İçeriğe Yönlendir

Akıllı Cep Telefonu Önerileri

Misafir

Recommended Posts

Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

gül bende gülüyorum zaten, bune be :D

şuna döneceğim vallahi, bu nedir arkadaş...

maxresdefault.jpg

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Eren Gökmen
(düzenlendi)
yahu note 8 in pon X in fiyatına bak derken Huvey Mate 10Pro daha beter bir fiyatla geliyormuş,  ne bu yahu, 1000 dolares artık üst seviye aletlerde sınırmı oldu, iyice uçtular yahu :angry:

Mate serisi pahali. Ayfondan da pahali ama operatorden alirsan ucuz. Ben hanima mate 9 aldim. Operatorlerde s7 vardi o zaman sanirim ona istedikleri paranin yarisini ödedim operatöre. Teknoloji market satis fiyati s7den cok daha fazlaydi.

Huaweinin f/p telefonlari da var ve onlar da cok iyi p9lite gibi.

Bu arada mate9 gercekten harika bir telefon. Kimse kizmasin simdi tartisma baslamasin ama ne iphone ne amiral gemisi androlar mate serisine yaklasamaz. Mate10u cok merka ediyorum.

He bir telefona o kadar para verilimi? Verlimez

tarihinde Eren Gökmen tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
2 saat önce, Eren Gökmen yazdı:

Mate serisi pahali. Ayfondan da pahali ama operatorden alirsan ucuz. Ben hanima mate 9 aldim. Operatorlerde s7 vardi o zaman sanirim ona istedikleri paranin yarisini ödedim operatöre. Teknoloji market satis fiyati s7den cok daha fazlaydi.

Huaweinin f/p telefonlari da var ve onlar da cok iyi p9lite gibi.

Bu arada mate9 gercekten harika bir telefon. Kimse kizmasin simdi tartisma baslamasin ama ne iphone ne amiral gemisi androlar mate serisine yaklasamaz. Mate10u cok merka ediyorum.

He bir telefona o kadar para verilimi? Verlimez

ayfon konumuz değil kardeş, ponpona o kadar para vereceğim ama cihaz doğuştan demode olacak :D:D:D ve hatta :hohoho:sadece X oda tam sınırda kalıyor, tabii birde ucuz olacak.... 

huvey bayağı ilerledi, kısa sürede uçtu adamlar,  gelişim hızı fena , emmide gülüp duruyor bu arada ama nafile :D  X in fiyat etkiledi sanırım :)

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Huawei kullanmadan hele mate serisi kullanmadan eleştirmeyin derim, çok değil 10 seneye Samsung ile Huawei yer değişir.

Yorum bağlantısı
Eren Gökmen

Huawei benim de cok ön yargili yaklastigim bir markaydi. Hatta almadan önce forumda kullanan var mi diye sormustum. Aldiktan sonra gördüm ki özellikle yazilim konusunda adamlar aşmiş. Telefon cok seri. Barnak sensoru bile mukemmel ötesi calisiyor. Ayrica gelistirdikleri bir algoritmayla kullanicinin aliskanliklarini ögrenip uygulama performansini ona gore ayarliyor. Mate 10 da ise yapay zeka destekli bir islemci ile gelecek ve bu ögrenme isini sistemin tamamina yayacak. Merakimin nedeni o. Garanti konusunda da cok iyi. Mate icin 3 ay sorgusuz sualsiz ekran degisimi var. Yani attin yere, kirildi. Adam degisiyor ekrani. Hemde evden kargo ile aliyor ve kargo ile geri getiriyor. Cogu arizada direkt yeni telefon veriyor. Bu aslinda applein kullandigi ön ödemeli musteri memnuniyeti servisine benziyor. Adamlar daha da gelistirmis. Tabi alirken bunlarin parasini zaten ödemis oluyorsunuz. Cok karsiyim ama kabul etmeliyim ki cok basarili bir sistem. en buyuk örnegi apple...
P9lite da bile yanilmiyorsam 1 ay ekran degisimi garantisi var.
P9litein bile yazilimi cok cok stabil calisiyor. Zamanla donma kasma vs hicbirsey yok. Cok uygun fiyatili, sorunsuz bir telefon.
Mate serisi de dedigim gibi. Asiri pahali ama avrupada operatorler fiyati dusuk tutuyor. Apple ve samsung tercih ediyor herkes. Onlari da ekstra pahaliya satiyorlar. Gerci boyle kalsa benim icin daha iyi. Hatta vazgectim siz yazdiklarimi unutun. Almayin huvay muvay. Kaka o pis. Çekik gozluler üretiyor zaten, kalitesizdir o [emoji23]

