İçeriğe Yönlendir

C Max Paspas

Ercüment Koyuncu

Recommended Posts

Ercüment Koyuncu

Arkadaşlar facede grup olarak hizlial.com ile görüştüm özel inrdirim yaptırdım düşünenler var ise kısa bir süre indirimde kalacak daha önce bi konu vardı ama bulamadım Mustafa beyin paspaslarından, onun aldığı linkten sipariş geçmeyin çünkü o başka paspas Mustafa beye o anda ellerinde olmadığından gönderilmiş gerçek link aşağıdaki gibi ama indirim kısa süeliğine

http://www.hizlial.com/u31.903.0001.0273/tarz-ford-c-max-3d-havuzlu-special-paspas

Yorum bağlantısı
Misafir

Bende almıştım bu paspaslardan 90 TL ye.

İçindeki kauçuk oranı çok az olsa gerek ,saçma sapan şekil aldı ve sertleşti.

Yorum bağlantısı
Guest Feti Ercan

Ben de focusa pas pas almayı düşünüyorum ama nasıl bir şey almalıyım bilemedim

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

Bende almıştım bu paspaslardan 90 TL ye.

İçindeki kauçuk oranı ç ok az olsa gerek ,saçma sapan şekil aldı ve sertleşti.

abi genelde kaucuk olmuyor termo plastik oluyor ondandır şekil değiştirmesi

Yorum bağlantısı
Misafir

abi genelde kaucuk olmuyor termo plastik oluyor ondandır şekil değiştirmesi

Şuan çok kötü durumda :) dün arabayı yıkatırken yıkamacı " abi senin paspaslar okeye dolanıyor " dedi halbuki 3 ay oldu alalı, bildiğiniz sert plastik şuan :(

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

Şuan çok kötü durumda :) dün arabayı yıkatırken yıkamacı " abi senin paspaslar okeye dolanıyor " dedi halbuki 3 ay oldu alalı, bildiğiniz sert plastik şuan :(

olmadı abi çıakrt üzerine ağırlık koyup düzeltmeyi deneyin derim olmadıysa sıcak su koyup içine gene düz ağırlık koyup soğuyana kadar bekleyin deirm

Yorum bağlantısı
Misafir

olmadı abi çıakrt üzerine ağırlık koyup düzeltmeyi deneyin derim olmadıysa sıcak su koyup içine gene düz ağırlık koyup soğuyana kadar bekleyin deirm

Isı tabancası, pürmüz, sıcak su. Bir tarafı düzeltiyorum diğer taraf atıyor en son bugün sinirlenip attım çöpe. Otosan paspas buldum onları alacağım yarın.

Kullanıp memnun kalan da olabilir belki benim ürün kalitesizdir ama alırken iyisi diye almıştım.

Bir daha 3D paspas mı? Asla!

Yorum bağlantısı
Ercüment Koyuncu

Markası neydi sizin aldığınızın

Yorum bağlantısı
Erhan şentürk

arkadaşlar neden servisten orjinal cmax kavucuk paspas almıyorsunuz kdv dahil 55tl

Yorum bağlantısı
Necat Ertan

arkadaşlar neden servisten orjinal cmax kavucuk paspas almıyorsunuz kdv dahil 55tl

Para vermedim, aracı alırken hediye ettiler ama arka taraftaki kauçuk paspaslar yerine oturmuyor. Sanırım başka bir modelin paspaslarını Cmax lere kullanıyorlar.

Yorum bağlantısı
Fikret Özsoy

ben aldım, c-max logolu. 40 tl miydi neydi hatırlamıyorum...

Yorum bağlantısı
Ercüment Koyuncu

alan herkes çok memnun bakalım zaman la brelli olacak ama öyle kalitesiz bişeye benzemiyor

Yorum bağlantısı
serhat öntürk

servisin paspasları tam oturmuyor ve küçük ,sürücü tarafı ayak koyma yeri boş kalıyor...

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Paspas konusu açılmışken yeniden yazayım.Ford mondeo krem rengi halı paspas arıyorum :shout:

Yorum bağlantısı
Erhan şentürk

cmax orjinal kavucuk paspası alırsanız ayak basma yeride var yanlız eskı almayın eskilerde ayak basma yeri yok normal fıyatı 45 koçailem kartınız var ise 40 tl

Yorum bağlantısı
Erkan Tandoğan
cmax orjinal kavucuk paspası alırsanız ayak basma yeride var yanlız eskı almayın eskilerde ayak basma yeri yok normal fıyatı 45 koçailem kartınız var ise 40 tl

Ben Muğla'da serviste paspas bulamadım. Yokmuş :angry: Siz nereden aldınız?

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Ben Muğla'da serviste paspas bulamadım. Yokmuş :angry: Siz nereden aldınız?

Sayın: Erkan Tandoğan

Forum kurallarımız gereği, avatar olarak sadece yüzünüzün belli olduğu bir fotoğrafınızı kullanabilirsiniz.

Avatar kullanımı kulüp üyelerin haricinde zorunlu değildir.

Konuyla ilgili detaylı bilgi http://www.fordclubt...eklemeduzenleme linkinde bulunmaktadır.

Lütfen bu konudan yararlanarak avatar fotoğrafınızı kurallara uyacak şekilde düzenleyiniz.

Kural dışı avatarlar silinecek ve tekrarı halinde cezai yaptırım uygulanacaktır.

Göstereceğiniz hassasiyet için teşekkür ederiz.

Yorum bağlantısı
Erkam Elma

arkadaşlar ben de bugün servisten aldım arka koltukların arasındaki ayak basma yeri yok eski olabilir ancak çok orjinal kaliteli iş görür 30 tl iyi fiyat ;)

Yorum bağlantısı
Buğrahan Korkut
(düzenlendi)

arkadaşlar ben de bugün servisten aldım arka koltukların arasındaki ayak basma yeri yok eski olabilir ancak çok orjinal kaliteli iş görür 30 tl iyi fiyat ;)

benim de sürücü papasında yırtık var :(

paspaaların fotosunu ekleme şansınız var mı?

edit:sizin ki 20121ü imiş :)

tarihinde Buğrahan Korkut tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
İnan Çınar

Paspas düz dursun diye içine altın plaka koymuşlardır belki. altı üstü kauçuk paspas ya. ithal olunca kendi kendini temizliyor sanki....

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Cumhur Bahar

Selamlar

Ben hEpsibıradadan 90 tl ye havuzlu paspas aldım ve tavsiye ederim. Delikler uyumsuz ama paspas gayet başarılı.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...