İçeriğe Yönlendir

Akıllı Cep Telefonu Önerileri

Misafir

Recommended Posts

Naki Galip

Zenfone 2 aldım 4gb ram,32gb hafıza olanından. Çok memnunum hızı oldukça iyi. Kamerasıda tatmin edici. Asusun kendi sitesinden aldım. Ekran parlaklığında iyi.

Yorum bağlantısı
Uğur Çimen

Zenfone 2 aldım 4gb ram,32gb hafıza olanından. Çok memnunum hızı oldukça iyi. Kamerasıda tatmin edici. Asusun kendi sitesinden aldım. Ekran parlaklığında iyi.

Hayırlı olsun güle güle kullanın.bende dün itibariyle 32gb olanından aldım.cihaz çok hoşuma gitti. 

Yorum bağlantısı
Özgür İncigülcan

Herkese merhaba , babama hediye olarak telefon almak istiyorum.Vodafone ye gittim Samsung Samsung Galaxy Grand Neo Plus dediler ama pek içime sinmedi.Avea ise  LG bello diyor.Ama internetten baktığımda Lg de 3G yok diye yazılar okudum.Turkcell'e bakmadım ama sizin önereceğiniz 800 tl ye kadar cihazlar nelerdir?Babam meraklıdır kullanacak cihazı facebook whatsup radyo vs

Yorum bağlantısı

Herkese merhaba , babama hediye olarak telefon almak istiyorum.Vodafone ye gittim Samsung Samsung Galaxy Grand Neo Plus dediler ama pek içime sinmedi.Avea ise  LG bello diyor.Ama internetten baktığımda Lg de 3G yok diye yazılar okudum.Turkcell'e bakmadım ama sizin önereceğiniz 800 tl ye kadar cihazlar nelerdir?Babam meraklıdır kullanacak cihazı facebook whatsup radyo vs

F/P olarak o fiyat bandında GM yada Asus düşünebilirsiniz.. 

Yorum bağlantısı
Özgür İncigülcan

F/P olarak o fiyat bandında GM yada Asus düşünebilirsiniz.. 

Asus bakayım abi ozaman.Peki 1000 e çıksam bir cihaz varmı abi?

Yorum bağlantısı

LG G2 olabilir. Ama net fikrim yok.. Ben 3-5 ay içinde Asus Zenfone 2 düşünüyorum kısmet olursa..

Yorum bağlantısı
Özgür İncigülcan

Şimdi ona baktım abi Lg g2 ama ürün yok sanırım g3 artık.Kliksadan baktım g2 bulamadım.Asus zenfone yede bakayım abi teşekkürler

Yorum bağlantısı

Nette pasaport kayıtlı S5 ler var o fiyata sıfır. Sıfır başka alacaksanız zenfone5 var gm dicovery 2 plus var. S4 var. Babanız meraklı ise 4g olmasına dikkat edin bence.
Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Şimdi ona baktım abi Lg g2 ama ürün yok sanırım g3 artık.Kliksadan baktım g2 bulamadım.Asus zenfone yede bakayım abi teşekkürler

Özgür selam. Aynı yoldan bende geçtim.  Zenfone2 almadım. Özellikler süper fakat boyutlar XL. Yani biz kullanabiliriz ama babalarımıza çok gelmez gibi.  Zen2 ye 10 üzerinden 8 veriyorum. 1 Puan ekran parlaklığından  1 Puan'da boyutlarından kesiyorum.

Ben LG G2 Aldım distrübütör garantili Siyah 32GB.  Cihazda yok yok.  Mükemmel bir seçim oldu ve babamda çok beğendi. Ekran-gövde oranı %76. Yani nerdeyse sırf ekran. 

