İçeriğe Yönlendir

Barum, Kumho Ve Toyo Dan Daha Mı Iyi?

Birol Özgür

Recommended Posts

Birol Özgür

Arkadaşlar 4 adet yaz lastiği alıcam 205/50/17

Lastikçi bana barum marka lastiği önerdi ve toyo kumhodan daha kaliteli dedi.

Romania üretimi, Continental in yan sanayisi bi lastik.

Barum Bravuris 2 deseni. Sizce bu marka toyo ve kumhodan iyimidir. Bilen ve kullanan varsa yorumlarınızı bekliyorum. Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

X markanın yan üretimi.....

Tanınmış ve pahalı markalar, hazır satış ağında, ciroyu artırmak için, nispeten makul maliyetli lastik markası da satarlar, bu o lastiğin teknolojisinin, eşdeğer olması anlamını taşımaz

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Bundan önceki aracımda vardı.Pek fazla bilgi bulamazsıız bu lastik ile ilgili olarak .Çok aramıştım bende.Ben pek sıkıntı yaşamadım açıkçası.Benim araştırdığım kadarıyla ww de pololarda kullanılmak üzere anlaşma yaptığı yönünde bir bilgi edinmiştim o dönemde.Diğer yazdığınız markaları kullanmadığım için aralarındaki farkı bilemiyorum.Dediğim ben sıkıntı yaşamadım.

Yorum bağlantısı
Mustafa Çayır

aynı ölçüdeki lastikten bende alıcam bikaç gün içerisinde. ve sanırım kumho alıcam.

Yorum bağlantısı
Misafir

Ben de aynı ebattan Petlas Pt515 alacağım bu ay sonunda. 170 tl buldum 6 taksite.

Kullanıcı yorumu bulamadığınız markaya pek yanaşmayın.

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Büyük markaların alt marka olarak sattıkları lastikler genel olarak iyidir.Adamlar kendi marka imajlarını zedelemek istemezler..

Yorum bağlantısı
Seçkin Kaçar

Ben kullanıyorum memnunum,fakat diğer markaları kullanmadım nasıl olduklarını bilmiyorum.

Yorum bağlantısı
Birol Özgür

Barumdan vazgeçtim toyo px cf1 alıyorum. Yorumlar için teşekkürler.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...