İçeriğe Yönlendir

Akıllı Cep Telefonu Önerileri

Misafir

Recommended Posts

Ayhan Onaran

Satan yer varda stok yok hakikaten  :(

Bu durumda azla yetinecek yada bekleyeceksin artık :)

Evet abi..tek yer satıyor stok yok. Yurtdışından şansımızı denemeyi düşünüyoruz bi arkadaşla :) gümrükten geçerse imei işi kolay o işlemcilerde halloluyormuş.

Yorum bağlantısı

Meizu al geç, bu arada ne 4s i, bırak Allah aşkına yaaa  :D üstte yazdığın tüm modeller 10 kere döver geçer  :tongue:

Sağol abim. Iphone elendi zaten.  :biggrin: Şöyle bir kıstas ta var. Netten alamıyorum, ğeşin para veremiycem. Buradaki bir elektronik mağzasından almam lazım, ufak taksitlerle. Meizu yok maalesef. Yüksek ihtimal Zenfone 5 olacak.

Fabrikada Zenfone 5 kullanan 4 kişi ile konuştum az önce. Biri çok çekmiş, arıza sebebi ile servise göndermiş. Sonrasında aynı sebepten 3 defa daha göndermiş. Şarj 1 gün bile gitmediği için. Servis iyi değil dedi. Ama telefonun süper olduğunu söyledi. Diğerleri de mutlaka al diyor. Ama 2 modeli varmış. Alınması gereken 2 Gb ram, Intel işlemcili, 16 Gb hafızalı olanı diyorlar.

Bakalım..

kerem bey rusyada gelme 3 ay kullanılmılş note 3 var türkiyede ki modellerden değil yani 4g ama pasaport kaydı lazım 

Teşekkürler Rahmi Bey. Hem düşünmediğim bir model, hem pasaport yok, hemde garantili olsun, sıfır olsun istiyorum. Bir defa hanım a ikinci el alma hatası yaptım. Aman birdaha olmaz.  ;)  :D

Abi almaya niyetim var ciddi ciddi ancak Türkiye de şuanda yok.. Hatta bunun mx4 pro su var dehşet bişey..

Kerem.. eşime bu ara bi telefon alacaktım .Dün neredeyse discovery 1 alıyordum vazgeçtim son anda.. sanırım lg g2 alacağız. Discovery 2 ye hiç bulaşma hayal kırıklığı bi telefon olmuş.. elite gereksiz pahalı, zenfone 5 alınası ancak o da gereksiz pahalı telefonda işlemci gıcık bence , 16 gb olanları pahalı onun yerine discovery 1 al daha iyi.. iphone için bişey yazmaya gerek yok :)

Abi, Disco 1 çok demode oldu. Zenfone 2 diyorlar ama daha yok piyasada. Şuan için Zenfone 5 olacak büyük ihtimal. 2 modeli varmış. 2 Gb ram, Intel işlemcili, 16 Gb hafızalı olanı 50 lira gibi bir fark var sanırım fiyatta..

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Abi, Disco 1 çok demode oldu. Zenfone 2 diyorlar ama daha yok piyasada. Şuan için Zenfone 5 olacak büyük ihtimal. 2 modeli varmış. 2 Gb ram, Intel işlemcili, 16 Gb hafızalı olanı 50 lira gibi bir fark var sanırım fiyatta..

doğru disco biraz eskidi ancak şuanda o fiyata alınabilecek en iyi telefon yinede..Zenfone 5 den artıları var.. Zenfone 5 çok kalın bence..1 cm den fazla kalınlığı var ve bataryası da çıkmıyor buna rağmen. 2 gb ram tek avantajı ancak işlemci çift çekirdek.. neredeyse artık tüm telefonlarda 4 çekirdek standart olacak durumda..