Aldığım link aşağıda:

http://urun.n11.com/cep-telefonu/lg-g2-d802-32-gb-lg-turkiye-garantilicep-telefonu-P67799951

Yorumlar kısmında yorumuma bakarak güvenle alabilirsin. Benim yorum sonrası spariş patlaması yaşadılar :D  Ürün 503K serisi (2015 Mart). Sanırım son üretim. Öyle 2013 2014 model üretimlerden değil. Şiddetle tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

Özgür selam. Aynı yoldan bende geçtim.  Zenfone2 almadım. Özellikler süper fakat boyutlar XL. Yani biz kullanabiliriz ama babalarımıza çok gelmez gibi.  Zen2 ye 10 üzerinden 8 veriyorum. 1 Puan ekran parlaklığından  1 Puan'da boyutlarından kesiyorum.

Ben LG G2 Aldım distrübütör garantili Siyah 32GB.  Cihazda yok yok.  Mükemmel bir seçim oldu ve babamda çok beğendi. Ekran-gövde oranı %76. Yani nerdeyse sırf ekran. 

Aldığım link aşağıda:

http://urun.n11.com/cep-telefonu/lg-g2-d802-32-gb-lg-turkiye-garantilicep-telefonu-P67799951

Yorumlar kısmında yorumuma bakarak güvenle alabilirsin. Benim yorum sonrası spariş patlaması yaşadılar :D  Ürün 503K serisi (2015 Mart). Sanırım son üretim. Öyle 2013 2014 model üretimlerden değil. Şiddetle tavsiye ederim.

Hocam hayirli olsun mukemmel bi cihaz aldin. Seni asla uzmez performans akicilik kolaylik vs hepsi g2de. Samsung touchwiz gibi şişme asla yapmaz. Ben cihazi hic restart yapmiyorum ve gram takilma şişme yok kamerasi sadece gece cekimlerinde fps düşmesi yapiyor o da lolipop guncellemesi ile biraz düzeldi. Smdi 5.1.1 ux4.0 arayuz guncellemesi gelicek lg g4 arayuzlu

Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Hocam hayirli olsun mukemmel bi cihaz aldin. Seni asla uzmez performans akicilik kolaylik vs hepsi g2de. Samsung touchwiz gibi şişme asla yapmaz. Ben cihazi hic restart yapmiyorum ve gram takilma şişme yok kamerasi sadece gece cekimlerinde fps düşmesi yapiyor o da lolipop guncellemesi ile biraz düzeldi. Smdi 5.1.1 ux4.0 arayuz guncellemesi gelicek lg g4 arayuzlu

Haklısın abi cihaz çok güzel. Cihazı babama aldım. Öncesinde çok araştırdım,çok video ve karşılaştırma izledim.  G3 QHD olduğu için G2 den yavaş ve yorgun kalıyor. Bataryası daha çabuk bitiyor. 

Lolipop'u kurmayacak babam. Çünkü sayısız şikayet okudum ve kurmamaya karar verdik. Özellikle pil ömrü büyük sıkıntı yaratıyormuş Lolipop ile. 

5.1.1 çıktıktan sonra kitkattan geçenlerin yorumlarını bekleyeceğiz. :) Yorumlar olumlu olursa kurarız.   Umarım bu yeni 503K serisinde ekran sararma kronik arızası giderilmiştir. Cihaz garantili olsa dahi sökülüp takılmasını istemem.

Yorum bağlantısı
Önder Kuru

Bir dönem 1500 Tl fiyatıyla g3, z2 HTC m8'le kıyaslayan lenovo vibe x2, şu an 840-900 tl fiyatiyla tam bir f/p cihazi olmus gibi duruyor. En cok dikkatimi ceken sey ise antutu benchmark puani oldu 49000-50000 arasi degerler aliyor... Acikcasi maddi imkanim olsa ilk tercihim olurdu...

