İçeriğe Yönlendir

Akıllı Cep Telefonu Önerileri

Misafir

Recommended Posts

Mert Yeldan

Alınan kişilerden bir taneside  ben olduğumdan cevap hakkımı kullanmak istiyorum. :)

1- İlk önce aklından geçenlerin tamamını karaladıktan sonra en son satır ile yazını tamamlaman  yanlış olmuş.

2- Forumda kaç kere belirttiğimi hatırlamıyorum ama bir sonraki arabamın eğer sıfır olursa %90 vw olacağınıda yazdım.

3- Başka marka bir araç kullanan kişilerin arabasınıın üstün taraflarını söyleyerek bu forumun kurulmasına vesile olan markayı küçümseyerek yazı yazmalarını çok etik bulmuyorum.

4- Her horoz kendi çöplüğünde istediği gibi ötebilir ama başkasının mekanında öterken orada yaşayanlara biraz daha kibar davranabilir.

5- Yazı yazarken kullandığınız kelimelere sizleri çok iyi tanıyan kişiler tarafından hoş karşılansada burası umuma açık bir forum olduğundan başkaları rahatsız olup cevap verince bunu hoşgörü ile karşılamak gerekiyor.

6- vw hakkında bu forumda yazılanların tamamına katılmamkta elde değil. Atalarımız ne demiş "yiğidi öldür ama hakkınıda ver"

1- Doğrudur

2- Hayırlısı olsun abi, naylon almada :p

3- Fordum varkende ben bu markayı karalıyordum kızdığım yönlerine

4- Burası benim çöplüğüm ben de bu çöplüğün horozuyum. Başka markaya biniyoz diye ayrı gayrı yok

5- Doğrudur dikkat etmek gerekir

6- Aynı para isteyip de aynı kaliteyi veremediği için eleştirim

Kısaca abi, yemişim fordu vw'i bize bir şey olmasın ;)

Abi yemişim Ford'u Vw'i sana bir şey olmasın ;)

Telefonu bilmem, iphone 4 al mis gibi geç derim :p

Yorum bağlantısı
M.Fatih Yüce
(düzenlendi)

Başka marka önermeden daha çok bu telefon hakkında bilgisi olan varmı? Teknik olarak 2,000 tl civarında satılanlara eşdeğerde özellikleri 750 tl'ye sunması ve yerli bir marka olması çok hoşuma gittide...

http://www.hepsiburada.com/liste/dark-evo-x5-16-gb/productDetails.aspx?productId=telcepdkx5&categoryId=371946

tarihinde M.Fatih Yüce tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Bu marka hakkında bildiğim tabletleriyle sınırlı ve hiçte iyi bir üne sahip değiller, ucuz ama aynı seviyede diye sonradan alıp pişman olma bence, şu Oppo gibi Google destekli aletler gelse tamam ama  dark falan bence alma derim.

ip4 alma, mis değil bayat artık, 5s bile demodeyken üstelik  :D  :p

Paraya kıyayım olay bitsin diyeceksen şuan zaten 1 cihaz var, daha iyisi yok, o da hTC One M8, ne ayfon nede zamzung, alayı bunun yanında amatör kalır :)

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
M.Fatih Yüce

Benim gibi çok az telefon kullanan biri için o kadar çok para vermeye gerek yok. Arada bir alo diyip hoşuma giden bir yerlerdede bir kaç resim çekmek yeterli :)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

O zaman GM  Discovery nasıl, en azından dark gibi çin malı zorlama telefondan iyidir, sakın alma dark, benden söylemesi  :)

Yorum bağlantısı
Fatih Öztürk27

General mobile işinizi görür, casper bile olabilir. Çok para vermeye gerek yok. Hatta biraz beklenirse formdan da alınabilir.

