İçeriğe Yönlendir

Götürsem Mi? Bilemedim...

Samet Daş

Recommended Posts

Misafir

Forumundaki herkezin eşleri ne kadar şanlıymış... :)

Yeminle gözümden yaş geldi :D :D :D

Yorum bağlantısı
Erkut Uysal

Yaprak sarması göndereyim :D

Tahmini maliyet ne bu arada Samet hiç düşündün mü? 10bin geçermi?

Erkut Evlendikten sonra gelsene :D

Evlilikten kaçanlar klübüne mi abi... :D

Yorum bağlantısı
Samet Daş

Tahmini maliyet ne bu arada Samet hiç düşündün mü? 10bin geçermi?

Rahat geçer. Pahalı yemekler için kaliteli et kullanmak gerek eti marine etmek gerek. Marine eti şarap gibi bekletmek gerek. Bunun için kullandığın özel soğutucu bile geçer 10bini.

Yorum bağlantısı
Misafir

Tabelayı yaptırayımda abi bu sefer dicek... '' Uvvv çok gözümü alüyo bea kapa şunu... '' :D

Ledleri ayarlanabilenden yaptır irkut..

Birde giderken çiççek al :D

Yorum bağlantısı
Samet Daş

Kızın dedesi mi evlenince düzelecek :p

Yoksa siz yani sözlün ile sen evlenince mi düzelecek? :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Rahat geçer. Pahalı yemekler için kaliteli et kullanmak gerek eti marine etmek gerek. Marine eti şarap gibi bekletmek gerek. Bunun için kullandığın özel soğutucu bile geçer 10bini.

Erkut biryerden birşekilde başlanmalı. Ufaktan başla derim.

İrkut hocaya yaklaşma uykucu olursun :D

Kıskanç seni. Bak bugün uyumadım niye biliyormusun senin kalktığın saatte kalktığım için :D

Yorum bağlantısı
Misafir

İzci klübüne çağıracak değil ya irkut :biggrin:

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Yok şimdi bize laf söyledin ya :D Eşleri şanlı dediğin için evlenince seni görelim bakalım sen hangi yemeği güzel yapıyorsun veya hangi ev işini daha güzel yapıyorsun :D :D :D :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Kıskanç seni. Bak bugün uyumadım niye biliyormusun senin kalktığın saatte kalktığım için :D

Biliyorum bilmemmi bahar temizliğine başlamısşın :D :D :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Varmı :exc1:

Var var hemde kalem gibi incecik ve küçük küçük. İçinde hakiki nar ekşisinden de var oh oh vallaha var ha :D

Yorum bağlantısı
Misafir

Yok şimdi bize laf söyledin ya :DEşleri şanlı dediğin için evlenince seni görelim bakalım sen hangi yemeği güzel yapıyorsun veya hangi ev işini daha güzel yapıyorsun :D :D :D :D

Bak nasılda tanıttı hemen kendini...hocam saol da seni biz biliyoruz,bunları yazmana gerek yoktu :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Biliyorum bilmemmi bahar temizliğine başlamısşın :D :D :D

Hiç yapmayacağım şey demiyeyim kolay kolay yapmam :D (Özeli durumlar hariç) Kadın tutsun ona da canım :D

Yorum bağlantısı
Misafir

Var var hemde kalem gibi incecik ve küçük küçük. İçinde hakiki nar ekşisinden de var oh oh vallaha var ha :D

Offf offf arada şu yemek olayına dönmesen süper olacak :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Bak nasılda tanıttı hemen kendini...hocam saol da seni biz biliyoruz,bunları yazmana gerek yoktu :D

Allahın bildiğini kuldan niye saklıyayım mertçe söylüyorum kimileri köşe bucak yerde kulağa fısıldamıyorum :D

Offf offf arada şu yemek olayına dönmesen süper olacak :D

Herkes yaptığını yer :D

Yorum bağlantısı
Misafir

Hiç yapmayacağım şey demiyeyim kolay kolay yapmam :D (Özeli durumlar hariç) Kadın tutsun ona da canım :D

Elbet birgün internet ortamına düşer bu resimler :biggrin:

Allahın bildiğini kuldan niye saklıyayım mertçe söylüyorum kimileri köşe bucak yerde kulağa fısıldamıyorum :D

İşte önemli olanda bu hocam alkışlıyorum seni :bravo: HK duy ve örnek al :biggrin:

Herkes yaptığını yer :D

Yapamıyanda avcunumu yalasın şimdi :biggrin:

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

1-Elbet birgün internet ortamına düşer bu resimler :biggrin:

2-İşte önemli olanda bu hocam alkışlıyorum seni :bravo: HK duy ve örnek al :biggrin:

3-Yapamıyanda avcunumu yalasın şimdi :biggrin:

1-Şu aralar zor çünkü telefon yok :(

2-H(K) E yazacaktın sanırım :D HK içimizdeki en taş fırın :D

3-evet :D

Yorum bağlantısı
Misafir

1-Şu aralar zor çünkü telefon yok :(

2-H(K) E yazacaktın sanırım :D HK içimizdeki en taş fırın :D

3-evet :D

1-Olsun bekleriz :)

2-Nasıl yani o CAT olan HK mı asla olamaz :biggrin:

3-Tuz varmı hocam :biggrin:

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Foruma bak yahu yemek muhabbeti olunca nasılda dökülmüşler.5 sayfa olmuş şimdiden. :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erkut Uysal

İzci klübüne çağıracak değil ya irkut :biggrin:

Çiçekle gelirim klübe yada çiçeği kendi alanlar klbu olsun... :D :D :D

Yok şimdi bize laf söyledin ya :D Eşleri şanlı dediğin için evlenince seni görelim bakalım sen hangi yemeği güzel yapıyorsun veya hangi ev işini daha güzel yapıyorsun :D :D :D :D

Hocam temizlikte iddalıyımdır şimdi bir çamaşır yıkayayım el kral çamaşır makinesi halt etsin yanımda... Bulaşık yıkayayım calgonu üretenler utanır... :D :D :D

İrkut hocaya yaklaşma uykucu olursun :D

Uyku Hocamı seviyorsa hocamın suçu ne abi... :D

Yorum bağlantısı
Misafir

Çiçekle gelirim klübe yada çiçeği kendi alanlar klbu olsun... :D :D :D

İrkut eminmisin demicem sana,sakın aklından geçirme :biggrin: kampa giderken 303 otobüslere biniyorsun,akıllara zarar :biggrin:

Hocam temizlikte iddalıyımdır şimdi bir çamaşır yıkayayım el kral çamaşır makinesi halt etsin yanımda... Bulaşık yıkayayım calgonu üretenler utanır... :D :D :D

Al işte irkutu da kaybettik... :biggrin: hoca bravo sana,cemati çoğaltıyorsun derinden :biggrin:

Uyku Hocamı seviyorsa hocamın suçu ne abi... :D

Bir uykuyu sevse iyi...daha neleri seviyor sen bir bilsen :biggrin:

Yorum bağlantısı
Samet Daş

Ben pek beceremem. Leğenin içine çamaşırı koyar, ıslatır, tozu döker... teybe, ya Ankara havası koyar oynardım yada Orhan Gencebay koyar tepiklerdim yarım saat. Sonra asardım :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

1-Hocam temizlikte iddalıyımdır şimdi bir çamaşır yıkayayım el kral çamaşır makinesi halt etsin yanımda... Bulaşık yıkayayım calgonu üretenler utanır... :D :D :D

2-Uyku Hocamı seviyorsa hocamın suçu ne abi... :D

1-Erkut yemek yapmakta yemekte hoşuma gider :D

2-Gece 12 de yatacaksın gece iki defa çocuk için uyanacaksın ve sabah 5:45 te kalkıp işe gideceksin sonrada öğlen eve gelip 1-2 saat uyumayacak adam göster bana. Sen HE bakma o daha konuşsun 1 ay sonra görürürüm uykusuz gecelerini :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erkut Uysal

İrkut eminmisin demicem sana,sakın aklından geçirme :biggrin: kampa giderken 303 otobüslere biniyorsun,akıllara zarar :biggrin:

Al işte irkutu da kaybettik... :biggrin: hoca bravo sana,cemati çoğaltıyorsun derinden :biggrin:

Bir uykuyu sevse iyi...daha neleri seviyor sen bir bilsen :biggrin:

:D :D :D umudumu kaybettim akan abi bea... :D
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

1- :biggrin: hoca bravo sana,cemati çoğaltıyorsun derinden :biggrin:

2-Bir uykuyu sevse iyi...daha neleri seviyor sen bir bilsen :biggrin:

1-sen hangi cemaatten bahsediyorsun kardeşim. Öyle bir cemaat yok Sen bile bu taraftasın :D

2-Neyi ? :D CAT ve City sevmiyorum :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...