İçeriğe Yönlendir

7 Çeşit Tourneo Lastikleri Ve Seçimim . . .

Umeyr Sadık Turan

Recommended Posts

Umeyr Sadık Turan

Uzun bir aradan sonra herkese saygılarımı sunarım derslerden dolayı formu takip edemiyorum ama yinede yardımlarınızı esirgemeyeceğinizi de tahmin ediyorum konuma gelirsek geçen sene lastikçinin mi yoksa lastiğin mi bilmiyorum kazığını yedik ve 10 000 yapmadan 1 sene geçmeden lastikler bitti ve bu sefer denk olsun tam olsun diyerek size de sormak istiyorum lastikleri alta ekleyeceğim seçimde yardım etmenizi bekliyorum

pr012459max.th.jpg

pr011941max.th.jpg

pr01897max.th.jpg

pr01770max.th.jpg

pr01623max.th.png

pr0127max.th.jpg

pr0126max.th.jpg

Yorum bağlantısı
Umeyr Sadık Turan
(düzenlendi)

SIRASIYLA MARKA VE FİYATLARINI YAZIYORUM ;

1- CONTİNENTAL VANCO CONTACT 2 RF 95T 230-240TL

2- PIRELLI CİNTURATO 95T XL 180TL

3- GOODYEAR DURAGRİP 95T XL 180TL

4- MICHELIN ENERGY SAVER GRNX 95T XL 215-220TL

5- LASSA ATRACTA 95T XL 180TL

6- BRIDGESTONE B390 95T XL 200-210TL

7- BRIDGESTONE B250 95T XL 200-210TL

CONTINENTAL İLE BRIDGESTONE B390 FABRİKA ÇIKIŞINDA OLAN TEKERLERDEN, KULLANANLARIN YORUMLARINI ALMAK İSTİYORUM BENİM TERCİHİM EĞER YUMUŞAKLIĞI İYİYSE CONTINENTAL YADA MICHELIN

tarihinde Umeyr Sadık Turan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Emin Önal

Fabrikasyon Bridgestone eskittim, 2 numaralı alternatif ile değiştirdim, frenajda bariz fark diyebilirim.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

cinturato , tüm bu listeyi ciklet ypaar çiğner de, 10bin km lastik bitti dekren, nesi bitti? yanak mı çatladı, tabanda balon mu olu, desen mi silindi, yandan mı yedi?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sercan Eskin

Connect'te fabrikasyon Pirelli Citynet vardı.. Asfaltı beynimde hissediyordum.. 4 sene kullandık Lassa Atracta kullandım satana kadar bariz şekilde tatmin edici.. Lassayı tavsiye ederim..

Yorum bağlantısı
Bülent Okan

eğer yük taşımıyorsanız MICHELIN ENERGY SAVER 91 H alman fabrikasının imalatı olsun bulamassan ispanyolda olabilir ama italyan kesinlikle alma

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Umeyr Sadık Turan

herkes farklı yazmış ne yapacağım şimdi fiyatları önemli değil iyi olsun yük taşımayacağım sesi azaltsın az da olsa ve erimesin hemen

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...