İçeriğe Yönlendir

2005 Mondeo.Jatcosu Esp Si Içinde :)

Akan Belen

Recommended Posts

Akan Belen

Demek ki ben yanılıyorum...kullananlar iyi dedikten sonra...hiç bi şey diyemem...

Emmi performansı gerçekten iyi bu lastiklerin dedi ben de o niyetle aldım bakalım nasıl olacak
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Ug7 idi bunlar değil mi Akan.

Bende de hala ug7 var. Islakta, yumuşak karda, kuruda çok güzel yol tutuşu var.

Bugün kar altında Aksaraydan geldim. Yine test ettim. Esp lambası bir defa dahi yanmadı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Akan Belen

Yeni yılda mesaj yazalım buraya da .İki üç gündür sağ lastiğin olduğu yerden bir ses geliyor bir takirti sesi.Hafif çukurlara falan düştüğü zaman oluyor bozuk bir yolda giderken yakışıyor gibi sanki.Amortisör olacağını sanmıyorum yeni değişti zaten kaldi ki patlatacak kadar da sert bir durum olmadı hiç.Başka ne sebeb olabilir acaba

Yorum bağlantısı
Misafir

Dün akşam benzeri bir ses de benim sağ arka lastiğin olduğu yerden geldi. Tangır tungur diye anlatabileceğim bir ses. Hafif çukurlardan veya bozuk yoldan geçerken geliyor.

El freni telini sabitlemiştik. Farklı bir ses bu.

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Benim ses z rot kaynaklı imiş bu sabah değiştirdim sorun çözüldü :)

İşin kötü tarafı geçenlerde cama sıçrayan taş yüzünden cam catlamisti ama büyümeden kullanıyordum.Dün eregliden gelirken yine taş sıçradı bu sefer de sürücü tarafı silecegin hemen üstünde köşeye bir anda 10 cm uzadı çatlak dünden beride yaklaşık 15 cm oldu yani büyüyor giderek mecbur değişecek artık.Mesele cam fiyatları simdi son zamanlarda değişen var mi hiç acaba.İşin kötüsü benim cam rezisdans var sanırım daha pahalı olacak bu durumda

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Kasko yok mu ?

Maalesef Hakan bu sene kasko yaptiramamistim :(
Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Benim ses z rot kaynaklı imiş bu sabah değiştirdim sorun çözüldü :)

İşin kötü tarafı geçenlerde cama sıçrayan taş yüzünden cam catlamisti ama büyümeden kullanıyordum.Dün eregliden gelirken yine taş sıçradı bu sefer de sürücü tarafı silecegin hemen üstünde köşeye bir anda 10 cm uzadı çatlak dünden beride yaklaşık 15 cm oldu yani büyüyor giderek mecbur değişecek artık.Mesele cam fiyatları simdi son zamanlarda değişen var mi hiç acaba.İşin kötüsü benim cam rezisdans var sanırım daha pahalı olacak bu durumda

Benim ön cam da değişecek, geçen gün Doracam' ın işini yaptım sordum ama aradı kaynadı rakamı alamadan.. Tekrar bir arayıp sorayım pazartesi günü.. ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Akan Belen

Sevinirim serkan hiç bilgim yok bu konuda valla.Bu son olan çatlak kötü oldu uzuyor giderek korkuyorum patlayacak diye

18c8fdd1e01a8cd6e24232b047b7a9f8.jpg

Yorum bağlantısı
Misafir

Sevinirim serkan hiç bilgim yok bu konuda valla.Bu son olan çatlak kötü oldu uzuyor giderek korkuyorum patlayacak diye

Abi cizdirseydin en azından bi yere kadar uzardi

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Bu yolda oldu eve gelene kadar da uzadı gitti bu sekilde.Şu an Yenicedeyim burada camci yok gerçi elmas var ben cizsem olmaz mi aynı mantık değilmi sonuçta :)

Yorum bağlantısı
Alper DEMİR

Abi z rotlarini komple mi degistin ? O sesler benim her tekerden geliyor,maliyeti nedir ki ?

Bu arada cam fiyatları rezistanssiz orjinal yeşilimsi güneşlikli 190-230 arası montaj dahil.. Rezistanslilar biraz daha pahalıdır abi..

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Akan senin cam 800 lira galiba :(

Geçen yıl ben değişmiştim.. Bakarım yarın...

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Abi z rotlarini komple mi degistin ? O sesler benim her tekerden geliyor,maliyeti nedir ki ?

Bu arada cam fiyatları rezistanssiz orjinal yeşilimsi güneşlikli 190-230 arası montaj dahil.. Rezistanslilar biraz daha pahalıdır abi..

Sadece sol on değişti yan sanayi takıldı zaten 35 liraya aldım ben sol da sorun yok değişmeyelim dedi usta.

Valla 200-250 lira arasındaysa bedava diyecegim cam için.

Akan senin cam 800 lira galiba :(

Geçen yıl ben değişmiştim.. Bakarım yarın...

Ne yaptın abi sen öyle [emoji15] Valla haber bekliyorum senden fiyat hakkında bende. Fırsat bulup bakamadim daha buralarda
Yorum bağlantısı
Misafir

Sadece sol on değişti yan sanayi takıldı zaten 35 liraya aldım ben sol da sorun yok değişmeyelim dedi usta.

Valla 200-250 lira arasındaysa bedava diyecegim cam için.

Ne yaptın abi sen öyle [emoji15] Valla haber bekliyorum senden fiyat hakkında bende. Fırsat bulup bakamadim daha buralarda

abi karabuke mi geliyorsun sanayiye ?
Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Akan abi geçmiş olsun, kasko yaptır 2 ay sonra camı değiş gitsin ;) Yıllardır ödüyoruz kullanmadık ben kullanım hakkımı sana devrediyorum ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Akan Belen

abi karabuke mi geliyorsun sanayiye ?

Evet Samet genelde oraya geliyorum bu aralar.

Akan abi geçmiş olsun, kasko yaptır 2 ay sonra camı değiş gitsin ;) Yıllardır ödüyoruz kullanmadık ben kullanım hakkımı sana devrediyorum ;)

Valla 1000 lira cama verdikten sonra dediğin mantık dışı değil hani :)
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Akan geçmiş olsun. Rezidanslı droglas için yazın 600 tl demişti usta.

Ama etik değil Akan [emoji17]
Yorum bağlantısı
Akan Belen

Buralarda kesin daha pahalıdır bu is.Biliyorum Mehmet zaten öyle olsa direk o şekilde yapardım zaten :(

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

mantıklı tabiki abi yapılmalı ;) hatta bir yöntemi daha var ama gerek yok ona ;)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Doğru hatırlamışım... 

Benim cam için camcıya 575 lira ödenmiş ki bu rakam en az % 30 indirimli rakamdır... 

Hee hatırlatayım... yan sanayi bu.. 

Orjinali 1400 civarında.. 

Başkasının hakkını kullansın, sen golfün camını değişmiştin :D

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Abi cam patlamaz, korkma. Burada ne taksiler var, boydan boya çatlakla geziyorlar...

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Ondan sonra kaskoya pahalı diyorsunuz :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...