba ?

ptt kapına not bırakır , o kağıtla gidip ptt'den alırsın . 

Yorum bağlantısı
Yasin Kahveci

Arkadaşlar aliexpressten bir ürün aldım.Takip numarası verdiler ancak ben bakamadım.Zahmet olmazsa bu işten anlayan biri bakabilir mi?
    RD115843663CN

Yorum bağlantısı
Aydın Akdeniz

Arkadaşlar aliexpressten bir ürün aldım.Takip numarası verdiler ancak ben bakamadım.Zahmet olmazsa bu işten anlayan biri bakabilir mi?

RD115843663CN

ürünü yeni aldın galiba . kargonun sistenide gözükmüyor . 1-2 gün sonra çıkar.

Yorum bağlantısı
Yasin Kahveci

Evet Aydın Abi dün akşam aldım.Rica etsem baktığın linki verebilirmisin bana.Teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Aydın Akdeniz

Evet Aydın Abi dün akşam aldım.Rica etsem baktığın linki verebilirmisin bana.Teşekkür ederim.

BXqtbu7.png

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Can G.

10 adet telefon kılıfı siparişi vermek istiyorum ama gümrüğe girer mi acaba gümrüğe takılma boyutu felen var mı acaba bilen varsa yardımcı olursa sevinirim toplamda 27$ tutuyor kılıflar..

Yorum bağlantısı
Murat Dere

10 adet telefon kılıfı siparişi vermek istiyorum ama gümrüğe girer mi acaba gümrüğe takılma boyutu felen var mı acaba bilen varsa yardımcı olursa sevinirim toplamda 27$ tutuyor kılıflar..

Tutar dusuk oldugundan sorun olmaz

Paket büyük de olmaz 10 tanede; dikkat çekmez.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Can G.

Çok teşekkür ederim zaman ayırıp cevap verdiğiniz için hakkınızı helal edin :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Okan Yeşim

swiss post kullanan var mı ? ben bir siparişimde kullandım ama takipte gözükmüyor ?

Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk

Bendeki sorgulamada bu şekilde çıkıyor.

3luj.jpg

Siparişin üzerinden 8 gün geçmesinin ardından ptt'yi aradım. Ürün henüz Türkiye'ye gelmemiş dediler. Aynı tarihte farkı satıcıdan istediğim ürünler elime ulaştı. Üründen ürüne süre ne kadar farkediyor ?

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

benim en uzun 3 hafta sürdü. şimdi eski laptop a ssd takmak için optik sürücüye yuva aldım 2 hafta sonra başlarım takibe :)

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Gelen ürün daha pahalı. Durumu izah eden mesaj gönderin. Kısa ve öz. Konuyu nasıl çözebiliriz deyin, muhtemelen size esas istediğinizi gönderirler. Ellerinde yoksa para iade ederler. Bu elinizdeki de sizde kalır, geri göndermenizi isteyeceklerini sanmıyorum. 

Daha önce bir telefon tutacağı sipariş etmiştim, yanlış gelmişti. Hatta telefona uyumluydu ama şekli farklıydı, anlattım, kabul ettiler, ister para iadesi yapalım, isterseniz doğru ürünü gönderelim, yanlış gelen de sizde kalsın dediler. Mümkünse istediğimi gönderin para iadesi istemiyorum dedim, 20 gün sonra doğru ürün geldi. Negatif yorum yapılmamasını çok önemsiyorlar. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Gelen ürün daha pahalı. Durumu izah eden mesaj gönderin. Kısa ve öz. Konuyu nasıl çözebiliriz deyin, muhtemelen size esas istediğinizi gönderirler. Ellerinde yoksa para iade ederler. Bu elinizdeki de sizde kalır, geri göndermenizi isteyeceklerini sanmıyorum. 

Daha önce bir telefon tutacağı sipariş etmiştim, yanlış gelmişti. Hatta telefona uyumluydu ama şekli farklıydı, anlattım, kabul ettiler, ister para iadesi yapalım, isterseniz doğru ürünü gönderelim, yanlış gelen de sizde kalsın dediler. Mümkünse istediğimi gönderin para iadesi istemiyorum dedim, 20 gün sonra doğru ürün geldi. Negatif yorum yapılmamasını çok önemsiyorlar. 

Evet ben de bir ürün almıştım.Yapısından dolayı biraz kırışmıştı. Ancak yırtılma falan yoktu. Dedim güzel ambalaj yapılmamış dedim..İlanda güvenli paket ile gönderileceği yazıyordu dedim zarf içinde geldi dedim..Kusura bakmayın özür dileriz dedi tekrar aynı ürünü göndermiş. Yeter ki olumsuz yorum yazmayın dedi. 

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Evet ben de bir ürün almıştım.Yapısından dolayı biraz kırışmıştı. Ancak yırtılma falan yoktu. Dedim güzel ambalaj yapılmamış dedim..İlanda güvenli paket ile gönderileceği yazıyordu dedim zarf içinde geldi dedim..Kusura bakmayın özür dileriz dedi tekrar aynı ürünü göndermiş. Yeter ki olumsuz yorum yazmayın dedi. 

Aramızdaki mesajlar aşağıdaki gibi. Tarzancamla sorunu çözdük :p 

Ürünün fiyatı 4-5 dolar da bir şeydi. Fakat bu olayı etrafımdaki herkese anlattım. Ürüne yaptığım yorumda da olayı anlattım. 

VxzGxy4.png

rlkQuUA.png

pA2R2IA.png

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

10 puanlık uzman sorusu.

Adamın biri ile aldığım ürünü beğenmediğimden anlaşamadım. 500lumen dediği ampul en fazla 300-350lumen. Doğal olarak aydınlatması gerektiği gibi değil. Adam geri gönder diyor. Ürün 18$. Geri göndersem acaba ne kadar tutar shipping?

Yorum bağlantısı
Bülent Serdar
(düzenlendi)

OK,i will refund you.It's our mistake.and pls give me a five star positive feedback.Thank you.

Dediğiniz gibi oldu. Teşekkürler.

Dispute iptal olduktan sonra mı 5 yıldızlarını vereceğim? Herhangi bir onay kısmı göremedim..

tarihinde Bülent Serdar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Akan Belen

Geçen ayın 22 sinde verdiğim kılıf az önce elime ulaştı.Aynı gün başka siparişlerde vermiştim ama onlardan ses yok :D

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Dediğiniz gibi oldu. Teşekkürler.

Dispute iptal olduktan sonra mı 5 yıldızlarını vereceğim? Herhangi bir onay kısmı göremedim..

Para gelsin sonra verin beş yıldız.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Can G.

Singapore'dan 02.05.2014'de çıkış yapan kargom hala Türkiye'ye giriş yapmadı ne zaman gelir acaba ?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...