İçeriğe Yönlendir

Akıllı Cep Telefonu Önerileri

Misafir

Recommended Posts

Gürçay Hüseyin

Cok ciddi soyluyorum Samsung Galaxy A3, A5 ve Alpha muhtesem telefonlar. Full metal kasa ayni Iphone 5S gibi. Ozellikleri de cok guzel, ozellikle.a5 ve alpha'nin. Ama sizin icin a3'un yeterli olacagini dusunuyorum.

Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

Lg g2 32gb 918 tl , lg g3 32gb 1190 tl , bu fiyata basks cihaz bakmayin derim , ama size onerim g2dir  batarya ömrü olarak sizi asla uzmez , tam bi F/P ürünüdür fiyatina göre

Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

900 lira, Huawei g7, alüminyum kasa 64 bit işlemci 2 ram, 13 mp arka 8 mp ön kamera

Android L güncellemesi de alwcak

Benimde tercihim G7 den yana olurdu.

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Benimde tercihim G7 den yana olurdu.

Min. 36 saat gidiyor şarjı. 3g açık Wifi açık ekran açık kalma süresi 7 8 saat civarı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hakan Gürsu

1000tl bütçe varsa Discovery Elite tavsiye ederim. 4 aydır kullanıyorum çok memnunum.

Yorum bağlantısı
Misafir

4g ye geciyoruz. Kriter olarak önemli mi?

Not almak için Samsung Note serisi işinizi görür. Note serisinin sonu 5 ile bitenler 4g li diye biliyorum.

Yorum bağlantısı
Selim Kaya

4G teknolojisi yoldayken, bu teknolojiyi kullanan cihazları da göz ardı etmemek gerek sanırım. G7 'nin şarjı başlı başına artı katan bir seçenekmiş.

Kabaca aklımda yer edinenler sırasıyla

1- Sony Z Ultra, Ekran boyutu nedeniyle,

2- LG G 2/3, 32GB hafıza 3GB Ram,

3- Samsung Note 3, Kalemi hoşuma gidiyor.

4- ZenFone 5/6 veya 2, 4G özelliğini gördüm. Ayrıca fiyatı aklımı çeliyor.

5- Huawei G7, şarjı bahsedildiği gibi 36 saat ise tercih sebebi.

6- HTC 816 vb.

Yorum bağlantısı
Misafir

Sony guzel marka ama telefonlarinda optimum yakalayamadi. Samsung'un herkesin elinde olmasi hem basarili modeller uretmesinden hem de her keseye uygun onlarca alternatif modelini olmasindan. En son ben de annem icin telefon bakarken ayni asamalardan gectim. Bizim kriterimiz ise en az 5" ekran, ariza konusunda bizi uzmeyecek bir marka olmasi ve pil suresiydi. Samsung A5 cok kaliteli bir telefon ancak biz 5.5" modeller varken ve 1500tl biraz yuksek gelecegi icin E7'ye karar verdik. 1299tl fiyati ile bizim icin iyi bir secenek oldu ama ekran boyutunu biraz kucultunce donanim olarak daha guclu secenekler az bir farkla alinabiliyor. E7 konusu forumda mevcut.

Saygilarimla.

Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

G3 tamam da G2 cok eskidi artik ya. :)))

Snapdragon 800  2.26 ghz cpu

Adreno 330 Gpu

2 GB ddr3 800mhz ram

24bit - 192 khz ses kalitesi

NFC Bluetooth 4.0

wifi 802.11 a/b/g/n/ac

4G LTE

1920x1080 ips led ekran

3000mah liopolymer pil

13.1 mp ois kamera

Akıcı ve şişmeyen arayüz

Hocam bu donanımla neresi eskidi :) samsungun çıkardığı yeni model diye sattığı lite versiyon telefonlara 1200 tl civarı para istiyor . performans olarak g2nin yarısı kadar performans veremiyor heleki touchwiz ile .  g3 ün işlemcisi sadece 1 üstü ve ekran 2 k dolayısıyla şarj ömrü g2 nin çok çok altında .

Amacım polemik yaratmak asla değil . Her cihazda olduğu gibi g2 dede birçok sorun yaşayan insanlar oldu fakat ben 1 yıldan fazla oldu kullanıyorum daha hiç bir sorunla karşılaşmadım .

Yorum bağlantısı
Uğur Samyeli

Kesinlikle Huawei Ascend G7.Telefoncumun tavsiyesiyle daha yeni aldım fakat gerçekten çok güzel ve her türlü ihtiyaca cevap verebilecek bir ürün..Pil tüketimi de gayet başarılı..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
ali sendur

Nokia Lumia 1320 (windows phone).  750 TL civarına bulabilirsiniz.
Yorum bağlantısı
Gürçay Hüseyin

Snapdragon 800  2.26 ghz cpu

Adreno 330 Gpu

2 GB ddr3 800mhz ram

24bit - 192 khz ses kalitesi

NFC Bluetooth 4.0

wifi 802.11 a/b/g/n/ac

4G LTE

1920x1080 ips led ekran

3000mah liopolymer pil

13.1 mp ois kamera

Akıcı ve şişmeyen arayüz

Hocam bu donanımla neresi eskidi :) samsungun çıkardığı yeni model diye sattığı lite versiyon telefonlara 1200 tl civarı para istiyor . performans olarak g2nin yarısı kadar performans veremiyor heleki touchwiz ile .  g3 ün işlemcisi sadece 1 üstü ve ekran 2 k dolayısıyla şarj ömrü g2 nin çok çok altında .

Amacım polemik yaratmak asla değil . Her cihazda olduğu gibi g2 dede birçok sorun yaşayan insanlar oldu fakat ben 1 yıldan fazla oldu kullanıyorum daha hiç bir sorunla karşılaşmadım .

Eskidi derken model olarak demek istedim. Yoksa telefon cok guzel. Turkiye'de model yukseltme hastaligi var ya, o yuzden dedim. :D

Yorum bağlantısı
Gürçay Hüseyin

Bu konuda kullandigi telefonu onermeyen bir ben varim herhalde. :D

Yorum bağlantısı
Murat DEMİRHAN

lg 3 1300 tl civarı fiyatı.Axes karta 100 tl çip parada veriyor.Süpper telefon.

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

One max, desire 816 veya zenfone kullanmıyorum. :D

Yorum bağlantısı
Murat Doğan

Zenfone 6 ben kullanıyorum ve kesinlikle çok memnunum.Fiyatı 800 tl üzerinde iphone ve samsung yazsa 1500 tl den aşağı olmazdı emin ol.

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Bende moto g kullanıyorum ama 4.5 inç ile büyük bir ekran isteğini karşılamadıgi için uygun fiyat/performans veren zenfone serisini önerdim bende :)
Yorum bağlantısı
Selim Kaya

LG G3 D855 'e gönlüm kaydı gibi. Onun yerine bunu al, ya da aynı performansı daha uygun fiyata şu telefon da sağlar diyen var mı? Yoksa yanlış yolda mıyım? :unsure2:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...