İçeriğe Yönlendir

Akıllı Cep Telefonu Önerileri

Misafir

Recommended Posts

Ali Cihangiroğlu

Dışardan alma imkanı olan Nexus 6p de alabilir, yeni serileri çok iyi diyorlar, 450 dolar...

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

bu ara aklıma note 5 ler de kamera cekimi felan estetik olarak hoşuma gitti :D acıkcası ramde 4 cıkarmışlar tek sıkıntı dahili hafıza olması 32 veya 64 gb modeli var

sıfır alınmaz diyim :D sıfır su an 32 ler 2400 2500 bandında ikinci eller duruma göre 1800 2100 arası 

Yorum bağlantısı
Misafir

Peki bu GM 4g ler nasildir kullanipta şikayetçi olan var mıdır ? Discoveryide ki kronik problemler 4g dede var mıdır ?

hanıma aldım ben bi sıkıntı yok şu anda, fakat saf android olduğundan pek ergenomik değil. Extra launcher mutlaka şart.

Yorum bağlantısı
Alper DEMİR
(düzenlendi)

Epey araştırdım Necati bey fakat ne hikmetse şikayet çok fazla yani ya insanlarımızın beklentileri yüksek ya da telefon ciddi anlamda karışık ve sıkıntılı çünkü şikayetler hep aynı ahize ses gelmemesi gitmemesi donmalar kendi kendine resetlenmeler kamerasının vasat oluşu gibi ortak şikayetler bu yönde.. Aslında LG g3-g4 çok güzel fakat taksitli alma olayı çoğu yerde yok gibi faturaya ek olarak alalım desek bu seferde pahalıya geliyor. Napcam şaşırdım :(

tarihinde Alper DEMİR tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
İnan Çınar
(düzenlendi)

Samsung J7 aldım ve memnunum. Yalnız h700f kodu ile satılan ürün 4g desteği sunuyor . J700 h kodlu ürün ucuz ve 4g siz.

tarihinde İnan Çınar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Hüseyin Vuruşkan

Abiler J5, J7 ve LG G3 arasında kararsızım. Sizce hangisini almalıyım? Veya bu fiyat aralığında başka ne önerirsiniz? 

J5 - 800, J7 1000, G3 1100 alabiliyorum. Hatta çok küçük farklarla Vodafone hat üzerine de alabiliyorum. 8800 Puanım varmış  :exc1:

Yorum bağlantısı
Alper DEMİR

J7 önermem,geçen benim biladere almışlar tipik s3-s5 arası bir telefon olmuş kamerasıda bence berbat sıkıcı bir telefon ram ve işlemci hızıda az görünüyor yanlış hatırlamıyorsam ikiside 1,5 civarı bana kalırsa G3 daha üstün ve parasını hakeden bir telefon ona yönelmenizi öneririm.

Yorum bağlantısı
Eren Gökmen
(düzenlendi)

G3 e Türkiyede resmi olarak android6 geldi mi bilmiyorum ama gecenlerde polonya icin cikan sürümü esimin telefonuna yukledim. Telefon çağ atladi resmen. Bu sefer süper olmus

tarihinde Eren Gökmen tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Emrah Musalli

Tarifeye ek telefon almayı düşünüyorum ve telefona çok fazla para vermek istemiyorum. Samsung galaxy grand max var. 24x48 lira. Fiyat performans olarak değer mi. Aynı operatörün yakın fiyatta önerilerinizi alabilir miyim.

Yorum bağlantısı
Emrah Musalli

Neyse zaten bugün baktim da satıştan kalkmış. Daha dün vardı

Yorum bağlantısı
Misafir

G3 e Türkiyede resmi olarak android6 geldi mi bilmiyorum ama gecenlerde polonya icin cikan sürümü esimin telefonuna yukledim. Telefon çağ atladi resmen. Bu sefer süper olmus

+1 Bende yükledim, resmen farklı bir cihaz oldu. Ufak tefek takılmalar, kasmalar kayboldu ortadan.

Bu aralar LG V10'a taktım kafayı, kullanan var mı?

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...

Pil canavarı lenovo vibe p1 ve 3 gb ram ile casper m1 fiyat/performans konsusunda bu sene çok can yakacak gibi...