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Ben Huawei ile ilk açılışı G7 ile yaptım. Ekranda sararma oldu 2 nokta da. Müşteri hizmetlerini aradım, kod verdiler. O kod ile kargoyu arayıp adresime çağırdım. Aynı gün gelip aldılar. Garanti süresini de kargoya teslim tarihi ile başlatıyorlar. Aradan 7 8 gün geçti kargo geldi, sıfır cihaz yollamışlar. Şarj aleti olmadan yollamıştım, şarj aleti ile birlikte yollamışlar.

G7 sonrası honor 7 ve p10 lite aldım, çok çok memnunum. Kamera, arayüz, parmak izi okuyucu, şarj süresi çok iyi.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
1 saat önce, Mert Yeldan yazdı:

Ben Huawei ile ilk açılışı G7 ile yaptım. Ekranda sararma oldu 2 nokta da. Müşteri hizmetlerini aradım, kod verdiler. O kod ile kargoyu arayıp adresime çağırdım. Aynı gün gelip aldılar. Garanti süresini de kargoya teslim tarihi ile başlatıyorlar. Aradan 7 8 gün geçti kargo geldi, sıfır cihaz yollamışlar. Şarj aleti olmadan yollamıştım, şarj aleti ile birlikte yollamışlar.

G7 sonrası honor 7 ve p10 lite aldım, çok çok memnunum. Kamera, arayüz, parmak izi okuyucu, şarj süresi çok iyi.

Mert huyev konusunda anlaştık senle :D  mate 10 pro yu beleyeceğim, bakalım nasıl olacak, pon X e o parayı vereceğime bunu alırım,tabii önce çıksın hele bakalım....

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
Mert huyev konusunda anlaştık senle [emoji3]  mate 10 pro yu beleyeceğim, bakalım nasıl olacak, pon X e o parayı vereceğime bunu alırım,tabii önce çıksın hele bakalım....
Alamazsın abi sen, kıl dersin tüy dersin bir şey bulursun. :D
  • Beğen 2
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
5 saat önce, Mert Yeldan yazdı:

Alamazsın abi sen, kıl dersin tüy dersin bir şey bulursun. :D

:) hadi be sende :tongue:  mate 10 lite sızmış, o bile bize pahalı gelir, ama 5 sene oldu sıktı artık bu hatçe, bekliyorum gözüm kararmış vaziyette, Mate 10 Pro çıksın hele, net kararımı ona göre vereceğim...

bu arada hTC yarın açıklama yapacakmış, hisse hareketleride durmuş, galiba Google a geçecekler, hTC Pixel ekibinide Google almıştı zaten...

Listem şuan için şöyle:

Mate 10 pro

note 8 (fazla büyük gibi, bunada bakacağım)

ponpon X (halen emin değilim, piyasaya çıksın testleri görelim hele)

liste değişebilir, araya giren-tekmeyi yiyende olabilir :)

5 saat önce, Servet Aydın yazdı:

şaftın çıksında gör hele :p off-aks çı seni...

Yorum bağlantısı
Eren Gökmen
2 dakika önce, Ali Cihangiroğlu yazdı:

:) hadi be sende :tongue:  mate 10 lite sızmış, o bile bize pahalı gelir, ama 5 sene oldu sıktı artık bu hatçe, bekliyorum gözüm kararmış vaziyette, Mate 10 Pro çıksın hele, net kararımı ona göre vereceğim...

bu arada hTC yarın açıklama yapacakmış, hisse hareketleride durmuş, galiba Google a geçecekler, hTC Pixel ekibinide Google almıştı zaten...