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Kerem ben çok fazla değişik model (akıllı) telefon kullanmadım,kıyaslama yapamam ama;

yılbaşında turkcell den faturaya ek akıllı telefon aldım. HUAWEI G7 5,5 inç dev telefon.4 çekirdekli,hatta çekirdekleri yiyip kabuklarını da telefonun içine atmışlar :crazy:
 dediğim gibi,kıyaslama yapamıyorum ama ben çok beğendim.12 ay tarifeye ek 81 tl ya da 24 ay 43 tl.yani ya 12 ay 972 tl,ya 24 ay 1032 tl +faturan.ben 33 tl lik bir paket kullanıyorum,bu tarifeye bu telefon alınabiliyor.ben aldığımda 3 ay boyunca 3GB turbo internet de hediye verdiler.

ben linki vereyim,sen bir göz at :)  açılan sayfada "katılım koşulları"na dıhla :tongue:

http://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/cihazlar/huawei-bireysel-akilli-telefon-kampanyasi

Yorum bağlantısı

O zaman B planı, ahanada Lollipop 5 li Moto G hemen al geç :)

https://www.carrefoursa.com/reyon-detay#!gida/elektronik---gida-disi/elektronik/cep-ve-ev-telefonlari/cep-telefonu/motorola-g-dual-sim

Hadi bakalım  :D  670 Tl. hemide.....

Birincisi taksit yok yine..  ;)  :D Diğer yandan Zenfone 5 ten daha düşük özellikli görünüyor. Aşağıda karşılaştırmalarını yaptım. Moto G nin kötü tarafları; Kamera, ekran boyutu, fiyat (!), arttırılabilir bellek yok, ön bellek 1 Gb gibi gibi.. Zenfone yi önermemen için bir sebep var mı?  :)

http://www.bimeks.com.tr/compare.aspx

Yorum bağlantısı

Meizu al geç, bu arada ne 4s i, bırak Allah aşkına yaaa  :Düstte yazdığın tüm modeller 10 kere döver geçer  :tongue:

:hahahoho:

Yorum bağlantısı

Kerem ben çok fazla değişik model (akıllı) telefon kullanmadım,kıyaslama yapamam ama;

yılbaşında turkcell den faturaya ek akıllı telefon aldım. HUAWEI G7 5,5 inç dev telefon.4 çekirdekli,hatta çekirdekleri yiyip kabuklarını da telefonun içine atmışlar :crazy:

dediğim gibi,kıyaslama yapamıyorum ama ben çok beğendim.12 ay tarifeye ek 81 tl ya da 24 ay 43 tl.yani ya 12 ay 972 tl,ya 24 ay 1032 tl +faturan.ben 33 tl lik bir paket kullanıyorum,bu tarifeye bu telefon alınabiliyor.ben aldığımda 3 ay boyunca 3GB turbo internet de hediye verdiler.

ben linki vereyim,sen bir göz at :)  açılan sayfada "katılım koşulları"na dıhla :tongue:

http://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/cihazlar/huawei-bireysel-akilli-telefon-kampanyasi

Sağol abim. Bir bakarım. Ama operatör kampanyalarına çok baktım. Toplamda hepsi 100-200 Tl fazlasına satıyorlar telefonları neredeyse. Kaldı ki daha 1 ay olmadı hem ben hem hanım, taahhütlü Vodafone ye geçtik. 1 sene kıpırdanmak yok..  :biggrin:

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Sağol abim. Bir bakarım. Ama operatör kampanyalarına çok baktım. Toplamda hepsi 100-200 Tl fazlasına satıyorlar telefonları neredeyse. Kaldı ki daha 1 ay olmadı hem ben hem hanım, taahhütlü Vodafone ye geçtik. 1 sene kıpırdanmak yok..  :biggrin:

100-200 mü ? nerden baksan 300-500 tl fark var.. 24 ay için konuşuyorum. Tarifeden öptüklerini de saymıyorum.

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Artık %90 gibi bir ihtimal. Ateş Kırmızı olabilir rengide..  ;)  :D

Disco Air de olabilir tam bayan telefonu. :)

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

diğer marka telefonlar turkcellde de daha pahalı ama bu telefon pahalı değil-hem de taksitle.ünlü sitelerde 999 tl,akakcedeki adı duyulmamış yerlerde 910+kargo(en ucuzu)

Yorum bağlantısı

Fiyat yüksek kalıyor Zenfone göre sanki. Akşama bi Vatan yada Bimeks e filan gideyim. Fiziken inceleyerek bakıcam.

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Fiyat yüksek kalıyor Zenfone göre sanki. Akşama bi Vatan yada Bimeks e filan gideyim. Fiziken inceleyerek bakıcam.

