İçeriğe Yönlendir

Güneş Sigorta - Kasko

Borga Tansel

Recommended Posts

Borga Tansel

Forumda güneş sigorta ile ilgili tam bir bilgiye ulaşamadığımdan yeni konu açma ihtiyacı hissettim. Yanlış yaptıysak affola.

Gelelim konuya. Aracımın kaskosu Bu ayın 11'nde bitiyor. Bende 2 yerden fiyat teklifi aldım. Birincisi geçen seneki kaskom olan axa idi. Hasarsızlık indirimi dahil 2085 TL fiyat verdiler :shok: İkincisi ise yine aynı yerdeki acentadan Güneş Sigortanın teklifi idi. Onlar da 1200 TL gibi bir fiyat verdiler. Arada ciddi anlamda uçurum var. Güneş sigorta nasıldır? Olası bir kaza, hasar vb. durumlarda sorun yaşar mıyız? Müşteri ilişkileri nasıldır?

Yorum bağlantısı
Volkan Doğrular

Teminatları karşılaştırınız . Fiyatlar teminatlara göre çıkıyor.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

sigortam net :D bir karşılaştır derim

Ben kendilerinden çok memnundum. KA'mı onlardan yaptırmıştım. Ancak bi kere yakanıza yapıştılar mı düşmüyorlar :)

Ayrıca forumda da bir dostumuz var, kendisi ile bi kaç saate görüşüyor olacağım :)

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Size kendiniz kadar emin olabileceğiniz, ihtiyaç duyduğunuz da 365 gün 24 saat Ulaşabileceğiniz ve her sorununuza ciddiyetle yaklaşarak Çözüm bulan ve Forumda herkesin sevip, saydığı ve güvendiği Sigortacı Dostumu önerebilir miyim?

Doğru ve erken teşhis.Borga unutma erken ve doğru teşhis kaskoda mal kurtarır ;)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Kamil Özyurt

hasarsızlık oranınızı iyi öğrenin.

57.000tl kasko bedelli aracımı anadolu sigortadan 700tl'ye kasko yaptırdım.

kayınpederin 40.000tl kasko bedelli aracı toyota kasko 650tl'ye kaskoladı.

Ancak işin sırrı ikimizde de %65 hasarsızlık indirimi var.

Yorum bağlantısı
Hadi Küçükoğlu

Bir kaç sene önce park halindeki şirket aracına Polis aracı çarptı. Polis araçları güneş sigortadan kasko ve sigortalıymış. Renault Clio aracı İzmirde güneş sigorta anlaşmalı olarak yetkili servislerde yaptıramadık. Lanet olsun deyip sanayi de 250 TL'ye kendi cebimizden yaptırmıştık.

Sıkıntı...

Yorum bağlantısı
Uğur Gül

Gecen birinden duydum ucuz fiyat alıyosunuz ama (muhafiyet) diye muhabbet varmış ona dikkat edin derim.

Yorum bağlantısı
Borga Tansel

Size kendiniz kadar emin olabileceğiniz, ihtiyaç duyduğunuz da 365 gün 24 saat Ulaşabileceğiniz ve her sorununuza ciddiyetle yaklaşarak Çözüm bulan ve Forumda herkesin sevip, saydığı ve güvendiği Sigortacı Dostumu önerebilir miyim?

Ara mehmet abiyi, yapsın kaskoyu bence :)

Kendisini bizde yakından seviyor ve sayıyoruz ki bende numarası olmadığından arayamıyorum :) Zaten eminim ki kendisi konuyu gördüğünde yardımımıza koşacaktır :):flowers:

Ben kendilerinden çok memnundum. KA'mı onlardan yaptırmıştım. Ancak bi kere yakanıza yapıştılar mı düşmüyorlar :)

Ayrıca forumda da bir dostumuz var, kendisi ile bi kaç saate görüşüyor olacağım :)

O siteyi de gördüm de işte, önce yakınlarımızdan yardım istemek gerek diye düşündüm :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Kendisini bizde yakından seviyor ve sayıyoruz ki bende numarası olmadığından arayamıyorum :) Zaten eminim ki kendisi konuyu gördüğünde yardımımıza koşacaktır :):flowers:

O siteyi de gördüm de işte, önce yakınlarımızdan yardım istemek gerek diye düşündüm :)

Yolda gidiyor şimdi :) Görünce yazar...

Yorum bağlantısı
Borga Tansel

Yolda gidiyor şimdi :) Görünce yazar...

