İçeriğe Yönlendir

Nokia Iphone 4S'Den Daha Hızlıymış

Selçuk Keleş

Recommended Posts

Hüseyin Matur

Nokya dükkanı hemen kapatıyor. Ayfon ortalığı toparlayıp rafları düzenledikten sonra dükkanı kapatıyor.

Kısacası nokya çok pasaklı. :)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

nokia ilteşim cihazı, havada uçan balonları patlatıp puan toplama değil...

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

geçen dayının tekinde gördüm maziye gittim. 3310, gerçek cep telefonu odur.

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş
Nokya dükkanı hemen kapatıyor. Ayfon ortalığı toparlayıp rafları düzenledikten sonra dükkanı kapatıyor.

Kısacası nokya çok pasaklı. :)

Ama nokya ortalığı dağıtmıyo ki dükkan küçük zaten. :)

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Ama nokya ortalığı dağıtmıyo ki dükkan küçük zaten. :)

Elinde mal yok işte, sorun burada, bu yüzden ayfon'cuyuz, çeşit çok. :)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Konu mal a gelirse tf nin hiç şansı yok, çünki elinde mal yok, hepsi aynı, sadece gittikçe daha uzuyor o kadar :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

İşin şakası bir yana mekanik tasarım açısından Apple sınırın öbür tarafı gibi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Biri telefon, diğeri bilgisayar mı!!! gece gece çok güldüm vallahi, oyun + multimedya cihazı= oldu sana bilgisayar :D

Bizdekiler bu durumda biligisayar ötesi birşey oluyor :biggrin:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Engin Murat Ünal

Bu iPhone denilen arkadaşın altında çalışan bir işletim sistemi var adı Ios. Bu Ios denilen nane bildiğiniz Mac platformunu kullanıyor. Yani yetenekleri çok geniş sağlam bir işletim sistemi. Bilgisayarla yapacağınız işi gücü bununla da yapabilirsiniz. Bu konuda yazılım yaptığım için diyorum bunları.

Bilgisayar kavramı algısı biraz değişiyor. Bilgisayar diye masa üstüne konulan üzerinde dantel örtülü olan makinalar devri yerini bu tip taşınabilir cebe sığan cihazlara veya tabletlere bırakıyor.Bıraktı bile. Evine bilgisayar alanlar çok azaldı notebook tercih ediliyor son yıllarda ama bu da yerini tabletlere ve akıllı telefonlara bırakıyor. LCD televizyonlara kablosuz bağlanıp geniş ekran rahat kullanım imkanı var. Neyse bu LCD mevzusunu da bir açmak lazım. :)

Beni iPhone fanatiği falan zannetmeyin iPhone'um yok, çok pahalı ve bu fiyata etmez bunu da söyleyeyim. :)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Haklısın, fakat bilgisayar derken kastedilen başka, tf4s yada tf5 bir laptop değil yani, anlatabildim sanırım, hiç değilse note 2 falan deseler bir nebze bilgisayara daha yakın, aslında tablet+akıllı telefon bu da, neyse sonuçta bilgisayar değil, ama zamanla eminimki bilgisayarla birebir aynı olacaktır, teknoloji çok hızlı gelişmekte, hassas konu ise bu seviyeye gelecek olan aletin iphone olmasının zorluğu :D

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...