İçeriğe Yönlendir

Ogs De Kalkıyor

Mert Yeldan

Recommended Posts

Misafir

Cihazları pahalı. Benim gibi yılda sadece 2 defa kullanacaklar için gereksiz bir cihaz. Daha iyi olur gibi. Ancak geçişi hızlandırmak için denilmiş. :unsure2: OGS'de de geçiş gayet hızlı diye biliyorum.

Yorum bağlantısı
Mert Can Üzger

Demmekki birilerine KGS'lerin HGS yapılmasında kazanılan para az geldi...

• Beğen 13
Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu

Para para para, arkadaş ne nalet bir şeymiş bu para....

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Baran Ekici

Ayıptır şu yaptıkları, ptt köşelerinde süründürecekler bizi her hafta geçtik geçmedik diye.. Yan komşuya mektup göndersem 1 haftadan aşağı gitmez. Kendi işlerini yapsınlar.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Fatih Mehmet Uslu

OGS si olanların evine ücretsiz hgs gönderilecekmiş. Bu da taze haber.

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

yok artık,iyice eşeğin gözüne su kaçırdılar.ogs den ne istiyosunuz.hız ise en hızlısı ogs zaten

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mesut Nalbant

Düzgün çalışan sistemi niye kurcalıyor sunuz? Böyle yöneticilik olmaz!

Yorum bağlantısı
Cihan Beliceli

Benim aracımda ön cam filtreli forumda daha önce yazıldı böyle camı olanlar hgs okumuyo. Nasıl olacak bu iş şimdi. Sabah nihatta haber yaptı damacana sularada çip takacaklarmış yakında bize de çip geliyor haberiniz ola :D

Yorum bağlantısı
Misafir

Cihazları pahalı. Benim gibi yılda sadece 2 defa kullanacaklar için gereksiz bir cihaz. Daha iyi olur gibi. Ancak geçişi hızlandırmak için denilmiş. :unsure2: OGS'de de geçiş gayet hızlı diye biliyorum.

OGS nin pahalı olması umurlarında mı sanki. Ben bankadan bedavaya aldım mesela.

Yorum bağlantısı
Misafir

OGS nin pahalı olması umurlarında mı sanki. Ben bankadan bedavaya aldım mesela.

Umurlarında olmaz da ben daha yaygın olması mantığyla söylemiştim.

Yorum bağlantısı
Cihan Beliceli

Verdiğimiz 60TL cihaz parası ne olacak ?

Ver abime ordan bir bardak soğuk su :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Akan Belen

Verdiğimiz 60TL cihaz parası ne olacak ?

Ne vereyim abimee :D

Emminin bir lafı vardı değil mi.Çalışan sistem kurcalanmaz. :)

Anlamsız bir uygulama.Amaç nedir anlamış değilim.Tam oturmuş bir sistem zaten sürekli kullanıcılar ogs alıyor diğerleri hgs.Daha ne diye sistemi karıştırıyorlar ki.

Düşünmek istemiyorum ama bir sonucada ulaşamıyorum kötü niyet geliyor aklıma

Yorum bağlantısı
Abdurrahman Balaban

Haberden alıntı:Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, "OGS'si olana bedelsiz HGS vereceğiz, bunları da eve teslim edeceğiz" dedi.

Yorum bağlantısı
Cihan Beliceli

Haberden alıntı:Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, "OGS'si olana bedelsiz HGS vereceğiz, bunları da eve teslim edeceğiz" dedi.

Ogs 60 Hgs 5 TL bi zahmet para üstünüde yollayı versin.

• Beğen 8
Yorum bağlantısı
Abdurrahman Balaban
Ogs 60 Hgs 5 TL bi zahmet para üstünüde yollayı versin.

Bende isterim 55 liramı

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Ayrıca HGS'den ben dahil çok kişi mağdur oldu sistem hala tam oturmadı..

Özellikle okumaması çok rastlanır birşey..daha dün bir arkadaşımla HGS 'den geçiş yaparken bakiye olmasına rağmen kaçak geçiş yazdı..

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Fatih Öztürk27

Hayırlı uğurlu olsun. Psikopata bağalıycaz yakında.

Yorum bağlantısı
Turkay Enez

Benim aracımda ön cam filtreli forumda daha önce yazıldı böyle camı olanlar hgs okumuyo. Nasıl olacak bu iş şimdi. Sabah nihatta haber yaptı damacana sularada çip takacaklarmış yakında bize de çip geliyor haberiniz ola :D

Filtreli camlarda Ogs/Hgs için (aynanın arkasına yakın) dikdörtgen şeklinde boşluk vardır mutlaka. Dikkatli inceleyin görürsünüz...

Yorum bağlantısı
İbrahim Akkaya

Hgs gerektiğinde plakadan okuduğuna göre ne gerek vardı etikete, ruhsatla/plakayla kaydımı yap, ben gişeden geçince hesabımdan düş. Amaç ne bilmiyorum ama hizmet değil.

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Bende hgs almıştım.Hatta sonra keşke ogs alsaydım dedim.Şimdi diyorum iyiki hgs almışım :D

Yorum bağlantısı
Hasan Aksüt

Filtreli camlarda Ogs/Hgs için (aynanın arkasına yakın) dikdörtgen şeklinde boşluk vardır mutlaka. Dikkatli inceleyin görürsünüz...

Benim aracımda yok. Çalışmayacağını da biliyorum. :(

HGS'nin problemsiz olması durumunda standartlaşma adına seve seve destek verirdim. Ancak bu haliyle ss çok can sıkacak.

Yorum bağlantısı
İbrahim Akkaya

Benim aracımda yok. Çalışmayacağını da biliyorum. :(

HGS'nin problemsiz olması durumunda standartlaşma adına seve seve destek verirdim. Ancak bu haliyle ss çok can sıkacak.

Ben hgs etiketini garanti bankasından aldım. Bazı camları özel araçlar için liste yayınlamış ptt. Ama benim aracım yok listelerde. Bende etiketi yapıştırmayacağım torpidoda gezecek. Gerçi benim araba olsa yine yapıştırmayacaktım, zira yılda ikiden fazla kullanacağımı zannetmiyorum. Kgs her türlü işimi görüyordu aslında.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...