İçeriğe Yönlendir

Akıllı Cep Telefonu Önerileri

Misafir

Recommended Posts

Çağatay Özsoy

Soyle diyim lumia 520 kullandim 512 mb ramli bir cihaz benim diyen androidden hizli ve pili uzun gidiyordu ama hafiza sorunu ve guncelleme sikintisi oldugundan androide transfer olmustum. Eminim lumia 520den snr cooook gelistirmistir, aklimda her zaman lumiaya donus var ama kismet bakalim ne zamana.

Ben şahsen lumia 1520 kullanıyorum, bu seride dokunmatiğinde problem var ancak daha önce ki android kullanımından sonra çalışma yapısı olarak çok hoşuma gitti, androidde çalışan pogramlar sabah kalkınca çalışmaz oluyordu kendi kendine, bunundokunmatik problemi arasıra çift tıklama yapıyor ama beni o kadar çok bozmuyor.. Gerçi navigasyonu bu kusurunu fazlasıyla karşılıyor. 520 bilmiyorum ama lumia 1000 TL altında performans/ fiyat olarak uygun.  Lumia 950 XL çok yüksek performansı var, aldın mı arızalanıncaya kadar performans sıkıntısı yaşamazsın ama fiyatı ilk çıktığında 2500 civarı olacak, o fiyata iphonede alınabilir o tercih meselesi.

Yorum bağlantısı
Tuna İşgören
(düzenlendi)

Bu aralar bendede kaşıntı tuttu bi maceraya girip note4 alsammi diyorum. Lg g2 16gb cihazimdan cok aşırı memnunum fakat işte insanoğlu hep değiştireyim istiyor.

Note4 kullanan varsa yorum yapabilirmi . onun haricinde G4 olabilir bu 2 cihaz arasında kaldım

tarihinde Tuna İşgören tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Benim kaşıntıda tuttu, bunu sevmeyemi başlıyorum ne  :D

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Misafir

Bu aralar bendede kaşıntı tuttu bi maceraya girip note4 alsammi diyorum. Lg g2 16gb cihazimdan cok aşırı memnunum fakat işte insanoğlu hep değiştireyim istiyor.

Note4 kullanan varsa yorum yapabilirmi . onun haricinde G4 olabilir bu 2 cihaz arasında kaldım

Note4 basliginda epey yorum var.

Saygilarimla.

Yorum bağlantısı
Çağdaş Başlılar

Meizu mx5 kafamda bu aralar, canlisini gorup karar verecem webde biraz iri gozukuyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

Meizu mx5 kafamda bu aralar, canlisini gorup karar verecem webde biraz iri gozukuyor.

Aynn abi merak ettim güzel cihaza benziyo nerde bulabiliriz acaba
Yorum bağlantısı
Eren Gökmen

Meizular cok iyi. Ben custom rom destegi pek olmadigi icin tercih etmiyorum

Yorum bağlantısı
Eren Gökmen

LG'nin yeni amirali V10'un yeni bir reklam filmi  :)   :good1:

O degilde kumandali tir benim cok hosuma gitti   :biggrin:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağdaş Başlılar

Custom rom ne oluyor?
Yorum bağlantısı
İsa Erdoğan

Oğlumda meizu mx5 var.çok memnun.fiyata göre özellikleri çok iyi.

Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

Lg v10 ozellik bakimindan tatmin edici kamerasida son derece basarili ancak biraz ağır bi phablet 190 gram buda kullanimi biraz zorlastirabilir

Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

Custom rom ne oluyor?

Root atılmak kaydı ile yüklenen Android uzmanı geliştiriciler tarafından özellikleri değiştirilmiş rom.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Root atılmak kaydı ile yüklenen Android uzmanı geliştiriciler tarafından özellikleri değiştirilmiş rom.

Bildiğimi de unuttum...
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Elindeki telefon gayet güzel bence. Macera arama. Ama illa değiştiricem dersen note4 ayrı bi dünya, başkasını tavsiye etmem, aman aman fark yok. Note serisi bi başka.
Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

Elindeki telefon gayet güzel bence. Macera arama. Ama illa değiştiricem dersen note4 ayrı bi dünya, başkasını tavsiye etmem, aman aman fark yok. Note serisi bi başka.

Vazgeçtim zaten. Piyasaya goz gezdirdimde suanda kullandığım cihaz performans olarak tüm kafa cihazlara kafa tutar cinsten. Hiz stabilite hersey var g2de. Dolayısıyla parayı çöpe atmak gibi olacak. Onun yerine arabama mercekli far alicam.

Yorum bağlantısı
Çağatay Özsoy

En iyi kararı vermişsiniz bence, çünkü bu işlerin sonu daha doğrusu en donu yok, işinize en kısa yoldan ne çözer?? O var, bu yüzden en doğru kararı vermiş olduğunu düşünüyorum, bilişim sektöründe son diye bişey yok, şimdilik en iyisi bu deyimi var

Vazgeçtim zaten. Piyasaya goz gezdirdimde suanda kullandığım cihaz performans olarak tüm kafa cihazlara kafa tutar cinsten. Hiz stabilite hersey var g2de. Dolayısıyla parayı çöpe atmak gibi olacak. Onun yerine arabama mercekli far alicam.

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

:D

Ali abi bu 6P Nexus'taki dual hoparlör M7- M8 kadar iyi midir ki? Beni de çeken tarafı orası oldu :D

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Ali abi bu 6P Nexus'taki dual hoparlör M7- M8 kadar iyi midir ki? Beni de çeken tarafı orası oldu :D

Vallahi ne yalan söyliyim benide  :D   bunlar bizde satılmıyor, nexus 5x gelir sanırım, Huavei nexus 6 da yok, gelirmi bilmem ama istiyorum, tip olarakta m7 satayla gibi, bu daha bir metal, google telefonu olması avantajlı, özellikle kamerasına süper demişler, OİS falanda var, şuan bir buna birde Oppo Plus 2 ye bakıyorum ama Nexus ağır basıyor, sesi iyidir sanırım, diğer açıdan m7-8-9 danda iyi zaten a9 u saymıyorum, bunun yanında sönük kaldı bence, şuan için başkada bir model yok gözümde...

cillop

https://www.google.com/intl/es_es/nexus/6p/

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Ben de değişikliğe gideceksem artık M8'den sonra hTC yok planımda. A9'dan sonra ne çıkar Allah bilir. Ama A9 değil eminim. 

Xiaomi, Meizu ve bu Nexus hoşuma gitti. Nexus 6p satılmaz mı Türkiye'de?

Vallahi ne yalan söyliyim benide  :D   bunlar bizde satılmıyor, nexus 5x gelir sanırım, Huavei nexus 6 da yok, gelirmi bilmem ama istiyorum, tip olarakta m7 satayla gibi, bu daha bir metal, google telefonu olması avantajlı, özellikle kamerasına süper demişler, OİS falanda var, şuan bir buna birde Oppo Plus 2 ye bakıyorum ama Nexus ağır basıyor, sesi iyidir sanırım, diğer açıdan m7-8-9 danda iyi zaten a9 u saymıyorum, bunun yanında sönük kaldı bence, şuan için başkada bir model yok gözümde...

cillop

https://www.google.com/intl/es_es/nexus/6p/

Örnek fotoğraflarla oynamadılarsa, kamera gerçekten etkileyici

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...