İçeriğe Yönlendir

Akıllı Cep Telefonu Önerileri

Misafir

Recommended Posts

Ben samsung galaxy grand 2 kullanıyorum. Fiyat olarak 900 civarında olabilir. Gayet memnunum

Yorum bağlantısı
Alper Keskin

iyi de 500-800 lira fiyat aralığında tavsiye istenmiş... Neden herkes 1000-1200 lira aralığından tavsiye veriyor ki  :shok:  700 lira civarı fiyatı ile asus zenfone 5 ihtiyaçlarınızı karşılar. Çok ta yakışıklı telefondur... E72 den sonra size yeteceğini düşünüyorum kesinlikle...

Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay

Ali abi buraya gelmemiş daha  :D  :biggrin:  HTC candır, gerisi heyecandır... :good1:

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Asus zenfone iyidir. General mobile discovery air da iyidir.

Birde escorr joy e8 var. Yeni piyasaya cikti cok iyi cihaz oldugu soyleniyor.

Yorum bağlantısı
Emrah Musalli

Yine en iyi seçenek discovery gibi. Özellikle şarj konusunda zen 5 çok zayıf bence

Yorum bağlantısı

samsung grand 2 öneririm. Şarj en az 2 gün gidiyor. Ön ve arka kameralar mükemmel. Ekran zaten samsungta yoruma gerek yok. Zenfone 5 te ekran çok sönük ve bekleme süresi kısa.. Zenfone 2 gb ramıyla öne çıkıyor. Grand 2 de 1,5 gb ram var. Fakat ekran, kamera ve sarjda samsung baya önde bilginize..

Yorum bağlantısı
kenan.tomris

Naçizane fikrim 699 tl ye asus 5 kendimde 1,5 yıldan beri kullanmaktayım ve 8 arkadaşıma da aldırdım hepsi memnun.

Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk
(düzenlendi)

Zenfon5 i biraz araştırdım. zenfon 5'in piyasada 2 modeli olduğunu söylüyorlar. Bakınca anlaşılması imkansız ama özellikleri baya farklı. Eski zenfon 501, yeni zenfon 502 kodlu. Yeni zenfonda pili %20 büyütmüşler, ekran cözünürlüğünü %20 düşürmüşler, işlemci hızınıda %20 düşürmüşler. Buda şarjın daha uzun gitmesini sağlıyor. Aynı zamanda yeni zenfon çift hatlı. Buda avantaj. Acaba ekran cözünürlüğünün düşmesi internet kullanımında sıkıntı yaratırmı

Piyasada çok telefon var, insanın kafası karışıyor.  :)

tarihinde Ayhan Şentürk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Hasen Kara

Zenfon5 i biraz araştırdım. zenfon 5'in piyasada 2 modeli olduğunu söylüyorlar. Bakınca anlaşılması imkansız ama özellikleri baya farklı. Eski zenfon 501, yeni zenfon 502 kodlu. Yeni zenfonda pili %20 büyütmüşler, ekran cözünürlüğünü %20 düşürmüşler, işlemci hızınıda %20 düşürmüşler. Buda şarjın daha uzun gitmesini sağlıyor. Aynı zamanda yeni zenfon çift hatlı. Buda avantaj. Acaba ekran cözünürlüğünün düşmesi internet kullanımında sıkıntı yaratırmı

Piyasada çok telefon var, insanın kafası karışıyor.  :)

Kafa karışcak birşey yok aslında, hangi amaçla kullanacağınızı belirledikten sonra telefon zaten kendiliğinden ortaya çıkıyor. 2 aya yakın araştırdım eşime discovery 2+ aldım. çok güzel telefon. hızlı. günlük şarja takıyor. e elinden düşürmüyor sonuçta olacak o kadar. 5 inç ekran var. 829 lira. kendime zenfone 2 alacağım. çıkmasını bekliyorum. telefon amacına uygun kullanılmalı. bol oyun uygulama derken performansı düşüyor. telefon ne yapsın.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Konuyu birleştirmenin yanı sıra işlevsellik mi, para mı, yoksa marka mı derim ;)

Yorum bağlantısı
Emrah Altun

4-5 ay önce G2 demiştim. Hala daha ısrarcıyım. Mayıs başında Lollipop güncellemesi de alacak. Yurt dışında bu güncellemeyi alan telefonların videosunu koymuşlar. Cihaz daha da hızlanmış.

Yorum bağlantısı
Fatih Mehmet Uslu

Arkadaşım Sony xperia Z2 aldı, şu an satılan telefonlar arasında bana en mantıklı gelen telefon budur. Bir çok özelliğiyle LG G3 e yakın olmasına rağmen şarjın gidişi ve kamera performansıyla çok çok önde.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

O zaman en uygunu Samsung olacaktır. Tercihen hTC de deneyebilirsiniz ama 2.elde Samsung daha iyidir. Aşağıdakiler işinizi fazlasıyla görür. Galaxy W veya hTC Desire C iyidir özellikle. 100 TL cebinizde kalsın alın bir Desire C :)

lNF4O.png

:seytan:

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Bismillah... Noluyo la. Yanlış bisi mi demişim [emoji14]

Çok yanlış bence. :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...