İçeriğe Yönlendir

iPad2 Sim Kart Sıkıştı

Şahin Topaloğlu

Recommended Posts

Şahin Topaloğlu

Biraz önce I pad 2 nin kartını yuvasına takıp yerleştirdim sanırım kartı ters taktım...Bir saattir denemediğim alet edevat kalmadı çıkartamadım bir türlü....Kafayı yiyeceğim arkadaş yaaa. Şimdiye kadar ford taunus motoru indirirdim ya.... :kafa: Nasıl çıkartacağız bunu bilen varmı yav...Abe miyav be yav miyav be yav.... :bomb:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

:)

Sıkma canını. iPhone'larda çok başıma gelirdi. Cımbızla denedin mi? Bi foto gönderir misin yuvanın?

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu

2rn7g1z.jpg

D70BpU6.jpg

WQyzBq0.jpg

Sani lokma takımım var girişeyimmi.....

Ayrıca başlık için teşekkür ederim sinirle ne yazdığımı bilemedim..... :yes:

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Abi,

Falçata ile dener misin? Bayağı hasar almış zaten.

Falçata ile denerken imkan varsa yukarı aşağı (lcd ekrana ve sırtına doğru) oynatarak çekmeyi dener misin?

iPad'lerin kasa ile ekran conta ile bağlıdır. Lokma sökmez :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu

Sani falçata ile hallettim kardeşim teşekkür ederim.Konuyu hack leyin arkadaşlar..... :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Semih İzgi
(düzenlendi)

Harika fotoğraflar. Çok açıklayıcı olmuş, başlığı okumasak bile anlardık sorunu :fiuw: Sen o ipad2 ye oyun program nasıl kuruyorsun abicim? jail break felan mı yaptın yoksa sadece store 'da gezinip beleş ve basit uygulamalarla mi idare ediyorsun. ? :)

Eğer masum masum paralı ve pahallı uygulamalara bakıyorsan sana bir çözüm söyleyeyim. PP25 . Jailbreak'siz herşeyi kurma programı :good1: detayları merak edersen konuşuruz

tarihinde Semih İzgi tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Dere

Bi daa da fotoğrafları bulaşık makinesiyle çekme taam mı? :punish: Bizim burda bile siesayların kanonları var. :p

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Şahin abi olay yeri incelemesin :D

Olay yerindede gece lambasıyla fotoğraf çekiyorsa :D

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Olay yerindede gece lambasıyla fotoğraf çekiyorsa :D

Bi sorunu çözememiş :D

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Sayın Şahin Topaloğlu;

Forum kurallarımız gereği, konulara eklenilen fotoğrafların 800x600 veya 1024x768 piksel boyutlarında olması gerekmektedir.

Daha yüksek çözünürlüğe sahip fotoğraflar, hem konunun yüklenme süresi........ ... .. .

Amaann.. Neyse abi, unut gitsin :crazy: Bu uyarı sana uymuyor zaten, fotoğraflarla ilgiliydi bu pardon. :D

- Ford Club Türkiye Yönetimi

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Sen canına susadın galiba :p

Konuya cevap verince jeton düştü. Önerdiğim yöntemle çözemeseydi ipad hediye etmek durumunda kalacaktım. Canımdan değerli miiii :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Sani falçata ile hallettim kardeşim teşekkür ederim.Konuyu hack leyin arkadaşlar..... :p

ben falçatayla sadece adam kesiliyo sanıyordum :unsure2:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan
Sayın Şahin Topaloğlu; Forum kurallarımız gereği, konulara eklenilen fotoğrafların 800x600 veya 1024x768 piksel boyutlarında olması gerekmektedir. Daha yüksek çözünürlüğe sahip fotoğraflar, hem konunun yüklenme süresi........ ... .. . Amaann.. Neyse abi, unut gitsin :crazy: Bu uyarı sana uymuyor zaten, fotoğraflarla ilgiliydi bu pardon. :D- Ford Club Türkiye Yönetimi

Bu mesajdan sonra Zefer'i gören duyan olmadı :cray::elveda:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

İyi de,bu mesajdan sonra da Şahini gören olmadı :unsure2:

dövüşüyorlar mı acaba

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Ben buradayım üleyn :jedi:

O Şayin buraya gelecek... :delisaçması: :cahilcesareti:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Akan Belen
:D Konuyu şimdi gördüm okudum.Ancak fotoğrafa benzeyen bişilerde yüklenmeye çalışılmış gibi duruyor.Hangi tencere kapağıyla çekildiği belli mi acaba :p
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...