İçeriğe Yönlendir

Reyhanlı'Da Patlamalar !

Misafir

Recommended Posts

Hatay Reyhanlı'da meydana gelen patlamalarda 18 vatandaşımızı kaybetmişiz. 22 de yaralımız var. Hayatını kaybedenlere Yüce Allah'tan rahmet diliyorum. En kısa sürede failler yakalanır inşallah.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

An itibarıyla 20 hayatını kaybeden vatandaşımız, 46 yaralı ve bu yaralıların çoğunluğu ağır yaralı olduğunu söyledi başbakan.

Hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet diliyor yaralılara acil şifalar diliyoruz.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Halk yoldan geçen suriyelilere saldırıyor.

Allah metanet versin, milletimizi bozmasın.

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman
(düzenlendi)

Terör bitti derken, birde bunu başımıza geldi..

Birini bitirsen, başka bir bela gelir bu ülkenin başına, düşman çok..

tarihinde İ.G&#246ksel Yaman tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Ahmet Abi benden bundan bahsetmeye çalışıyordum..

PKK bitse ne olacak, bu ülke var olduğu sürece, bu terör hiçbirzaman bitmeyecek, sadece ismi değişecek..

iPhone ile Tapatalk 2 kullanılarak gönderildi

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Süleyman Türker

Allah sonumuzu hayır etsin hayatını kaybedenlere Allah rahmet eylesin insanın canını sıkıyor böyle olaylar.

Yorum bağlantısı
Baran Ekici
(düzenlendi)

30 oldu deniyor. Yazıklar olsun..

Edit 1: 40 olmuş..

tarihinde Baran Ekici tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ruhan Sorgun

arkadaşlar haçlı seferleri halen devam ediyor, o biter öbürü başlar, ismi ve niteliği değişir ama, boş durmaz, bizim başımıza sürekli bir çorap örerler. çünkü bizi rahat bıraktıkları anda önümüzde hiç kimsenin duramayacağını biliyorlar. bu gibi sorunlara harcadığımız parayı eğitim ve ar-ge ye harcarsak 5 tane abd oluruz, üzerinde güneş batmayan imparatorluk kabusu onlar için yeniden başlar, ondan korkuyorlar.

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Eğer Suriye'nin yaptığı kesinleşirse... diye bir söylem var ortalıkta,

Allah selamet versin.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Allahım yaralılara acil şifalar, versin. Ölenlerin şehadetlerini kabul etsin. Kalanlara sabırlar versin.

Yorum bağlantısı
Ruhan Sorgun
(düzenlendi)

Ölü sayısının 40'a, yaralı sayısının 100'e yükseldiği söyleniyor.

Bu iş terör örgütü işi değil, kimse hikaye anlatmasın boşuna...

yaa şimdi ben yazmak için girmiştim, bu nedir yaaa, insanları koyun gibi telef ettiler, ben bunlara insan diyemiyorum, hepsini Allah a havale ediyorum. burnuma pis kokular geliyor, bizi çukura mı çekiyorlar?

tarihinde Ruhan Sorgun tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Allah geride kalanlara sabır versin. Ölenlerin mekanı cennet olsun.

Yazacak cümle bulamıyorum...

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Ölü sayısının 40'a, yaralı sayısının 100'e yükseldiği söyleniyor.

Bu iş terör örgütü işi değil, kimse hikaye anlatmasın boşuna...

Yüzlerce kiloluk patlayıcıları kimseye belli etmeden toplayıp bir araya getirmek ve eylemi hazırlamak örgüt işi değildir, hatta Suriye'nin hiç yapabileceği değildir.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ruhan Sorgun

onu bunu bilmem de, terörün amacı insanlarda yılgınlık, ümitsizlik hissi oluşturup, demotive etmektir, maalesef başarılı oluyorlar.

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Şimdi ikinci patlamanın videosunu gördüm.. Bina boyu alev yükseldi. Pkk bile bu kadar büyük eylem yapamadı.

Allah ölenlere rahmet yaralılara şifa eylesin yapanlarıda lanetlesin.

Yorum bağlantısı
Emin Köseler

Ölenlerin sayısının daha fazla olduğu , Hatay'da yaşayan bir arkadasım tarafından bana söylendi. Sükunetin bozulmamasi icin gercek rakamlar aciklanmiyor dedi. Allah rahmet eylesin kalanlara sabır diliyorum.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Sen daha tecrübelisin bu konuda ama bana ceset gibi gelmedi o? Sansürsüz halini de gördüm çünkü.

Yorum bağlantısı
Okay Çetinkaya

tüm ülkenin hepimizin başı sağolsun demekten başka elimizden gelen birşey yok maalesef

Yorum bağlantısı
Can Kalkandelen

yanlış hatırlamıyorsam forumda da reyhan'lı lı bir abimiz vardı ?

ALLAH geride kalanlara sabır versin :( Ölenlerin mekanları cennet olsun.

Yorum bağlantısı
Korhan Orkun

Allah rahmet eylesin inşallah. Yaralılara şifa bağışlasın Rabbim..

Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu

Yazacak cümle bulamıyorum.... Kim Ülkemiz hakkında ne düşünüyorsa ALLAH ona mislince versin...

Yorum bağlantısı
Eray Sireli

40'tan fazla can kaybetmişiz hala provakasyon uyarıları yapılıyor. Kaybettiğimiz canları infial olmasın diye susarak mı anacağız. Can gittikten sonra kim ne dese boş. Allah mekanlarını cennet etsin.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...