İçeriğe Yönlendir

Akıllı Cep Telefonu Önerileri

Misafir

Recommended Posts

Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Ben de değişikliğe gideceksem artık M8'den sonra hTC yok planımda. A9'dan sonra ne çıkar Allah bilir. Ama A9 değil eminim. 

Xiaomi, Meizu ve bu Nexus hoşuma gitti. Nexus 6p satılmaz mı Türkiye'de?

Örnek fotoğraflarla oynamadılarsa, kamera gerçekten etkileyici

şimdilik htc askıya alındı  :D

şöyle birşey var

"Öncelikle tanıtımı bile yapılmamış (yapıldı) bir telefonun ülkemiz pazarında satışa sunulup sunulmayacağının cevabını resmi olarak almanın mümkün olmadığını belirtelim. Firmalara yakın kaynaklardan edinilen bilgiye göre LG ve Huaweiyeni nesil Nexus telefonları en kısa sürede ülkemiz pazarına sunacaklar. Nexus telefonları ülkemiz pazarına ilk kez getiren TeknoSA'nın da bu noktada bir fark ortaya koyacağını umuyoruz!"

sanırım gelecek, gelmez ise abd den alacağım :)

"Nexus 6P ise 5,7 inç 2K ekranı ve yenilenmiş Snapdragon 810 v2.1 ile karşımıza çıkıyor. Huawei tarafından geliştirilen Nexus 6P'nin Galaxy Note 5'ten ucuz olacağını söylemek ise biraz saçma olabilir. Zira Huawei bu güne kadar yaptığı en iyi telefonu ortaya koyarak kendi çıtasının da üstüne çıkıyor. "

http://consumer.huawei.com/minisite/worldwide/nexus6p/specifications.htm

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Ben de değişikliğe gideceksem artık M8'den sonra hTC yok planımda. A9'dan sonra ne çıkar Allah bilir.

Başımıza taş yağacak

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Başımıza taş yağacak

Biz en iyiyi kullanırız aga  :D  tek markaya kitlenmeyiz heleki meyva sebze ile hiç işimiz olmaz heleki ısırılmışsa   :D

bir en iyiyi birde bunu biliriz  :biggrin:

Food_Meat__barbecue_Shashlyk_with_big_ch

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Başımıza taş yağacak

Her gelene eyvallah deseydik ayfoncu olurduk hacı servet efendi :p

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Her gelene eyvallah deseydik ayfoncu olurduk hacı servet efendi :p

:sandalye:

Yorum bağlantısı
Semih İzgi
(düzenlendi)

Sony Cmos kameralı Meizu MX5 in efsane çekim örneklerini buldum..  K900'üm bozulursa veya satarsam alırım bundan :good1:

(Çözünürlük ve boyutlar için k.bakmayın. Orjinalliğini bozmak istemedim)

gsmarena_023.jpg

gsmarena_099.jpggsmarena_024.jpg

tarihinde Semih İzgi tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Son modeller fena harbiden, çoğuda Sony lens vs. kullanıyor zaten.

Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Son modeller fena harbiden, çoğuda Sony lens vs. kullanıyor zaten.

Birde Optik zoom olsa DSLR kameraya gerek yok, koy cebine gez şunu... Noise den eser yok. cam gibi gece çekimi (manuel ayar ile çekilmişler) içim gitti vallahi.

Meizu nedense Türkiye pazarına çok ucuzdan giriyor.  Dubai 32gb fiyatı 2000 dirhem. Yanı 1600 TL civarı.  TR fiyatı ise 1399.   Aynı durum MX4de de vardı..

Sen HTC yi ben Lenovoyu bırakalım Meizu alalım Ali abi :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Sony lens iyiyse fotoğraf makinelerinde neden başka lens kullanıyor

Bu telefonda ondan, fotoğraf makinası başka şey, yinede baya iyi gidiyor Sony, sonuçta capan :)

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Meizu marka telefonu yanlış hatırlamıyorsam 2005 yılında almıştım. Tv 'den. O zaman ne üdüğü belirsiz birşeydi ama epey kullandım. (4-5 ay kadar )

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

Birde Optik zoom olsa DSLR kameraya gerek yok, koy cebine gez şunu... Noise den eser yok. cam gibi gece çekimi (manuel ayar ile çekilmişler) içim gitti vallahi.

Meizu nedense Türkiye pazarına çok ucuzdan giriyor. Dubai 32gb fiyatı 2000 dirhem. Yanı 1600 TL civarı. TR fiyatı ise 1399. Aynı durum MX4de de vardı..

Sen HTC yi ben Lenovoyu bırakalım Meizu alalım Ali abi :)

Semih yılbaşında n sonra alaçam bu cihazda mx5 bana göre note 5 den daha iyi gibi geldi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Semih yılbaşında n sonra alaçam bu cihazda mx5 bana göre note 5 den daha iyi gibi geldi

Çok iyi cihaz.  keşke köşeli olsaymış. Ben köşeli cihazları seviyorum :)   

Kendi telefonumda bi sıkıntı olmamasına rağmen satıp meizu alasım geldi. MX4 çok ilgi çekiciydi ama MX5 piyasanın en sağlam cihazlarından biri olacak.  Tek rakibi one plus two olur gibime geliyor.   

