İçeriğe Yönlendir

Akıllı Cep Telefonu Önerileri

Misafir

Recommended Posts

Böyle bi telefonu tutupta 2.000 tl üzerinden getirirse babayı alır. Bugün alcatel one touch idol diye bi telefon gördüm. Özellikleri iyi ama sen o fiyata nasıl satacaksın bu telefonu...

Yorum bağlantısı
Önder Kuru

su geçirmezliği önemli değilse asus al derim

ben memnunum

z2 kullandım sonye bir kuruş vermem bundan sonra

Neden?
Yorum bağlantısı
Sedat Irgın

Konuyu baya okudum kafam karıştı. 999 lirayı aşmayan bir öneri rica ediyorum.uzun zamandır wp kullanıyorum.Android de olabilir.

Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

Konuyu baya okudum kafam karıştı. 999 lirayı aşmayan bir öneri rica ediyorum.uzun zamandır wp kullanıyorum.Android de olabilir.

Lg g2 :)

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Zenfone 2 yi geçen mağazada gördüm ve kafam nostaji pda zamanlarına gitti. O ne biçim ağırlık o ne biçim kalınlık Allah aşkına?

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Zenfone 2 yi geçen mağazada gördüm ve kafam nostaji pda zamanlarına gitti. O ne biçim ağırlık o ne biçim kalınlık Allah aşkına?

Takoz misali

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

zenfone 2 yanında sony z2çakmak gibi kalır,

sony ve samsung sürekli takılıyor

zenfone 2 kullanıyorum,

zenfone 6 da keza öyle süper takılma, bir appta kullanırken pat kapanma sorunu yok,

auto-start manager özelliği ile zaten cihazı açtığında çalışmasını istemedin programlar kapalı kalıyor

facebook ve sahibinden sürekli açık 2-3 saat gezindiğimibilirim samsung ve sony de yarım saat te bir açkapa yapman lazım

4gb ram ile ram şişmesine son

kardeş üzgünüm ama senin z2 de sorun varmış, Sony hTC gibidir, takılmaz ve yağ gibidir, sen bir z3 kompakt kullan mesela, zen fon bunun yanında kağnı kalır...

ben fena kurcalarım, daha bir hatasını bulamadım, ha sadece flaşlı gece çekiminde zayıf o kadar.

Samsunga gelince, aslında bunun adı zamzung ve 1 sene sonra işi biten modelleri olan nokia yolunda ilerleyen sıkıntılı bir marka, işe yarayan tek modelide note serisi, oda tam değil bu arada....

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eren Gökmen

Butcesi kisitli olanlara tavsiyem snapdragon 801 ve ustu bir cihaz alip, custom rom yukleyerek hem cok iyi bir performans elde edebilirsiniz hem de son model telefona vereceginiz paranin yarisini odemis olursunuz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

telefon o para etmez, zenfone 2 ile aynı işi daha sorunsuz yapacaksam niye para vereyim. s5 sorunsuz çalışsın istiyorsan tüm sensörlerini kapatman lazım. zenfone 2 999 liradan başlıyor. 1400 liralık modeli muazzam verimli. launcherı asusun harika. gps süper çekiyor.

Hiçbir sensör kapalı değil. Gps te sorun yok. Kaldı ki s5 ara model. Telefonların arasında çok fark yok. Ama ağırlık önemli bir konu. Ayrıca fotoğraf çekmeyen Telefonda ya donanım yada kullacıda hata vardır. Size asusun arayüzü kullanışlı gelebilir, banada samsung. Ayrıca samsungu hiç sevmem. Bana basit geldiği için tercihim.

Benim şu model üstün bu model daha iyi tavrım yok. Bence hepsi aynı. Ufak tefek farklar var.

Yorum bağlantısı
İbrahim Çelik

aypon al keyfine bak ustam. 2010 da i4 aldım daha telefon derdini unuttum. ikinci el de olsa aypon derim ve kaçarım.  :koskos:

Yorum bağlantısı
Misafir

Ağırlık konusunda Zenfone 2'yi eleştirirken bu işin üstadı ve son derece pahalı olan İp6 Plus'un ağırlığını da bilmek lazım.

Zen2'den daha ağır. İlginç değil mi?