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Kaç aydır süren telefon alma kararsızlığını huawei G8 ile sonlandırdım. 3-4 gündür kullanıyorum. N11'den 1344 lira, 50 tl bonus ile yaklaşık 1300 liraya geldi.

Tasarımı çok hoşuma gitti. İnceliği çok güzel, işçilik problemi yok. Tuşlar falan dandik durmuyor. 

Space gray rengini aldım ancak arkası tam gri değil. Akşam floresan ışığında griye yakın, gündüz biraz daha yumuşak tonda bir renk gibi görünüyor.  Ön taraf siyah.

Pili bana normal kullanım ile 1,5 gün kadar yetiyor. Biraz yoğun kullanırsam 1 gün kesin yeter. İlk gün baktığımda 4 saat 45 dk ekran açık süresi vardı. Bana yeterli geldi. 

Parmak izi okuyucu gayet hızlı çalışıyor. Ancak kullanırken kayıtlı parmak dışında bir yer ile dokunursam telefon titriyor, bu hoşuma gitmedi, alışamadım. 

Parmak okuyucu ile fotoğraf çekilebiliyor. Ayrıca parmağın aşağı-yukarı hareketi ile bildirim ekranı aşağı-yukarı hareket ediyor. 

Kamerası tatmin edici. Akşam çekimleri gayet iyi. Ois süper bir şey.

Ekran kalitesinde bir sıkıntı yok. 

Kasma, takılma yaşamadım. Asfalt 8 oynadım biraz, oyunda da problem yoktu. 5-10 dk oynadım, ısınmayla ilgili yorum yapamam. (Oyun oynamayacağım için sorun değil)

3 gb ram var, genelde 1,5-1,9 gb arası boş görünüyor. 

Hoparlör sesi yeterli, telefonla konuşurken sesler çok net. Ancak kulaklık sesini sevmedim. Belki de kutudan çıkan kulaklıktandır. İyi bir kulaklık bulursam alabilirim.

Kılıf arıyorum ancak telefonun inceliğini bozacak bir kılıf da kullanmak istemem. Bu konuda tavsiyeye açığım.

Şimdilik aklıma gelenler bunlar.  

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Şu an arka plan uygulamaları kapattım, 1,86 gb ram kullanılabilir diyor. Yani kullanılan 1,14 gb. Pek fikrim yok.

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

İyi tercih. Çok daha ucuz olan casper m1 e baksaydınız keşke.

Dİkkat ettiğim kriterler:

incelik

pil

büyük ekran

KAMERADA OİS

tasarım (göreceli)

Yorum bağlantısı
Osman Bilgin

cep telefonu ne kadar akıllı olursa bizi de o kadar tembel ve bağımı yapıyor, sosyalliği bitiriyor..

Yorum bağlantısı
Gürçay Hüseyin

LG G5 ve Samsung S7 ile S7 Edge tanitildi, kimseden ses yok. :)

Bana gore Samsung'u nekadar da sevmesem simdiye kadar en iyi telefonunu cikarttilar (S7 Edge). Adamlar S6'daki kullanici memnuniyetsizliklerine kulak vermisler. 

LG G5 - tek kelime ile rezalet. 

Yorum bağlantısı

Telefonlarin ozellikleri artik kaniksandi. 4k ekran niye yok diyemiyorsun, sarjin cabuk bitecegini biliyor herkes 2k yeter de artar diyor. Tasarim desen, tuslu telefonlardaki serbesti on yuzu sadece ekran olan bir aygitta cok degisemiyor. Arka bolum guzel olsa zaten kilifla kullanimda hic bir getirisi olmuyor. Su an icin akilli telefonlar heyecanini kaybetti. Bu siralarda bi marka zamaninda iphonun yaptigi gibi icat yaparsa yeni bir trend baslar. Mesela su an note6'yi heyrcanla bekleyen oldugunu dusunmuyorum ben ki note serisinde cift sayili modeller yenilikci olur genelde. Harici hafiza eklerler, daha hizli baglanti sunarlar, ekran kasa oranini ekran lehine buyuturler, kalem ozellikleri ile de biraz oynayinca islem tamam olur.

Saygilarimla.

Yorum bağlantısı
Gürçay Hüseyin
(düzenlendi)

Yanlis konuya yazdim. Kusura bakmayin. :D

tarihinde Gürçay Hüseyin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...