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Philipsin şarji 1 ay giden akıllı telefonu varmış duyan gören var mi :)

Benim gibi çok az telefon kullanan biri için o kadar çok para vermeye gerek yok. Arada bir alo diyip hoşuma giden bir yerlerdede bir kaç resim çekmek yeterli :)

Abim bence sana sony yakışır. Hemde kamerası iyi. :)
Yorum bağlantısı
Önder Kuru

Philipsin şarji 1 ay giden akıllı telefonu varmış duyan gören var mi :)

Xenium serisi. İncelemiştim. Türkçe çevirisi, kelimelerin kayması ve menüsü hoşuma gitmediği için almamıştım.
Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

Abi, bak ben 2012 aralık ayında Golf 6 1.6 Trendline 102 hp hitler aldım lpg taktırdım biliyorsun. Aldığım rakam 33250TL. Satılık ilanım var biraz uçtum belki ama 39500'e yok diyorum 4 oldu. 41 lira peşindeyim. Acelem yok. Tamam tüm araçların fiyatları yükseldi ama bizim marka inanılmaz yükseldi. Mercedesle kıyaslama sürüşünü konforunu vs ama Ford'dan Toyota'dan Honda'dan Reno'dan Opel'den ciddi ciddi 2 gömlek üstte. Tek bir örnek vereyim, göğüsün her yeri yumuşacık deri kaplı tek bir tıkırtı yok 2009 model arabada.

Ben bir daha bu fiyatlarda araba alacak olsam yine Vw alırım. Kâr ettirdiğinden değil. İçine bindiğinde yola çıktığında sana kaliteli vakit geçirdiği için. Bak ben bu hazı skoda Yeti de daha çok almıştım tsi motordan ötürü ama golften de memnunum. Berbat bir lastik seçmişim ona rağmen yol sesi lastik sesi çoğu markadan kat be kat az. Belki yürürü motoru ford kadar sağlam olmayabilir ama varsın 15 yıl bineceğime 10 yıl bineyim. Ki 10 değil 3 sene sonra bile eskimiş gözü ile bakıyoruz. 

Beni cezbeden bir diğer yanısı ise alman vw forumlardan öğrendiğim bu retrofit işlemleri. Adamlar neler neler yapıyor ve paylaşıyor. bunun sebebide her şeyin modüler olması. benim arabaya harcayacağım 6000TL ile highline seviyesini iki kere katlarım koltuk ısıtma da afl bixenon yıkama vs da dahil.

Neyse bazı üyeler rahatsız oluyormuş ford dışında başka marka konuşulmasından kısa kesmiş olayım :p

T001'e mi berbat dedin sen ? Sensin berbat :p

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...

Asus zenfone 6 hakkında bilgisi olan arkadaşım var mı ?

Bugun Teknosa brosurunde gordum, cazip fiyatli, 2 modeli var. Konu acacaktim ama ekran cozunurlugu belirtilmedigi ve cift islemcili modeller 8 islemcilerin yaninda biraz demode oldugu icin Discovery 2 daha guncel gozukuyor.

Saygilarimla.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Mustafa Çiçek

Hediye amaçlı telefon arıyorum. Yardımlarınızı bekliyorum.

Disco veya bunun dışında tavsiye edebileceğiniz model var mı? Bütçe 800-900TL

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Disco 2, az sonra tek simlisi ve sd kart desteklisi çıkacak :)

Bekleyemezsende Motorola G

1406724443_img20140730150215.jpg

smartphone-motorola-moto-g-dual-chip-3g-

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Hangisini tavsiye edersiniz. Fiyat olarak fark olacak mı?

Moto G 629 tl. kesinlikle güncellemede önde olacaktır, direk Google telefonudur.

Disco2 900 tl. gibi olacak sanırım, çift simlisi 888 tl. gibiydi, MotoG ye üstünlüğü şöyle, daha canlı bir ekranı ve daha iyi ön ve arka kamerası var....

