İçeriğe Yönlendir

Kuru Fasulye

Sani Gerşon

Recommended Posts

Sani Gerşon

http://www.izlesene.com/video/ata-demirer-bu-fasulye-75-lira/2030675

Hayır hayır, yukarıdakinden değil :)

Çok uzun zamandır evde doğru düzgün kuru fasulye yiyemiyoruz. Ne alsak ya kabuğu soyuluyor ya da ağızda kıtır kıtır ediyor resmen! Hadi bakalım forumun hamarat erkekleri. Bi yardım edin, sıkıntı büyük.

Hangi marketten ne marka almak lazım?

En son çay önerisi aldım buradan ve yıllarca çay içmiyormuşuz meğersem :)

(Bu akşam annemin saatlerce uğraşıp yaptığı piyazı bile zor yedim :( )

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Bimden almıştık güzeldi.

Daha bugün yedik :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

çömlek e gidin :) bir de telefonun kapalı?

Numaram değişti, artık şirket hattımı kullanıyorum. ÖM atarım birazdan.

Çömlek, balat'taki mi?

Evde lazım bize, çömlek bize gelir mi :p

Bimden almıştık güzeldi.

Daha bugün yedik :rolleyes:

Ne marka hocam? Hanım beğeniyor mu? Bayanların ağız tadına güvenim çok. Biz ne olsa götürüyoruz nasıl olsa :)

Yorum bağlantısı
Guest Feti Ercan

Bir dakikaaa :) çay konusu nerede abi ben bulamadım merak ettim ne öneriler gelmiş

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Bir dakikaaa :) çay konusu nerede abi ben bulamadım merak ettim ne öneriler gelmiş

:ninja:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

kurunun alası var , tirabizon yollarında, gel gidelim

Yorum bağlantısı

Erzurum İspir'in fasulyesini bulmaya bakın. Pişirdikten sonra da biraz fırında kalsın helmelensin. Daha çok seveceksinizdir Hüsrev tarzı kuru fasulyeyi.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Numaram değişti, artık şirket hattımı kullanıyorum. ÖM atarım birazdan.

Çömlek, balat'taki mi?

Evde lazım bize, çömlek bize gelir mi :p

Ne marka hocam? Hanım beğeniyor mu? Bayanların ağız tadına güvenim çok. Biz ne olsa götürüyoruz nasıl olsa :)

Fiyat çok pahalı değil. Hanım beğendi. Annesi Manisa / Somadan getirtene kadar hep bimden aldık. Kusura bakma bende öyle herşeyi beğenmem :D Etli kurufasulye güzel oluyor bak şimdi. Sabah sabah :D

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

sani en güzeli bir tane çömlek alıp onun içinde yapmak ya sucuklu yada pastırmalı of canım çekti sabah sabah :D :D D on numara oluyor bi de ispir kurufasulyesi var duyduyum

Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk
(düzenlendi)

Suşehri fasulyesi bulup alacaksın, düdüksüz tencererde bile lokum olur o. yanında bir baş kuru soğan kırmazsan yetim kalır fasülye. Ha bir de üzerine pul biber dökeceksin. Parmaklara dikkat ;)

ekleme: pişerken tencerenin kapağı açık olacak ki helimlensin fasülye....

tarihinde Ertan Çabuk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Fiyat çok pahalı değil. Hanım beğendi. Annesi Manisa / Somadan getirtene kadar hep bimden aldık. Kusura bakma bende öyle herşeyi beğenmem :D Etli kurufasulye güzel oluyor bak şimdi. Sabah sabah :D

sani en güzeli bir tane çömlek alıp onun içinde yapmak ya sucuklu yada pastırmalı of canım çekti sabah sabah :D :D D on numara oluyor bi de ispir kurufasulyesi var duyduyum

Bildiğimiz çömlek mi? Çanak çömlek gibi :)

Evde yemek niyetine yapıyoruz, keyfe değil :D

Mehmet hocam, BİM markalı mı, yoksa kendi markası var mı?

Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Malatya SÜRGÜ'nün fasülye'side mükemmeldir kesinlikle tavsiye ederim. Eğer istersen getirip satan bir arkadaşım var, şayet kaldı ise elinde sorar kargoya veririm buradan ;)

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

Bildiğimiz çömlek mi? Çanak çömlek gibi :)

Evde yemek niyetine yapıyoruz, keyfe değil :D

Mehmet hocam, BİM markalı mı, yoksa kendi markası var mı?

aynen bildiğin çömlek sani misleer gibi oluyor :D

Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

sürgü de balık yenmezse ayıp olur . ;)

Kesinlikle, az daha ileri gidilse Erkenek tünelini geç ve Kavurma'nın da tadını çıkar :D :D

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Malatya SÜRGÜ'nün fasülye'side mükemmeldir kesinlikle tavsiye ederim. Eğer istersen getirip satan bir arkadaşım var, şayet kaldı ise elinde sorar kargoya veririm buradan ;)

Serhan abi,

Çok sağol ilgin için. Onu da alabilirim ama bize kolay temin edilen bir şey olması lazım. Her istediğimizde alabiliyor olmamız lazım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İbrahim Ersin

iki aya önce ispir kuru fasülyesi aldım artık başka kuru fasülyeyi evime sokmam

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...