Yorum bağlantısı
Serdar Tereçe
(düzenlendi)

Arkadaşlar, yurtdışından tanıdık vasıtasıyla cep telefonu getirtmeyi düşünüyorum. Şuan galaxy s2 kullanıyorum (4 yıl oldu alalı). Sorum şu aklımda 3 telefon var

1. Galaxy s6

2.Note4

3. Iphone 6 sizce hangisi daha mantıklı? Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler...

Buarada alacağım telefon yine beni 4 sene götürsün :)

tarihinde Serdar Tereçe tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Arkadaşlar, yurtdışından tanıdık vasıtasıyla cep telefonu getirtmeyi düşünüyorum. Şuan galaxy s2 kullanıyorum (4 yıl oldu alalı). Sorum şu aklımda 3 telefon var

1. Galaxy s6

2.Note4

3. Iphone 6 sizce hangisi daha mantıklı? Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler...

Samsung dışında bir seçim yapardım yerinizde olsaydım. Bu durumda 3.

Listenizde değil biliyorum lakin benim tavsiyem;

1.One plus one  (two çıkacağı için fiyatı düştü.)

2. ZTE Nubia Z9 

3.Meizu Mx5  

Bana göre bu 3 cihaz listenizdeki 3 cihazdan daha iyi ve ucuzlar. Samsung aldığınızda paranızın belki yarısını marketinge vereceğinizi hatırlatmak isterim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serdar Tereçe

Samsung dışında bir seçim yapardım yerinizde olsaydım. Bu durumda 3.

Listenizde değil biliyorum lakin benim tavsiyem;

1.One plus one  (two çıkacağı için fiyatı düştü.)

2. ZTE Nubia Z9 

3.Meizu Mx5  

Bana göre bu 3 cihaz listenizdeki 3 cihazdan daha iyi ve ucuzlar. Samsung aldığınızda paranızın belki yarısını marketinge vereceğinizi hatırlatmak isterim.

Semih kardeşim yorumun için inan çok teşekkür ediyorum fakat sadece bu üç seçenekten birini düşünüyorum. Başka bir alternatif düşünmüyorum. Bunların içinden seçmemi tavsiye edebileceğin biri var mı tabii nedenleri ile yazarsan inan çok memnun olurum. Şimdiden teşekkür ederim...

Yorum bağlantısı
Gürçay Hüseyin

Lenovo S90'ı inceleyen oldu mu?

Oylesine dizayni hosuma gittigi icin aldim. Cihaz okdukca iyi. Lollipop ile geliyor, IPhone 6 ya oldukca benziyor ( Iphone6 da kullandim) AMA tabi yanina yaklasamaz. Malzeme, hiz, performance, dizayn olarak cok guzel telefon. Eksi taraflari - led bildirim, senzor tuslarin isiklandirmasi yok.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Semih kardeşim yorumun için inan çok teşekkür ediyorum fakat sadece bu üç seçenekten birini düşünüyorum. Başka bir alternatif düşünmüyorum. Bunların içinden seçmemi tavsiye edebileceğin biri var mı tabii nedenlerip ile yazarsan inan çok memnun olurum. Şimdiden teşekkür ederim...

Samsungda note serisi daha guvenilir. S5 s6 yerine kesinlikle note4 detaylari yarin yazarim :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

1. Galaxy s6

2.Note4

Eşimde İphone 6, bende Galaxy S6 var. Fotoğraf sizin için önemliyse kesinlikle S6. Bir kaç hafta önce 400 civarı fotoğraf çektik. S6'nın fotoğrafları yanında İphone 6 resmen yalan oldu.

Kişiye göre değişmekle birlikte S6 5.1 inc boyutuyla çok ideal. İp6 4.7 bana göre biraz küçük. Bunu her iki telefonu kullanınca daha iyi anlıyorsunuz.

Şarj konusunda S6 daha iyi görünmekle birlikte 2 gün ve üzeri kullanımda İp6'nın şarjı daha iyi. S6 Android olmasından kaybediyor. İşletim sistemi uzun kullanımda S6'yı sömürüyor.

Telefonu yoğun kullanırım, aşağı yukarı her gün şarja takarım diyorsanız S6 size biraz daha uzun ekran süresi verecektir.