Güncelleme ve pil ömrü için Moto G derim ben, kamera dert değilse moto g ideal sanırım, kamerasıda öyle çok kötü falan değil, yanlış anlaşılmasın :)

http://www.hepsiburada.com/liste/motorola-moto-g/productDetails.aspx?productId=telcepmotmotog&categoryId=371946&SKU=TELCEPMOTMOTOG-S

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Moto G kız kardeşime aldik. Fırsat buldukça kurcaliyorum. Oyun performansi vs cok iyi. 4.4.4 var zaten suan. Menu gayet akıcı, ekran kaliteli, genel plastik kalitesi disco 1 e göre (fiyat klasmaninda ki ondan daha ucuz) çok daha kaliteli.

Bence suan tam f/p telefonu

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Moto G kız kardeşime aldik. Fırsat buldukça kurcaliyorum. Oyun performansi vs cok iyi. 4.4.4 var zaten suan. Menu gayet akıcı, ekran kaliteli, genel plastik kalitesi disco 1 e göre (fiyat klasmaninda ki ondan daha ucuz) çok daha kaliteli.

Bence suan tam f/p telefonu

Kardeşim tırtfon 4s inden bıktığından (yavaş ve yetersiz gelmişte  :D  özellikle tırtos8 den sonra) fazla para vermeden Andronun ezici gücünü ve farklılığını da hanımına aldığı Nexus 4 den gördükten sonra Moto G aldı, şuan çok memnun, habire whatsuptan anlatıp duruyor, bende habire tırtfondan sonra herhalde mutlu olursun, bana anlatma bunları ben zaten senelerdir biliyorum diyorum  :D  :biggrin:  :D  :biggrin:  :p

Yorum bağlantısı

Kardeşim tırtfon 4s inden bıktığından (yavaş ve yetersiz gelmişte :D özellikle tırtos8 den sonra) fazla para vermeden Andronun ezici gücünü ve farklılığını da hanımına aldığı Nexus 4 den gördükten sonra Moto G aldı, şuan çok memnun, habire whatsuptan anlatıp duruyor, bende habire tırtfondan sonra herhalde mutlu olursun, bana anlatma bunları ben zaten senelerdir biliyorum diyorum :D [emoji3] :D [emoji3] :p

:D babamda da tirtfon4 var suan. Zamaninda bi heves almistik 2.el temiz. Haliyle tirtos8 den sonra o da komada. Kardesime cihaz gelince hemen ona diyo sen begenmediysen degiselim diye :D
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

:D babamda da tirtfon4 var suan. Zamaninda bi heves almistik 2.el temiz. Haliyle tirtos8 den sonra o da komada. Kardesime cihaz gelince hemen ona diyo sen begenmediysen degiselim diye :D

Aynen, mecbur kalıp yüklemiş kardeşim, klasik ios taktiği, hem bilerek yavaşlatır hemde uygulamalar bir süre sonra sürüm ister, eee yükleyince İandrOS8 i direk delirtir tabii adamı  :D

Geç olmadan satsında rahata ersin baban, selamı mı söyle geç olmadan kurtulsun hemen  :biggrin:

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

Bayana mı ? :)

Yorum bağlantısı
Mustafa Çiçek

Evet. Bugün modellere baktık biraz Disco 2 beğendi. sanırım onu alacağım. 16gb disco netten alacağım. Paralel ithalat falan varmış. En garantili nasıl ve nereden alabilirim?

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Evet. Bugün modellere baktık biraz Disco 2 beğendi. sanırım onu alacağım. 16gb disco netten alacağım. Paralel ithalat falan varmış. En garantili nasıl ve nereden alabilirim?

Disco buraya özgü üretildi bildiğim kadarıyla.Paralel ithalat söz konusu olmaz bu durumda. Telpa garantili alacaksınız başka garanti veren yok zaten. 

Yorum bağlantısı
Mustafa Çiçek

ÜRÜN TELPA DİSTRİBÜTÖR FİRMA GARANTİLİDİR.

Bu ne demek? Gerçek garanti bu mu?  :unsure2:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...