İçeriğe Yönlendir

Ogs De Kalkıyor

Mert Yeldan

Recommended Posts

Mert Yeldan

Ben de halen neden manyetik dalgalarla uğraştığımızı merak ediyorum. Kameralar tüm plakalar kaydetmiyor mu? Zaten tüm giriş çıkışlar kaydediliyor, ocak, temmuz mtv döneminde ödeyelim toptan, olmaz mı?

En güzeli kamera ile tespiti ve mtv'ye eklenmesi. Ödemeyen araca faiziyle birlikte men yapıştırılması :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Akan Belen

MTV ile zaten olmaz.5 ay aracı kullandın ve sattın aracını.Mtv 6.ayda ödenece nasıl olacak o zaman.Ha dersin ki ceza gibi işlem olur geçişler ödenmeden satış yapılmaz.Tabi ki mümkün ama sizce böyle bir uygulama yapar mı devlet.Sanmıyorum.Hemde parayı 6 da bir toplayacak.Şimdi günlük para girişi varken hemde

Yorum bağlantısı
Ali Eren

İki gündür foruma girememiştim, akşam Serhan abi telefonda söyledi. Ben memnundum ogs'den. İnşallah geçiş sürecine kadar hgs iyice oturmuş olur.

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Mtv örnek olarak söyledim :) Plakadan ruhsat sahibine yazılır dert değil yani.

Yorum bağlantısı
Sevgin Yılmaz

Geçen sene komşum cenaze vesilesi ile arabalı Tekirdağ'a acil gitme durumu vardı.Ne çektiğini ben bilirim.Tam nakit geçişlerin kaldırılacağı zamanlarda olmuştu.Adapazarında son bir gişe varmış ordan kart almış v.s. geçmiş.Kim ne derse desin nakit gişesi bir şekilde olmalı,türlü türlü halimiz var.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Onur Demir

Hgs aldik yapistirdik yine kacak gecis uyarisi verdi. Durdum giselerin yaninda bakindim 10dakka. Hgs li 10 aractan 6si kacak gecis alarmi verdi. Nebicim sistemdir anlamadim.

Yorum bağlantısı
Hasan Aksüt

Hgs aldik yapistirdik yine kacak gecis uyarisi verdi. Durdum giselerin yaninda bakindim 10dakka. Hgs li 10 aractan 6si kacak gecis alarmi verdi. Nebicim sistemdir anlamadim.

%40 başarı çok düşük bir oran. Umarım şansızlıktır.

Yorum bağlantısı
Onur Demir

%40 başarı çok düşük bir oran. Umarım şansızlıktır.

Bahçeşehir Gişelerde gerçekleşti durum

Yorum bağlantısı
Övgü Gürşen

Siz durun daha asıl yenı takip sistemi gelince göreceksiniz. Attığınız adımı takip edecekler. Hükümet her şeyi takip edecek.

http://i.imgur.com/DY5zQkX.jpg[/img]"]http://DY5zQkX.jpg

Hgs yi kullanamayanlar en son ön camda bu noktada sorun çıkmadığını yazıyorlar.

O noktalı kısımlara takılması lazım zaten bu tip RF çalışan şeylerin. Kullanım kılavuzlarında yazar da pek dikkat etmeyiz :)

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Fatih Mehmet Uslu

ogs kalktı mı veya ne zaman kalkacağı belli oldu mu? Haftaya istanbula geleceğim ogs mi yeni araca tanımlattım ama internette kalkıp kalkmadığına dair bir bilgi yok.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...