İçeriğe Yönlendir

2005 Mondeo.Jatcosu Esp Si Içinde :)

Akan Belen

Recommended Posts

Akan Belen

Bu arada İdris kim oluyor :)

İdris Belen babam olur.Asıl amaç ona araç almaktı zaten.Büyük bir araç arıyorduk o bakımdan bende olmuşken mondeo olsun dedim.Araç bilgisi yok sayılır zaten.

Resmi evrak üstünde babama ait ,kullanımda benim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

O konuda tam emin değilim Sani.Baktığım birçok araçta bu stoplardan gördüm.Aralarda bu şekilde gelen oldumu bilemiyorum.

Bu stoplar yanlış bilmiyorsam 2006'dan itibaren geldi. Mondeo'cu arkadaşlar yazar birazdan :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

ilanında da sunroof gözükmüyordu :p canlısını gördüğümde aaa sunroof var dedim. Aracın renginden kayboluyor resimde :p

Akan abi 28 e aldığını niye söylemiyorsun :p

tekrar güle güle kullanın abi. X paket jant bi xenon far ufak tefek detay ile gırtlak dolu mondeo olacak. :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Akan Belen

hayırlı olsun abi.

okadar ucuz demekki araç 15 bin falan mı :D :D :D

:sandalye: Varsa 1 tane daha alırım o zaman :D

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Abi Rabbim kaza bela vermesin güzel günlerde kullan :nazar: :nazar: :nazar:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Serkan Danış

Maşallah :nazar: Koltuk ve döşemeler tertemiz, bu km.de kolay kolay bulunmaz. Kıymet bilen birisinden almışsınız anlaşılan. Kazasız belasız binersiniz inşallah.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Akan Belen

ilanında da sunroof gözükmüyordu :p canlısını gördüğümde aaa sunroof var dedim. Aracın renginden kayboluyor resimde :p

Akan abi 28 e aldığını niye söylemiyorsun :p

tekrar güle güle kullanın abi. X paket jant bi xenon far ufak tefek detay ile gırtlak dolu mondeo olacak. :D

230 k da araca o kadar verilir mi diye dalga geçilmesin diye yazmadım yahu :tongue:

Mekanik bakıma bir girelim de çıkan sonuca göre görsellik anlaımdan düzeltilmesi gerekenler var.Haftaya müsaitmisin İstanbul yapak :biggrin:

Yorum bağlantısı
Serkan Ünsalan

:sandalye: Varsa 1 tane daha alırım o zaman :D

bulsam bende alcam 15bine:)))

Yorum bağlantısı
Akan Belen

perşembe cuma cumartesi boşum abi :D

Muhtemelen ya Cuma yada cumartesi :good1:

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Muhtemelen ya Cuma yada cumartesi :good1:

haberleşiriz abi

yakıt ne durumda şuan?

Yorum bağlantısı
Akan Belen

haberleşiriz abi

yakıt ne durumda şuan?

Yakıtı sorma bende bir gariplik mi anlamadım.6.5 la geldim izmit'ten.3 gün şehir içi ama burası sakin sayılır 8.5 oldu.Dün plaka işmleri için Yenice'ye gittim 8.0 şu anda.

Fazla gibi geliyor bana ama bakalım artık ne olacak.Pek ekonomi yapacakmışız gibi durmuyor :D

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

yakıt absürt değil. Ama biraz daha düşer alışınca.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Akan Belen

C.tesi olsun ben de takılayım size :p

Muhtemelen öyle olur zaten.Bir kesinleştirelim de haber veririm zaten.

İyi dileklerini yazan bütün arkadaşlara teşekkür ederim.Allah çok daha iyilerini sizlere nasip etsin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Hayırlı olsun. Bir mondeocu olarak söylüyorum. İçi temiz dışı temiz. Ancak mercekli zenon lazım acil :)

Araç diri duruyor 230bin km birşey değil temizse ve sende uzun süre kullanacaksan km bakma. Siyah olması kötü sık sık yıkama isteyecek :D Buna alıştıktan sonra birdaha 1.6 ya binmezsiniz. Bundan sonraki aracınızda 2.0 dizel otomatik bir araç olur ona göre bağımlılık yapıyor :D

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Hayırlı olsun. Bir mondeocu olarak söylüyorum. İçi temiz dışı temiz. Ancak mercekli zenon lazım acil :)

Araç diri duruyor 230bin km birşey değil temizse ve sende uzun süre kullanacaksan km bakma. Siyah olması kötü sık sık yıkama isteyecek :D Buna alıştıktan sonra birdaha 1.6 ya binmezsiniz. Bundan sonraki aracınızda 2.0 dizel otomatik bir araç olur ona göre bağımlılık yapıyor :D

Hocam :D doydun mu inşallah :p takip edemedik

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Mekanik bakımdan sonra duruma göre ilk yapılacak şey zaten bi-xenon olacak :good1:

Açıkçası zaten kullanmak için alındı.Allah dert telaşe vermezse kısa vade de satmayı düşünmüyoruz kesinlikle.Ben seviyorum siyah rengi bakımı zor ama bir o kadar da güzel duruyor temizken tabiki.Açıkçası şu an oldukça keyif alıyorum kullanımından ki ben otomatik sevmeyen biriyim. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Sunroof nasıl var hala çözemedim ben.Fotolarda çok güzel gizlenmiş.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...