İçeriğe Yönlendir

Akıllı Cep Telefonu Önerileri

Misafir

Recommended Posts

(düzenlendi)

wonder  var bende . seviye olarak bir üst yada birkaç üst seviyeye çıkmam lazım . sebebi google play'deki uygulamalar güncellendikçe telefon kasmaya başladı. rehberi açmaya çalışırken arayacağım kişiyi görüyorum . o derece yani :) . takas yoluyla yada nakit parayla alabileceğim ne olabilir. android olması şartıyla . maksimum 300 400 liraya. sıfır olması şart değil . ha birde wonderin kasa çok sağlam aynı sağlamlıkta olması gerekiyor. 4. kattan bacanın içine düştü . bacanın dibindeki kuyudan fırçayla çeke çeke çıkardım yine çalıştı . aynı dayanıklılık şart. 

akılsız telefon önerilerine kapalıyım . yedek olarak arabada 1200 var zaten :D

Discovery 2.el yada

http://www.kliksa.com/urun/htc-desire-516-dual-beyaz-akilli-telefon/902181839

tarihinde Necati Öner tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Ali Cihangiroğlu

s3 mini 

s4 mini

yada discovery  :unsure2:

Samsung işe yaramaz, mini de tek marka ve model vardır, Sony xperia Z3 compact :)

disco f/p cihazıdır ama o kadar ...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Aydın Akdeniz

abi samsunga alıştım çoğu uygulama yani benim kullandıklarım ( kamera programları ve takip cihazının proğramı ) android destekli . menüde basit geliyor . ondan dolayı pek farklı bişeye bakamıyorum . şarj olayıda önemli tabi . samsunglara aliexpresten batarya takviyesi yapabilirim diye düşünüyorum . sony karrmaşık geliyo bana . bi kaç modeli denedim arkadaşlarda. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

One Mini :)

Yetersiz ve asla almam, kırpılmış ve hikaye bir model, hTC den sadece amiral modeli alınır: ama sense sayesinde ve optimize olayında iyi :)

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Yetersiz ve asla almam, kırpılmış ve hikaye bir model, hTC den sadece amiral modeli alınır: ama sense sayesinde ve optimize olayında iyi :)

Abi one mini 2 gayet guzel. Oyle deme hic. :)
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Abi one mini 2 gayet guzel. Oyle deme hic. :)

Fena değil ama karşısına Z3 compact koyunca basit kalıyor be Mert :)  dediğim gibi hTC de sadece amiral model alınır.

Ayrıca güneş ışığında görünmüyor, z3 ise süper.

Bu arada Sense olayı çok iyi, z3 daha karışık, neyse.... bakalım M9 nasıl olacak, merakla bekliyorum, 

Yorum bağlantısı
Onur Tunç Aldı

Lumia 930u mutlaka inceleyin. Ben 925 kullanıyorum çok memnunum. Windows işletim sistemi çok gelişti. Her geçen gün de gelişmeye devam ediyor. Kasılma donma gibi problemlerle kesinlikle karşılaşmazsınız. Tabletim android işletim sistemli. Windows kesinlikle fark atar. Iphone 6 klasında bir telefon. İncelemenizi isterim

Yorum bağlantısı
Onur Tunç Aldı

Yorumu yaptım ama tapatalkı tam çözemedim. 2 yıl önceki soruya cevap vermişim :)

Yorum bağlantısı
Aydın Akdeniz

takas durumundan dolayı şu an bende discovery var. denemelik aldım sıfır telefon. şarj durumu normal . hızı güzel. deneyim biraz.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

discovery aldım. bayaa hızlı çıktı :good1:

Son Güncellemeyi geçici süre indirme.

Memnun olanda olmayanda var.

Yorum bağlantısı
Aydın Akdeniz

Tamam abi 9. Ay gozukuyo en son hali . tapatalk denen şeyden yaziyorum inşallah farklı bisey yazmaz :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Tamam abi 9. Ay gozukuyo en son hali . tapatalk denen şeyden yaziyorum inşallah farklı bisey yazmaz :)

Alışırsın [emoji106][emoji106]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Erhan Doruk

Telefon değiştirmeye karar verdim ancak iki telefon arasında kaldım ve karar veremiyorum.

Telefonu daha çok iş amaçlı kullanıyorum( mail , pdf v.s.)

Oyun merakım pek yok.

Değerli görüşlerinizi beklerim

LG G2 vs Galaxy Note 3 Neo

Yorum bağlantısı
Misafir

Telefon değiştirmeye karar verdim ancak iki telefon arasında kaldım ve karar veremiyorum.

Telefonu daha çok iş amaçlı kullanıyorum( mail , pdf v.s.)

Oyun merakım pek yok.

Değerli görüşlerinizi beklerim

LG G2 vs Galaxy Note 3 Neo

Note3 Neo daha çok Note2'nin Note3'e benzetilmiş hali diyebiliriz. Ekranı daha gelişmiş. Mail almak için yeterli olacaktır. G2 bazı sorunları olan bir cihazdı. Kağıt üstünde daha gelişmiştir. Neo'nun Lolipop güncellemesi alacağı belirtiliyor ama bu bilgiler sürekli değiştiği için güncelleme alacak telefonu tercih etmeniz uzun vadede telefonu daha etkin kullanmanızı sağlayacaktır.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Bakın ne gelmiş, Meizu MX4, kayda değer, hafıza kartı olmaması kötü, yalnız disco nun devri bitmiştir bu cihazla, fiyat  güzel, 1049tl. ye...

http://www.digitalmarket.com.tr/MX4-16-GB-SILVER,PR-852.html

http://www.gsmarena.com/meizu_mx4-6627.php

Yorum bağlantısı
kadir dedecan

Selam arkadaşlar. Eşim için 1000 tl ye kadar telefon almayı düşünüyorum. Asus zenfone 6 aldım çok büyük geldi geri gönderdik. Sizce nasıl bir ürün almalıyım.

Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

Tabiki LG G2 :) n11 den 32gbsini 1059 tlye alabilirsiniz

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...