mate10 lite alinir bir fiyatta olur muhtemelen de mate10 ulasilmaz olur. pro alabilecek tanidigim kisi zaten yok. Fakiriz biz:biggrin:

ben oneplus one a devam :) belki mate 11 cikinca operatör fiyati uygun olursa alirim:D

piyasa costu bi kere. simdi böbregini versen seneye böbrek + karaciger istemeye basladilar. Sasilacak o dur ki veren de yok degil...:biggrin:

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
9 dakika önce, Eren Gökmen yazdı:

mate10 lite alinir bir fiyatta olur muhtemelen de mate10 ulasilmaz olur. pro alabilecek tanidigim kisi zaten yok. Fakiriz biz:biggrin:

ben oneplus one a devam :) belki mate 11 cikinca operatör fiyati uygun olursa alirim:D

piyasa costu bi kere. simdi böbregini versen seneye böbrek + karaciger istemeye basladilar. Sasilacak o dur ki veren de yok degil...:biggrin:

pronu nun fiyatı görelim hele, taahhütlü almam ben, aynı şeye geliyor, zaten sınırsız internetim var, ayrıca sürekli adls wifi de var, operatöre bu konuda taahüde gerek yok :)

lite da yabana atılır gibi değil, neyse çıksınlar hele, baktım abartı fark yoksa lite bile cillop gibi görünüyor...

günahımızı versek, böbrek yerine olmazmı acep, hemde tek çekim peşin :D

mate 10 lite  Li-Po 4000 mAh battery

http://www.gsmarena.com/huawei_mate_10_lite-8857.php

m10l.jpg

Not: yurt dışından alacağım bu arada...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Bir saat önce, Eren Gökmen yazdı:

bu bence mate 10. Lite degil

Lite kirin 970 ile gelmez tahminen en yeni kirin 6xx serisiyle gelir. ekran cözünürlügü de en fazla full hd olur

970 pro ile gelecekmiş, bakalım gelsin hele...

Bir saat önce, Osman Bilgin yazdı:

mi mix 2 var, çin ayfonu ;)

oda varda su geçiriyor, kamerası biraz geride, yoksa güzel alet, bana pek uymadı, aypon x dışında diğer ayponların yerine çok rahat tercih edilir ama.....

Yorum bağlantısı
Osman Bilgin

şu anda ayfon alacakların kafa karışık olabilir zaten, otomatik X e yönelebilirler, 7+ 32 az olur 128 alacağıma 8+ 64 alıyım e 100 $ katayım da X alayım diyebilirler. (yurt dışı fiyatları) biraz dervişin fikri zikri gibi oldu ya :=)

Yorum bağlantısı
Eren Gökmen

İnsallah dedigin gibi gelir abi. Az önce biraz baktim da alaman kaynaklara gore kirin 659, 4gb ram, 64 hafiza, cozunurluk 2160x1080
379 euro
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
1 saat önce, Osman Bilgin yazdı:

şu anda ayfon alacakların kafa karışık olabilir zaten, otomatik X e yönelebilirler, 7+ 32 az olur 128 alacağıma 8+ 64 alıyım e 100 $ katayım da X alayım diyebilirler. (yurt dışı fiyatları) biraz dervişin fikri zikri gibi oldu ya :=)

taktik o zaten :) o bu derken bir bakmışsın X alıvermişsin, geriden gelenleride ios 11 halleder mecburen yenisini alırsın :D

Bir saat önce, Eren Gökmen yazdı:

İnsallah dedigin gibi gelir abi. Az önce biraz baktim da alaman kaynaklara gore kirin 659, 4gb ram, 64 hafiza, cozunurluk 2160x1080
379 euro

bu lite özelliği merak etme :)

pro 

http://www.gsmarena.com/huawei_mate_10_pro-8854.php

OS Android 8.0 (Oreo)
Chipset Hisilicon Kirin 970
CPU Octa-core (4x2.4 GHz Cortex-A73 & 4x1.8 GHz Cortex-A53)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
2 saat önce, Servet Aydın yazdı:

Kıstırdık tenhada

Abooo durum fena, bu kadar überin ortasında ne yapsın garip :D

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
11 dakika önce, Mert Yeldan yazdı:

Benim Honor diğer DAndroidlere dalarak Apple ı tuzaktan kurtardı.

ölüyümü diriltti yani :D  üstüne kapanmışşsın ama nafile :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...