İçeriğe Yönlendir

Akıllı Cep Telefonu Önerileri

Misafir

Recommended Posts

Önder Kuru
(düzenlendi)

Stagefright'tan temiz çıktı çok şükür...

tarihinde Önder Kuru tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

93 sayfayı okutmayın bana lütfen :)

1200-1300 liraya kadar ne almam gerekiyor... ?

Yorum bağlantısı

Asus zenfone 2, 4gb ramli olan versiyon :)
Yorum bağlantısı
Burak İşci

Xperia Z serisine bakın, o fiyatlara z2 vardır belki...
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı

Benim ki Nasreddin Hoca'nin turbesi gibi olmus:) Sagol Selçuk bilgilendirme icin.

Saygilarimla.

+1  :(

Dün 22 güncelleme aldı telefon. (Beleş wi-fi bulduğumdan)  :biggrin: Bu sabah kapanmış. Alarm çalmadı. İşe geç kaldım..  :(  :)

Yorum bağlantısı

Huawei G7 alın, paranız kısmen cebinizde kalır ve bataryasından çok memnun kalırsınız.

Yorum bağlantısı
M.Fatih Yüce
(düzenlendi)

İlk akıllı telefonumu aldım. Telefon çok kullanmadığım için f/p olarak baktıklarım içinde özelliklerine en uygun G.mobile 4g'yi tercih ettim n11 de 55 tl özel indirim ile 605 tl'ya maloldu.Oğlumda note3 hanımda lg g3 var.Onların ifadesine göre kesinlikle bu paraya bu telefon var iken 1500,2000 tl diğer teleofonlara para vermeye gerçekten yazık dediler.

bilgilerinze...

tarihinde M.Fatih Yüce tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Koray Demir

İlk akıllı telefonumu aldım. Telefon çok kullanmadığım için f/p olarak baktıklarım içinde özelliklerine en uygun G.mobile 4g'yi tercih ettim n11 de 55 tl özel indirim ile 605 tl'ya maloldu.Oğlumda note3 hanımda lg g3 var.Onların ifadesine göre kesinlikle bu paraya bu telefon var iken 1500,2000 tl diğer teleofonlara para vermeye gerçekten yazık dediler.

bilgilerinze...

Hayırlı olsun Fatih bey iyi günlerde kullanın.
Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

Biraz artırıp xperia Z3 compact

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Samsung alpha sıfır darbe full kasko 3 yıl garantili 32gb rehber dahil. 1750 maliyeti bana
Yorum bağlantısı
Cihan Beliceli
(düzenlendi)

Arkadaslar telefon iyice gitti. Herkes zenfone 2 den bahsediyor kullanan varmı bu telefonu kullanan

tarihinde Cihan Beliceli tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı

Asus guzel bir secenek. Ben hic kullanmadigim icin ve android konusunda samsungcu olmam dolayisiyla fiyat performans olarak A serisi, guncellemeler cok onemli degil derseniz E serisini oneririm. E5'i ekibimden bir arkadas, E7'yi ise annem kullaniyor. Bence gozonunde olan yuksek model bircok modelden daha guzel ve sorunsuz performans sunuyorlar.

Saygilarimla.

Yorum bağlantısı
Safak Acar

Arkadaslar telefon iyice gitti. Herkes zenfone 2 den bahsediyor kullanan varmı bu telefonu kullanan

Bende zenfon 6 düşünürken 2 yi gördüm düşünüyorum hala  :biggrin:

Yorum bağlantısı

bilgilerinze...

Çok güzel tercih Fatih abi güle güle kullan. Cidden acayip stabil cihaz, çünkü saf Android, Samsung eklentileri gibi yavaşlatan şeyler yok. Ayrıca kamera performansına da bayıldım. Geçenlerde arkadaşım ikinci telefon olarak aldı bir kaç test yaptık nefis.

f56b3e00b66af73a8655f327fe570ea4.jpg

61bef5352c331d6f467a5a1ce24dd07c.jpg

Ben arkadaşın cihazını kurcaladım, aletin hızı uçuyor resmen. Özellikle 4gb ram nefis. Kamera ön ve arka acayip iyi, çok net renkler ve keskin.
Yorum bağlantısı
Cihan Beliceli
(düzenlendi)

Yorumlar için teşekkürler zenfone 2 de ki düşüncem fiyat olarak iyi. İnternet ve konuşma için kullanılacak telefonda fazla bişey aramayip, fazla paralar verip başka cihaz almak istemedim. Şimdi sırada en iyi fiyati bulup zenfone 2 almak

tarihinde Cihan Beliceli tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Mert Yeldan Huwai nin bi modelini kullanıyorum çok da memnunum demişti.

Yorum bağlantısı

Yorumlar için teşekkürler zenfone 2 de ki düşüncem fiyat olarak iyi. İnternet ve konuşma için kullanılacak telefonda fazla bişey aramayip, fazla paralar verip başka cihaz almak istemedim. Şimdi sırada en iyi fiyati bulup zenfone 2 almak

4 gündür zenfone 2 kullanıyorum, dikkatli olun birden fazla modeli var.

Bende ki cihaz 2.3 intel işlemcili ve 4 gb ram olanı. Cihazı ikinci el olarak aldım ama cihaz ebadına göre çok ağır 170 gram. Cihazı almadan önce teknoloji marketlerde biraz inceleyin ve iyi düşünün derim bence. Benim gibi kıl tüy şeyler takıyorsanız almayın derim. Kısacası benim hoşuma gitmedi bu cihaz ve değiştireceğim en kısa zamanda.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Sony e4g yi bir iki haftadır kullanıyorum, giriş seviyesi ve 545 tl. lik cihaz için süper bence, özellikle pili süper, normal kullanımda 2 gün rahat gitmekte, az kullanımda daha çok beklemede kalırsa yani az internet hiç oyun oynamadan günlerce gidiyor, pili çok gitsin pahalı olmasın ve kullanımda eksiklik hissettirmesin 4g nfc vs. Olsun derseniz bence harika alet, güneşte ekranida çok net gözüküyor bu arada...

15b0159207f9cabd1058b57da49ae8b4.jpg

dc9570ee06aecc18bdf9157608d1d1a9.jpg

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Kuru
(düzenlendi)

Sony e4g yi bir iki haftadır kullanıyorum, giriş seviyesi ve 545 tl. lik cihaz için süper bence, özellikle pili süper, normal kullanımda 2 gün rahat gitmekte, az kullanımda daha çok beklemede kalırsa yani az internet hiç oyun oynamadan günlerce gidiyor, pili çok gitsin pahalı olmasın ve kullanımda eksiklik hissettirmesin 4g nfc vs. Olsun derseniz bence harika alet, güneşte ekranida çok net gözüküyor bu arada...

Bir de ultra stamina modunun ekran görüntüsünü atsana abi, bakalım kaç hafta gösterecek? [emoji1]

Bu arada6563918386fb8d66734babefcce343a9.jpg6dd70d588c4ddad0ac7d2df89d540095.jpg

tarihinde Kerem Minaz tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

1 sene çıkar sanırım zuhaha :)

Ahanda, pil simgesine dikkat :)

29fb955d96d70a6dc4777a259cfaa5c9.jpg21ec9d45f2c2b977b98800706eb2d2bd.jpg

Pil %58 de...

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fırat Önal
(düzenlendi)

asus zenfone 2 Pil %68 de  .. Fena sayılmaz :)

0kPG7Z.jpg

ngvJ7M.jpg

tarihinde Fırat ÖNAL tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...