İçeriğe Yönlendir

Bu Jantlardan Nerden Bulabiliriz

Uğur Çınar

Recommended Posts

Uğur Çınar

Bence jant satan yerlerde bulunabilir :p

abi dolaniyorum da daha denk gelemdim :p

Yorum bağlantısı
Kubilay Evis

Fiat servislerine gidip sorulabilir en fazla 1000 lira çekerler gibime geliyor.

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

Ankara da yoktur :D

:D :D :D özellikle ankarada arıyorum:D ayhan abi :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

Fiat servislerine gidip sorulabilir en fazla 1000 lira çekerler gibime geliyor.

biliyorum sıfırına gücüm yetmiyi özellikle ikinci el arıyorum ama samanlıkta iğne aramaya benziyor :D

Altta ki videoda olan aracın jantı fiat stilo'nun jantı uğur.

Fiat_Stilo__2.jpg

abi üstekini bulamassam buna yöneleceğim :D

http://www.sahibinden.com/listing/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-jant-lastik-jant-lastik-takimlari-abarty-akrep-jant-111639418/detail

manyak herifin istediği paraya bak :D,

Yorum bağlantısı
Kubilay Evis

Bu abarth marka aksesuarlar gerçekten çok pahalı abi. Bence pahalı olmalarının tek nedeni fazla bulunamıyor oluşu olabilir.

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

Aynen Jantlar budur Türkiye distiribütörü İpek yolu Jant lastik Maslaktır 70 euro adet fiyatı kardeşim + taksit maksitte cabası ;)

http://www.sahibinde...-74425204/detay

aynen bu cumartesi musait olursam gidip bi konişiyim :D et değeri tutarsa bi dahaki ay belki alabilirm :D

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

Her ölçüde ET var adamların elinde tek seferde 5000 adet jant iniyor depolarına :D Geç kalma bence almak için W1 kıymetlidir .

cumartesi vakit bulursam abi gider konuşurum bütçeyi fazla aşmassak :D alırım bu ay

Yorum bağlantısı
Engin Saltaş
(düzenlendi)

Focus'um dan önce bir Fiat Stilo kullanıcısı olarak ilk video da yer alan akrep jant tabirli jantlardan bulmanız imkansız a yakın.

Ama illa o jantlardan isterim derseniz bakımlı halini 225 45 17 ebat ile 1500 - 1600 TL den aşağı bulmanız zor. İsterseniz aracı olurum.

İkinci videodaki jantları da Türkiyede birkaç Stilo üzerinde görebilirsiniz. Belki birkaç tane de marea da. Onlarda zor yani.

Ama Stilo forumdan arkadaşlardan biri Nokian lastikleriyle birlikte satıyordu. 16" ve 800 TL gibi bir rakam hatırlıyorum.

Akrep jant için haber verirseniz Stilo forumdan arkadaşlarla irtibata geçerim.

Not : Bu jantların bijon aralığı 4 x 98 dir. 5 bijonla karışmasın.

tarihinde Engin Saltaş tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

Focus'um dan önce bir Fiat Stilo kullanıcısı olarak ilk video da yer alan akrep jant tabirli jantlardan bulmanız imkansız a yakın.

Ama illa o jantlardan isterim derseniz bakımlı halini 225 45 17 ebat ile 1500 - 1600 TL den aşağı bulmanız zor. İsterseniz aracı olurum.

İkinci videodaki jantları da Türkiyede birkaç Stilo üzerinde görebilirsiniz. Belki birkaç tane de marea da. Onlarda zor yani.

Ama Stilo forumdan arkadaşlardan biri Nokian lastikleriyle birlikte satıyordu. 16" ve 800 TL gibi bir rakam hatırlıyorum.

Akrep jant için haber verirseniz Stilo forumdan arkadaşlarla irtibata geçerim.

Not : Bu jantların bijon aralığı 4 x 98 dir. 5 bijonla karışmasın.

aslında 17 olduğunu yeni öğrendim ondan vazgeçtim gibi neden derseniz 13 ten 17 çıkmak yemiyo ama stilo jant ını hangi forumda bi link atabilirsiniz :D

Yorum bağlantısı
Engin Saltaş

stiloturkiye.com ama direk satılık ilanlarında bulamayabilirsiniz. Oradaki üyelerein hepsini tanırım.

Akrep jantı ancak tanıdıklarına verirler. :)

Yorum bağlantısı
Misafir
Bu konu kapalıdır.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...