İçeriğe Yönlendir

Akıllı Cep Telefonu Önerileri

Misafir

Recommended Posts

M.Fatih Yüce

General mobile 4g burada yorumlanan telefonların yaptığı her işi yapıyor hemde 605 tl'y maloldu. Kullan 2-3 sene at çöpe git yenisini al :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Kuru

Arifin mençıstıra attığı golü ararken nereye gekdik yaaa [emoji14]

Ya be yav. Adam doksandaki kamerayı kırmıştı...
Yorum bağlantısı
Eren Gökmen

General mobile 4g burada yorumlanan telefonların yaptığı her işi yapıyor hemde 605 tl'y maloldu. Kullan 2-3 sene at çöpe git yenisini al :D

Düşse kirilsa ici yanmaz insanin :D
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Oneplus one.

Hepsini tokatlar :D

O ne ki.                                 deeermişim :p  

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Kuru
(düzenlendi)

O ne ki. deeermişim [emoji14]

2...dermişiiiimm tarihinde Önder Kuru tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Ali Abi 64 bit olayına ne dersin? Hem 64 bit uygulama az hem de çok fazla performans beklentisi yoksa 32 telefon alınır mı? Telefonu alınca internet, facebook, whatsapp, müzik, video gibi işlerde kullanılacak. Oyun oynamam, oynarsam da basit bir iki oyun. Öyle telefonu kasacak oyunlar değil.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Ali Abi 64 bit olayına ne dersin? Hem 64 bit uygulama az hem de çok fazla performans beklentisi yoksa 32 telefon alınır mı? Telefonu alınca internet, facebook, whatsapp, müzik, video gibi işlerde kullanılacak. Oyun oynamam, oynarsam da basit bir iki oyun. Öyle telefonu kasacak oyunlar değil.

Farketmez kardeş, kafana göre takıl, şuan için adam gibi ne alet ne yazılım var zaten, ayrıca 64bit için en az 4gb. ram gerekir, telefonda bunu görmediğin sürece çok şey bekleme, ha etkisi elbette var, ama adam gibi çalışması için daha zaman var...

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Ucuz yollu ama herşeye yetecek diyenlere bunu öneririm :) işlemci 64 bit bu arada...

Sony-Xperia-E4G-Dual-Smartphone.jpg

Sony-Xperia-E4G-Dual-Sim-Specifications.

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Yine mi aypon zamzung savaşına geçmişiz :D Araya bi zoni karışmış, hayret :D

GM telefonum bozuldu, 45dk'da yetkili serviste geri teslim ettiler. Hangi markada var, bana bunlarla gelin arkadaş ;)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Misafir

0d281eff6862e54df80a09209e2137ac.jpg

Bizler tartışırken onlar :) alan satan memnun yahu bırakın herkes istediğini kullansın :)

Herkesin işletim sistemine kimse karışamaz [emoji14]

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Bizler tartışırken onlar :) alan satan memnun yahu bırakın herkes istediğini kullansın :)

Herkesin işletim sistemine kimse karışamaz [emoji14]

Zaten yakında soldaki sağdakiyle evlenecek (mecburen), nurtopu gibi İandrOS yavruları olacak  :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Apple'da var müdür, hatta büyük ihtimal 5 dk içerisinde yeni cihaz getirecekler. Ancak randevu ile gitmek gerekli.. Eğer randevu yok ise, rica edersen yardımcı oluyorlar.. GM servisine bende gittim, 15 günlük cihazda problem vardı, onlar yok dedi yazılım yükleyelim yine devam ederse gelin dedi, 1 hafta sonra tekrar gittim zar zor ikna ederek yenisi ile değişim yaptırdım..

Tabi yine de bir Samsung, LG servislerine göre başarılı  :good1:

Apple'da randevu alamazsan hangisi rica minnet yapıyor? Daha başarılı olamadık bu konuda maalesef.

Zaten benim 3binTL ödediğim cihazım bozulacak, bi de randevu ile gideceğim ha :) Çok ters hareketler bunlar ;)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

90 bin lira verip araç aldık, randevusuz bakıma gidemiyoruz napcaz :)

Apple randevu sistemi TR'de başarılı olamadı, mecburen randevusuz gidenlere de bakıyorlar.

Kendi adına konuş Erdem'cim. Renault'ta haftaiçi randevu diye bir şey yok. Bir çok yetkili servis 45dk'da standart bakım yapıp gönderiyor bile ;) Randevu alınırsa ticari araçlar için benim gittiğim yetkili servisin standart bakım süresi 20dk. Hatta nasıl bu kadar hızlı olduklarını sorduğumda "Ne kadar fazla sürede yaparsam ticari araç o kadar fazla kullanılamıyor ve adamın nakit ve vakit kaybı oluşuyor. Beni tercih etmesi için hızlı olmalıyım ki, işi bölünmesin" demişti.

Marka seçmedeki başarını tekrardan gözden geçir :biggrin:

Ayrıca, Apple başarılı olamadığını kendisi de biliyor olmalı. Niye hala bir şeyleri düzeltmek için uğraşmıyor? Hadi onu geçtim, sen niye bunu bile bile hala aynı markayı alıp markanın kendine olan güvenini katlıyor ve bir şeyler yapmadığı için hiç bir çabada bulunmuyorsun?

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Apple'da randevu alamazsan hangisi rica minnet yapıyor? Daha başarılı olamadık bu konuda maalesef.

Zaten benim 3binTL ödediğim cihazım bozulacak, bi de randevu ile gideceğim ha :) Çok ters hareketler bunlar ;)

Araç bakımı için direk mi gidiyorsun ?

Yorum bağlantısı
Misafir

Hah.. İlla çürüt adamın tezini.  :D  :D

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Aynen?

Yorum bağlantısı
Alper Başdemir

Ucuz yollu ama herşeye yetecek diyenlere bunu öneririm :) işlemci 64 bit bu arada...

Sony-Xperia-E4G-Dual-Smartphone.jpg

Sony-Xperia-E4G-Dual-Sim-Specifications.

Şuan bu cihazı kullanıyorum 3 gündür. Bence tam bir f/p cihazı. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Helal olsun adamlar Randevusuz alıp 45dk'da bakım yapıp gönderiyor ise. Ben randevu alıyorum, sabah 9 da bıraktığım araç 5 te hazır oluyor.. Volkswagen'de ticari var ama servisler farklı yerde, o yüzden yavaş hareket edip işçilik yazıyorlar :D

Bir kaç kez randevu almak zorunda kalacağım için Apple'dan vazgeçmem, LG servislerine randevusuz gittim ne oldu ? 15 kere gidip gelmek zorunda kaldım. Apple candır  :good1:

Tercihler diyelim. Yoksa bu Apple'ın en iyisi olduğunu göstermiyor, değil mi ;)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...