İçeriğe Yönlendir

2005 Mondeo.Jatcosu Esp Si Içinde :)

Akan Belen

Recommended Posts

Akan Belen

Ancak resim çekebildim ve konuyu açayım dedim.Aslında biraz eksiklikleri tamamlayıp o şekilde açacaktım ama sizleri mahrum etmeyeyim dedim resimlerden :D

Öncelikle araç alım sürecinde başından sonuna kadar yardımlarını esirgemeyen ve bütün gününü bizimle geçiren Mustafa Tüfekçi'ye sonsuz teşekkür ederim.Yine aynı gün saolsun yanımıza kadar gelen Yunus'a da teşekkürler.

Ayrı bir teşekkür de Sn.ÇAğlar Bayur abime gelsin.Araca expertiz yaptıracak yetkili servis bulamadık İzmit'te.Saolsun aracı oldu da Cevizli'de hallettik işimizi.

Gelelim aracımıza 2005 model nerdeyse 230k da :D Dizel ve o meşhur jatko şanzuman.ESP ve sanruf dahil full.İlginç şekilde donanım fazla dolu benzinli ghis x gibi bir durum var.Aracın eksiklikleri var halledilmesi gereken ama zamanla onlarıda aradan çıkarırız artık.

Size garip gelebilecek durumunu yazayım.Farlar da mercek yok :D Muhtemelen merceklerin özelliği gidince mercekler sökülmüş.Çünkü farlar orjinal.Xenon balastları falan duruyor farın arkasında.

Uzatmayalım lafı fazla.Birka resim size.

sam1530i.jpg

sam1531c.jpg

sam1532uo.jpg

sam1537h.jpg

sam1536hl.jpg

sam1535j.jpg

• Beğen 20
Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy

Maşallah , abi çok güzel . İyi günlerde kullanırsın inşallah :nazar: :nazar: :nazar:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metehan Özçelik

Maşallah allah nazarlardan saklasın güle güle kullanın.. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Akan Belen

Maşallah güle güle kullanın. Fiyat bilgisi vermeniz mümkün mü?

Fiyat verirsem araçlarınızdan soğursunuz.O kadar diyim :biggrin:

Maşallah , abi çok güzel . İyi günlerde kullanırsın inşallah :nazar: :nazar: :nazar:

Teşekkürler

MasAllah cok temiz. Güle güle kullanin. :nazar:

Aracı ilk gördüğümüzde fenaydı.Sanırım 6 aydır su yüzü görmemiş içi dışı.İlk yaptığım iş buraya geldiğimde detaylı temizlik yaptırmak oldu.Aracın eli yüzü açıldı. :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sercan Eskin

Abi güle güle kullan.. Tam makam aracı olacak araba..

Hatasız kazasız sürüşler :nazar:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Akan Belen

yıkanınca kendine gelmiş

:nazar:

O kadar zaman ayırdın yoruldun tekrardan çok teşekkür ederim Mustafa

Tek tek alıntı yapmayayım.Kalabalık olmasın.Hepinize ayrı ayrı teşekkürler arkadaşlar.

Yorum bağlantısı
Ayhan Sırtıkara

Akan hayırlı olsun, bej döşeme olacaksa deri ideali.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Akan Belen

Maşallah :nazar:

Stop'lar da değişmiş.

O konuda tam emin değilim Sani.Baktığım birçok araçta bu stoplardan gördüm.Aralarda bu şekilde gelen oldumu bilemiyorum.

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Hayırlı olsun abi...

Sunroof görünmüyor sanki :)

Çekimden kaynaklı sanırım.Eğer son 1 saat içinde birileri tavanı değişmesiyse vardı :biggrin:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cüneyt Işıkkent

hayırlı uğurlu olsun maşallah akan abi :nazar: :nazar:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çekimden kaynaklı sanırım.Eğer son 1 saat içinde birileri tavanı değişmesiyse vardı :biggrin:

Hahahahaah :)

Yorum bağlantısı
Serkan Ünsalan

hayırlı olsun abi.

okadar ucuz demekki araç 15 bin falan mı :D :D :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...