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

z2m sorunsuzdu zenfone 2 ye takoz diyen arkadaş zenfone 2 kullan önce, htc kullanmadım ama ,telefonun hafif olması onu iyi yapmaz. intel farkı, zenfone 2 çok daha sorunsux , z2 de foto bile çekilmiyordu. note 3 te kullandım. asus zenfone 2 en iyisi zenfone 6 da kullandım. zenfone 6 iyi telefon. sorunsuz , asus launcher en iyi launcher. nexusları asus üretiyordu

Tasarimi Devrinin cok gerisinde. Siz dikkat etmeyebilirsiniz ama ben bir tasarimci adayi olarak kullandigim urunun ele oturusunu masaya,cebe kondugunda estetik durmasini onemsiyorum. Asil is hepsini birarada yapabilmek. Bu da htcde var.

Ağırlık konusunda Zenfone 2'yi eleştirirken bu işin üstadı ve son derece pahalı olan İp6 Plus'un ağırlığını da bilmek lazım.

Zen2'den daha ağır. İlginç değil mi?

Standartlari belirleyen ustad degil insanlarin alistigidir. Nasil zenfone 2 ilk zenfondan az sattiysa ip6plus ta zaten ip6dan az satti.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

aypon al keyfine bak ustam. 2010 da i4 aldım daha telefon derdini unuttum. ikinci el de olsa aypon derim ve kaçarım.  :koskos:

Boşa kaçma, kovalayan olmaz merak etme  :p

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

z2m sorunsuzdu zenfone 2 ye takoz diyen arkadaş zenfone 2 kullan önce, htc kullanmadım ama ,telefonun hafif olması onu iyi yapmaz. intel farkı, zenfone 2 çok daha sorunsux , z2 de foto bile çekilmiyordu. note 3 te kullandım. asus zenfone 2 en iyisi zenfone 6 da kullandım. zenfone 6 iyi telefon. sorunsuz , asus launcher en iyi launcher. nexusları asus üretiyordu

zenfone 2 kullanmadım, arkadaştaki bir kaç kez kurcaladım, elime ilk aldığımda dikkatimi çeken çok kalın ve ağır olmasıydı. Alışık değilim yani, sizi bilmiyorum. 

Yorum bağlantısı
Misafir

Tasarimi Devrinin cok gerisinde. Siz dikkat etmeyebilirsiniz ama ben bir tasarimci adayi olarak kullandigim urunun ele oturusunu masaya,cebe kondugunda estetik durmasini onemsiyorum. Asil is hepsini birarada yapabilmek. Bu da htcde var.

Standartlari belirleyen ustad degil insanlarin alistigidir. Nasil zenfone 2 ilk zenfondan az sattiysa ip6plus ta zaten ip6dan az satti.

Standartları her üründe olduğu gibi telefonda da tabiiki insanlar belirler. Anlatmak istediğim son derece açıktı ancak farklı noktalara yönlendi.

Note 5 ve İp6 Plus 170 gr'dan biraz daha ağırlar. Her iki telefon da kendi kategorilerinde başa oynayan ürünler.

Hal böyleyken bunların yarı fiyatı bile olmayan Zen2'nin 170 gr ağırlığı bana göre kesinlikle kabul edilebilir düzeyde.

Sadece ağırlıktan bahsediyorum yanlış anlaşılmasın. Tasarım, kalite vb. özellikleri ayrı değerlendirmek gerekir. 

Her şeyi satış adeti olarak da görmemek lazım. Bir telefon var 3500 lira, bir telefon var 1300 lira. İp6 Plus 1300 TL olsa şimdiki satış adetinin kaç katı satardı kim bilir.

Ya da Zen2 bu gün 3500 TL olsa kim alırdı?

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Masadaki telefonu ayfon olana garson yanaşıyorsa olay bitmiştir

Bize direk patron yanaşıyor, el pençe  modda, sıkıntı yok kardeş  :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Standartları her üründe olduğu gibi telefonda da tabiiki insanlar belirler. Anlatmak istediğim son derece açıktı ancak farklı noktalara yönlendi.

Note 5 ve İp6 Plus 170 gr'dan biraz daha ağırlar. Her iki telefon da kendi kategorilerinde başa oynayan ürünler.

Hal böyleyken bunların yarı fiyatı bile olmayan Zen2'nin 170 gr ağırlığı bana göre kesinlikle kabul edilebilir düzeyde.

Sadece ağırlıktan bahsediyorum yanlış anlaşılmasın. Tasarım, kalite vb. özellikleri ayrı değerlendirmek gerekir. 

Her şeyi satış adeti olarak da görmemek lazım. Bir telefon var 3500 lira, bir telefon var 1300 lira. İp6 Plus 1300 TL olsa şimdiki satış adetinin kaç katı satardı kim bilir.

Ya da Zen2 bu gün 3500 TL olsa kim alırdı?

Telefonlar çok ağırlaştılar. Alışmak zor olacak.Belki de bana öyle geliyor. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...