:) Haber merkezi gibiyiz valla. Anında, sıcak,tarafsız, dürüst haber. FordClubTR Haber Merkezi :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

sigota acentanızın bulunduğunuz ilde olması hiç önemli değil, önemli olan işiniz düştüğü her an yanınızda olmasıdır. bu konuda Emmiye güvenebilir ve poliçenizi en uygun şekliyle kendisine yaptırabilirsiniz.

sizi tebrik ediyorum; yerinde ve doğru bir karar; :bravo: Emminin konuyu görmesi ve sizinle irtibata geçmesi için PM den kendisine konunun linkini gönderiyorum. şimdiden hayırlı olsun...

Hatta kaza yaparsanız, araçsız kalınca,Mehmet abinin arabayı alıyor ve onu kullanıyorsunuz :)

Yorum bağlantısı
Borga Tansel

sigota acentanızın bulunduğunuz ilde olması hiç önemli değil, önemli olan işiniz düştüğü her an yanınızda olmasıdır. bu konuda Emmiye güvenebilir ve poliçenizi en uygun şekliyle kendisine yaptırabilirsiniz.

sizi tebrik ediyorum; yerinde ve doğru bir karar; :bravo: Emminin konuyu görmesi ve sizinle irtibata geçmesi için PM den kendisine konunun linkini gönderiyorum. şimdiden hayırlı olsun...

Çok doğru söylüyorsun Sadık Abi, ayrıca çok teşekkür ettim sana da PM için :flowers:

Hatta kaza yaparsanız, araçsız kalınca,Mehmet abinin arabayı alıyor ve onu kullanıyorsunuz :)

Hizmette sınır yok :) Mehmet Abi'mize kocaman bir alkış daha o zaman :bravo::flowers:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Arkadaşlar ilginiz için teşekkür ederim..

Borga'nın aracı kendi adına ise bizde pahalı çıkabilir, yinede bakıp yorumlayabiliriz..

Yorum bağlantısı
Fatih Uzun

Özel sağlık sigortamız 4 senedir Güneş sigorta dan,her hastahaneye gittiğimiz de sorun çıkartıyorlar ödememek adına ama acentamız çok güçlü her seferinde ödemeyi kabul ettirebiliyor.(doğuştan gelen hastalıklar hariç)

Yorum bağlantısı
Borga Tansel

Arkadaşlar ilginiz için teşekkür ederim..

Borga'nın aracı kendi adına ise bizde pahalı çıkabilir, yinede bakıp yorumlayabiliriz..

Mehmet Abi, ben sana gerekli bilgileri şimdi Pm'den gönderiyorum. Sanada zahmet vericez abi ama bir bakarsan çok makbule geçer.

Şimdiden teşekkürler.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Borga Tansel

Bugün itibari ile kaskomu groupama'dan trafik sigortamı ise axa'dan yaptırdım. Kasko 1300 liraya trafik sigortası ise 180 liraya mal oldu. Güneş sigorta, zürich sigorta, anadolu sigorta,axa sigorta, ak sigorta ve groupama içerisinden en uygun ve en kapsamlı kaskoyu gruopama verdi. Sigorta ve kaskomu Mustafa Çayır arkadaşımızın tavsiye ettiği bir kardeşimize yaptırdık. Siz değerli Abilerim ve kardeşlerime yorumlarınız ve yardımlarınız için çok teşekkür ederim. Bilhasssa Mehmet Özyürek,nam-ı diğer Emmi'mize, Abimize yardımlarından dolayı çok çok teşekkür ediyorum. :flowers:

İyi ki varsınız.. :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

Yorum bağlantısı
Melih Gülbahar

Benimde hasarsızlık olmasına rağmen 2.000 tl den ucuz kasko bulamadın ford dan arayıp,güneş sigortanın ford araçlarına yapmış olduğu kampanyadan dolayı fiyatların makul olduğunu söylediler 1075 tl ye yaptırdım.Sıkıntı olacağını düşünmüyorum ( yanılmam umarım).

Yorum bağlantısı
Borga Tansel

Benimde hasarsızlık olmasına rağmen 2.000 tl den ucuz kasko bulamadın ford dan arayıp,güneş sigortanın ford araçlarına yapmış olduğu kampanyadan dolayı fiyatların makul olduğunu söylediler 1075 tl ye yaptırdım.Sıkıntı olacağını düşünmüyorum ( yanılmam umarım).

Valla etrafımdaki çoğu kişi önermedi. Ben de groupama'yı seçtim. Allah kimseyi kaskoya muhtaç etmesin..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...