Ayrıca S6 çok çabuk şarj oluyor. %1'den %60'a 31 dk'da, %1'den %100'e 78 dk'da şarjı tamamlıyor.

İlk parti üretimi bazı S6'larda home tuşu oynaması, kasa açıklığı, aşırı ısınma, 3g kopma/donma, ön kamera kırmızı leke, telefon konuşmasında karşı tarafa giden seste boğukluk gibi bazı problemler mevcut. Bazı S6 kameraları Sony, bazıları İsocell (Samsung). Ancak her iki kamerada çok başarılı. Ön kamerası İp 6'dan daha iyi olsa da biraz zayıf bence. Daha iyi olabilirdi.

Hız konusunda her iki telefonda yağ gibi. Tercih sebebi olmaz.

Note 4'de kullanıcı memnuniyeti çok iyi bir telefon. S6'dan çok daha sorunsuz. Ekran büyük gelmezse tercih edilebilir.

Fiyat konusunda ise Note 4 ve S6 çok daha daha iyi.

Bu kadar bilgiden sonra yarın telefon alacak olsam S6 ve Note 4 arasında kalırdım. Büyük ihtimalle de ilk parti üretimi olmayan S6 alırdım.

Yorum bağlantısı
Murat Atagenç

Samsung E5 - A3 - Lenovo S90

A3 tasarım güzel ama Türkiye cihazları 1 gb ram

E5 özellikler iyi ama diğer 2 cihaza göre tasarım zayıf

S90 tasarım ve donanımlar iyi ama alışılmamış bir arayüz ve çok bilinirliği olmayan (telefonda tabi) bir marka

Sizce hangisi? :)

Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

kardeş sen bir zenfone al, birde aypon 6, sonra her ikisindede 10-15 tane uygulama aç, sonra hepsini açtıktan sonra ana menüye dön, ve açık olan uygulamalar ekranından daha önce açtığın uygulamaları tekrar geri çağır, bak bakalım 3000 liralık ayponpon nasılda rezil oluyor, aypon önce gerçek Multitaskı öğrensin sonra orta sınıf andro telefonları geçsin, tekrar bakarız durumuna :D

Zenfona al, ne biliyim Lenova Vibe x2 falan al, alayı nasılsa gayet iyi artık :)

sen bunu denedinmi Ali abi 15-20 tane uygulama açıp iphone 6 nın cortladığını [emoji23] bence gerçekten denemelisin ben 5S imde denedim değil rezil olmak telefon 1 sn bile duraksamadı[emoji23]
Yorum bağlantısı
Gürçay Hüseyin

Ali abi, ya biraz ortalikta yoktum, iPhone karsi nefretin gecmis sanmistim ama yanilmisim. :D

Murat Atagenc, lenovo bilinmemekle com uzak, eski IBM sonucta, simdi tamami ile cin Mali oldu ama huawei ile kiyaslanmaya basladi iki yilda. Gercekten dusuk fiyata flagman ozellikli cihaz alabiliyorsun - Vibe X2, Vibe Z vs.

Lenovo s90 aldim dedigim gibi sirf dizayni hosuma gitti diye. Incecik cok zarif, hizli telefon.

Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Ali abi, ya biraz ortalikta yoktum, iPhone karsi nefretin gecmis sanmistim ama yanilmisim. :D

Murat Atagenc, lenovo bilinmemekle com uzak, eski IBM sonucta, simdi tamami ile cin Mali oldu ama huawei ile kiyaslanmaya basladi iki yilda. Gercekten dusuk fiyata flagman ozellikli cihaz alabiliyorsun - Vibe X2, Vibe Z vs.

Lenovo s90 aldim dedigim gibi sirf dizayni hosuma gitti diye. Incecik cok zarif, hizli telefon.

Lenovo iyidir. 

http://www.otoclubturkiye.com/forum/topic/259192-lenovo-k900-inceleme-ve-kullanım-tecrübeleri/?hl=k900

Bende k900 kullanıyorum.  Yaşlı amiral.  :nargile:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...