Zenfone bence çok kalınnn. zarif değil. Dikkat et satan yerlerde hiç yandan fotosu yok.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

:hahahoho:

Ne yani aksini diyorsan  :D  :D  :D  :D  :D   evde yatan birtane var, kardeşim atmış kenara, moto g kullanıyor, 4s i bırak ayponun devri biteli yıl oldu kardeeeş...  :p

Bu devirde marka bağımlığı dışında aypon demek artık ayıp oluyor, nerdeyse her marka artık süper, androda zaten olayı aştı, konu kapandııııı  :biggrin:

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

Zenfone bence çok kalınnn. zarif değil. Dikkat et satan yerlerde hiç yandan fotosu yok.

Evet, dikkat ettim fazla resim yok. Ama ölçüleri yazıyor özelliklerde. Akşama canlı canlı karşılaştırırım abi. Sağol.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Evet, dikkat ettim fazla resim yok. Ama ölçüleri yazıyor özelliklerde. Akşama canlı canlı karşılaştırırım abi. Sağol.

Bence alınır zenfone, yakından inceleyince kalitesiz olmadığını ve kalında olmadığını göreceksin zaten...

Yorum bağlantısı

Beklediğim kadar kalın çıkmadı.  :biggrin:

Bence alınır zenfone, yakından inceleyince kalitesiz olmadığını ve kalında olmadığını göreceksin zaten...

Mission is complete..  ;)

http://www.vatanbilgisayar.com/asus-zenfone-5-akilli-telefon-red.html

Yalnız GM Discovery Air de aklım kaldı. Çok güzel, ince, hafif, metal kasalı, şık bir alet yapmışlar. Özelliklerde çok iyi. 100 lira fazla veremedim ama..  :biggrin: Max. 1.000 Tl bandında telefon arayanlar baksın derim.  ;)

http://www.vatanbilgisayar.com/general-mobile-discovery-air-pink.html

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Mahmut Yıldız

Huawei Honor 6 plus için ne dersiniz? Ülkemize gelir mi bilmiyorum ancak dil seçeneklerinde Türkçe var. Kendi işlemcisini kullanıyor, meizu mx4 ile karşılaştırmasında fark yok diyorlar. Ayrıca kamerası da M8 gibi iki kameradan oluşuyor. Sonradan odaklanma ve özellikle de düşük ışık çekimleri güzel. Şuradaki fotoğraflara bakılırsa güzel. Ancak optik görüntü sabitleme yok.

http://www.phonearena.com/news/Huawei-Honor-6-Plus-first-camera-samples-see-the-output-from-the-worlds-first-variable-aperture-cameraphone_id63879

Yorum bağlantısı

Asus Zenfone 2, Türkiye de haziran da satışa sunulacakmış. Fiyatı da 899 Tl deniyor. Gözüm kapalı alacağım.  :biggrin:

Yorum bağlantısı
Tevfik Özdemir
(düzenlendi)

G3 32 gb kullanıyorum. İlk akıllı telefonum samsung wave2ydi. Bir sene kullandım seviyordum aslında ama Androide geçmek için sattım samsung s3 aldım. İki yıla yakın kullandım çok seviyordum havuza düşürüp bozmasam gene değiştirmezdim. Sonra çok övdüler Iphone 5s aldım. Hızı vs güzel ama hafıza ve küçük ekran olması nedeniyle 3 ay dayanamadım sattım. Şimdi ise LG g3 32 gb (3gb ram) gerek kamerası gerek ekran büyüklüğü gerek hızlı olması 128 gb hafıza kart desteği vs çok memnunum bozulana kadar kullanırım gibi geliyor:)

tarihinde Tevfik Özdemir tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

Galaxy S2 ve Xperia Z1 den sonra İphone 5s çok daha hızlı kaliteli ve sorunsuz geldi bana

Diğer iki telefonuda yeni çıktığı zaman almıştım

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Asus Zenfone 2, Türkiye de haziran da satışa sunulacakmış. Fiyatı da 899 Tl deniyor. Gözüm kapalı alacağım.  :biggrin:

OOO sardı demek bu zenfon haaa  :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...