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

Çok iyi cihaz. keşke köşeli olsaymış. Ben köşeli cihazları seviyorum :)

Kendi telefonumda bi sıkıntı olmamasına rağmen satıp meizu alasım geldi. MX4 çok ilgi çekiciydi ama MX5 piyasanın en sağlam cihazlarından biri olacak. Tek rakibi one plus two olur gibime geliyor.

Aynen benim note2 nin ekran dokunmatik i uçtu yoksa degisme niyetim yoktu ☺☺☺
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Çok iyi cihaz.  keşke köşeli olsaymış. Ben köşeli cihazları seviyorum : :)  

Kendi telefonumda bi sıkıntı olmamasına rağmen satıp meizu alasım geldi. MX4 çok ilgi çekiciydi ama MX5 piyasanın en sağlam cihazlarından biri olacak.  Tek rakibi one plus two olur gibime geliyor.   

gibine gelmesin, Oppo daha iyi hatta Nexus 6p ikisindende iyi, sen 3. yü seçmişsin kardeş :) nexus 6p harbi fena, foto çekimini çok beğenmişler, parmak izi taramadada şuan en hızlısı bu imiş.... bu üçü en tepede gibi şuan...

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=7240&idPhone2=7588&sSearch3=oppo+one+plus+2&idPhone3=6902

nexus 6p

Nexus-5X-and-6P-official-camera-samples.

Nexus-5X-and-6P-official-camera-samples.

03-nexus-5x-6p-kamera-daisy.jpg

Google-Nexus-6P-samples.jpg

kısaca deli aletler oldular artık :)

note5 falanda tarih oldu bunların yanında, özellikle hareketli çekimde manyak olmuş bu Nexus lar, böylece zamzung foto kalitesi avantajıda bitti,  Nexus 5x ve 6P canavaarrr :)

http://www.computerworld.com/article/2996017/android/nexus-5x-6p-vs-galaxy-note-5-camera-comparison.html

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Semih İzgi

gibine gelmesin, Oppo daha iyi hatta Nexus 6p ikisindende iyi, sen 3. yü seçmişsin kardeş :) nexus 6p harbi fena, foto çekimini çok beğenmişler, parmak izi taramadada şuan en hızlısı bu imiş.... bu üçü en tepede gibi şuan...

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=7240&idPhone2=7588&sSearch3=oppo+one+plus+2&idPhone3=6902

nexus 6p

kısaca deli aletler oldular artık :)

note5 falanda tarih oldu bunların yanında, özellikle hareketli çekimde manyak olmuş bu Nexus lar, böylece zamzung foto kalitesi avantajıda bitti,  Nexus 5x ve 6P canavaarrr :)

http://www.computerworld.com/article/2996017/android/nexus-5x-6p-vs-galaxy-note-5-camera-comparison.html

Nexus u inceledim. Huawei iyi iş çıkartmış. :)    Kameranın olduğu siyah kısmı pek beğenmedim okadar.Olsun. Hepsi benim :D hepsini alasım var.  :ninja:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Nexus, gelistirici telefonu. Her zaman heyecansiz olmustur. Yalin Android ile guncelleme konusunda rakipsiz. Ancak son kullanicinin tum isteklerini karsilayacak ticari bir model olmayacaktir. Ya da rakipleri hemen nexus'un ust modelini sunup gucunu kiracaklardir.

Saygilarimla.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Nexus, gelistirici telefonu. Her zaman heyecansiz olmustur. Yalin Android ile guncelleme konusunda rakipsiz. Ancak son kullanicinin tum isteklerini karsilayacak ticari bir model olmayacaktir. Ya da rakipleri hemen nexus'un ust modelini sunup gucunu kiracaklardir.

Saygilarimla.

Rom atarız al sana heyecan, rakipler önemsiz, samsungmu rakip :) hadi öne geçtiler diyelim buda önemsiz benim için, aldimmi 3 sene falan kullanırım değişmem, suan biliyorsun m7 kullanıyorum, benim diyen telefonla cok ta farkı yok, yani kullanımda fark yok, o yüzden pek takmam bunları, ayrıca bu seri Nexus ile piyasada farklı yer edinme moduna girmişler, bu kadar gelişmiş cihaz surmezlerdi piyasaya, neredeyse en guclu cihazlardan olmuş çıkmış bu nexuslar, bende geliştirici cihazı diye pek bakmazdim ama bu sefer farklı olmuş ....

Hurmetlerimle.... :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eren Gökmen

Saygilarimla.

Nexuslarin olayi rom destegidir zaten. Sayisiz rom var. Ben ugrasamam diyen icin uygun degil. Custom rom olayi bizim led lambalar gibi hastalik yapar :) her telden rom var. Bi alisan bi daha birakamaz ya da fiyat nedeniyle benim gibi oneplus gibi rom destegi bolca olan bir telefon alip keyfine bakar. Nexus candir
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Birazda biz geliştirelim şu Andro yu, boşa Android Arnold Ali demesinler bana  :D

biliyorsunuz Arnold abimizde bizim ekipten, eski Androcu ve hTC ci  :D   bu arada elindeki hTC Magic  :)

magic_anold_450.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
(düzenlendi)

Tazeleerr

2c8fedf97dbd8712390122930c6dc508.jpg

tarihinde Servet Aydın tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Arnold dedin senin için TV'den çektim :D

:D  neyle Z3 compactla mı  :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...