İçeriğe Yönlendir

Bu Nasıl Astra Arkadaş!

Savaş Değişli

Recommended Posts

Ruhan Sorgun

Çok yakmışsındır ama o şekilde abi sen :D

püüüüü, hemde nasıl, o zaman lpg nin adı dahi yoktu...ş.içine yakın yakmıştım o yolda :D

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

yapma abi ya tırtmış ozaman :biggrin: ben çoçukken çok meşhurdu bu araçlar tipini sevdiğim bir araç...

kardeş daha düne kadar bu dizeller 50-60 beygirdi, common rail çıktı işler değişti. turbolusu bile 80 beygir.

Yorum bağlantısı
Misafir

1.7 Dizeli sanırım TD diye geçiyor, Antalya'ya gitmiştim seneler önce, çok aman aman bir gidişi yoktu ama yakmıyordu meret :)

Yorum bağlantısı
Serkan Ünsalan

Evren Hocam bende denedim 4 e aldım gaz yüksek geldi,5 e aldım 3bin devire anca geldi

hocam siz bu arabayı geçemediniz mi yahu.heleki 93 -94 model birde.bagajdan başlayarak atmaya başlasaydınız o zaman .aygaz reklamındaki gibi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cavit Çırakoğlu

1.7 si benimkinde dtı diye geçiyor. 1.7 ler ısuzu motormuş :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Emin Taşdelen

Demek ki Beko'nun orada kavurma yemiş, enerji patlaması yaşamış. :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Savaş Değişli

hocam siz bu arabayı geçemediniz mi yahu.heleki 93 -94 model birde.bagajdan başlayarak atmaya başlasaydınız o zaman .aygaz reklamındaki gibi

Aynen Serkan,arabadaki ağıırlıkları atmaya az kalmıştı :crazy:

Demek ki Beko'nun orada kavurma yemiş, enerji patlaması yaşamış. :D

Zaten bekodan sonra olan oldu Mehmet :) yokusa fazla asılmadım aşağıdan sonra baktım arkamdan bu geliyor neyse gıdım gıdım geçti beni,ya aşağıdan iyi kaptırdı sonra devri pek düşmedi yada motor büyük namıssızda

Yorum bağlantısı
Serkan Ünsalan

sorma hocam bizim araçlar hafif rampada yemiyor bence.5 kişi ve full bagajda

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Savaş Değişli

1.7 si benimkinde dtı diye geçiyor. 1.7 ler ısuzu motormuş :)

Cavit abi seninkide mi bu kasadan?

sorma hocam bizim araçlar hafif rampada yemiyor bence.5 kişi ve full bagajda

Yok Serkan ,konya bingöl gidip gelirim bir kaç virajlı rampada 3 e düşerim.Genelinde hep 4-5 gayet rahat çıkıyorum.Bundan sonraki kasa astraları falan yokuşta öpüyorduk ama bu sefer fransız öpüldük :crazy:

Yorum bağlantısı
Murat Karataş

iki yıl kadar kullandım yol tutuşu ve konforu şimdiki arabalarla yarışır.

c4 ü olan bir arkadaşım vites geçişlerine (otomatik idi) ve süspansiyonuna hayran kalmıştı.

1.6 100 beygir olan vardı bende (lpg li) ve hiç zorlanmadan 4 kişi bağaj dolu ankaraya 160-180 km/h hızlarla istanbul ankara arasını 45 litre lpg ile gittim

astranın 3 ayrı kasasını kullandım ve kesinlikle astra hayranıyım..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Ünsalan

Yok Serkan ,konya bingöl gidip gelirim bir kaç virajlı rampada 3 e düşerim.Genelinde hep 4-5 gayet rahat çıkıyorum.Bundan sonraki kasa astraları falan yokuşta öpüyorduk ama bu sefer fransız öpüldük :crazy:

bende 4 düşüyorum hocamda niye 5 le çıkamıyoruz :D :D araba ne yapsın o kadar yükle çıkmaya çalışıyor.

konyanın neresindensiniz hocam:)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Savaş Değişli

bende 4 düşüyorum hocamda niye 5 le çıkamıyoruz :D :D araba ne yapsın o kadar yükle çıkmaya çalışıyor.

konyanın neresindensiniz hocam:)

Konya merkez Selçuklu da oturuyoruz Serkan,tatilden tatile :D

Yorum bağlantısı
Serkan Ünsalan

merkez güzel yer hocam.4 aylık konya maceram varda oradan biliyorum bende

Yorum bağlantısı
Savaş Değişli

merkez güzel yer hocam.4 aylık konya maceram varda oradan biliyorum bende

Ahhh ahh sorma,yaza tayin isteyeceğim işşalaaa :crazy:

Yorum bağlantısı
Ali Eren

Ne oldu len, fena tokatlamış seni astracı. Araba 1.4 müş ama sana söylemeye kıyamamış arkadaşlar. :D

Ahhh ahh sorma,yaza tayin isteyeceğim işşalaaa :crazy:

Konya'ya gidemezsen buraya gel kardeşim. ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Savaş Değişli

Ne oldu len, fena tokatlamış seni astracı. Araba 1.4 müş ama sana söylemeye kıyamamış arkadaşlar. :D

Konya'ya gidemezsen buraya gel kardeşim. ;)

Ali baba deşme yaremiii derindiirrr.Olmadı ki dizel 2.0 bir arabamız.1,6 dizelde olur gerçi :D :D

Ora bize uzak kalıyor dostum,en uzak nevşehiri falan yazacağız,Emmi ile hergün toplantı artık :crazy:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Eren

Ali baba deşme yaremiii derindiirrr.Olmadı ki dizel 2.0 bir arabamız.1,6 dizelde olur gerçi :D :D

Ora bize uzak kalıyor dostum,en uzak nevşehiri falan yazacağız,Emmi ile hergün toplantı artık :crazy:

Sen sonlara her ihtimale karşı sonlara doğru burayı da yaz. Sanki benim gibi 7 yıl kalmadın ya oralarda belki puanın falan yetmez. Sonra Ali dediydi dersin. :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Savaş Değişli

Sen sonlara her ihtimale karşı sonlara doğru burayı da yaz. Sanki benim gibi 7 yıl kalmadın ya oralarda belki puanın falan yetmez. Sonra Ali dediydi dersin. :D

Tamam Ali baba haklısın aslında ne olur ne olmaz.Sonlara doğru yazmak lazım farklı yerler

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Akan Belen

Ben dediydim 1.4 bu araba diye.Senin focus tırtmış.Opelci tokatı basmış sana :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Savaş Değişli
(düzenlendi)

Ben dediydim 1.4 bu araba diye.Senin focus tırtmış.Opelci tokatı basmış sana :D

Valla doğruya doğru abi,yedik tokadı oturduk :) Ama hızlı tokat değildi,sefkat tokadı gibim bişiydi,yavaştan :crazy:

Motora takılmayın ya Swap'lıdır belki alet :)

Birşey varda bende anlayamadım Göksel :D Keşke plakayı alaydım,araştırırdım :D

2.0 olanlarıda varımış baya :D

http://www.arabam.com/ikinciel/ilan/detay/3856798

http://www.arabam.com/ikinciel/ilan/detay/3857758

http://www.arabam.com/ikinciel/ilan/detay/4067664

tarihinde Savaş Değişli tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...