İçeriğe Yönlendir

Akıllı Cep Telefonu Önerileri

Misafir

Recommended Posts

Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Ooo karışmış gene buralar. GG de 900 liraya bile s4 alınır gerisi boş. Değilse önerim htc one. Diğerleri bi fırt aşağısı bence. Sadece kullanıcı için zenfone 5 yeterli. 600 e kadar düşmüş sanırım.

Zamzung alınmaz, alınırsada ancak note 4 alınır kardeş, gerisi boş :)

Asus servisi kötü diyorlar bu arada...

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen
(düzenlendi)

İş yazılımsa Moto G de alabilirsiniz bulabilirseniz, Lolipoplu Moto G den yazıyorum be çok memnunum telefondan :)

tarihinde Ahmet İhsan Akşen tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

İş yazılımsa Moto G de alabilirsiniz bulabilirseniz, Lolipoplu Moto G den yazıyorum be çok memnunum telefondan :)< :)>

dert değil, yalnız ekran sönük, kamera çok vasat, gerisi güzel...

http://www.teknosa.com/urunler/125071204/motorola-moto-g-black-akilli-telefon

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mustafa Erhan

G2 modelinde herkes ekran sararmasından bahsediyor. Nedir bu durum? Nedenini araştıran var mı?

Yorum bağlantısı
Onur Oflaz

G2 modelinde herkes ekran sararmasından bahsediyor. Nedir bu durum? Nedenini araştıran var mı?

herkeste farkli bolgelerde sari lekeler olusuyo. sicakliktan diyen var darbeden diyen var. servis hemen ekran degisimi yapiyor. gecebchafta degistirdiler ekranimi. ancak hepsinde olmuyor

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

İş yazılımsa Moto G de alabilirsiniz bulabilirseniz, Lolipoplu Moto G den yazıyorum be çok memnunum telefondan :)

dert değil, yalnız ekran sönük, kamera çok vasat, gerisi güzel...

http://www.teknosa.com/urunler/125071204/motorola-moto-g-black-akilli-telefon

Ekran sönük derken :blink: güneş altında bile gayet okunaklı parlak ve ppi değeri yüksek bir ekranı var.
Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

1 yil oldu g2 kullaniyorum hicbir sorun yasamadim , yasarsanda servis halleder , gmd yi telefon yerine koymuyorum htc malzeme kalitesi olarak celik kasa kullaniyor premium hava veriyor dogrudur , 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sezgin Yılmaz

Delta servise ürun gonderen var mi?

Ben gönderdim daha sabah geldi telefon xperia z. Açma kapama tuşu çalışmıyordu, kronik olan arka kapak contası kendini salmıştı ve ahizeden bazen ses gelmiyordu bu problemleri garantiden yaptılar. İnternette bir sürü şikayet var çekinerek gönderdim kullanıcı hatası diyecekler diye. Garantiye gönderirken kargo ücretsiz, kargodqn alırken 5 tl ödedim sadece
Yorum bağlantısı
Alper DEMİR
(düzenlendi)

Victor U2 kesinlikle öneririm hem kardeşime hem babama aldım harika cihazlar 8 çekirdekli hızlımı hızlı büyük mü büyük..Kameradan çok beklentisi olmayanların telefonu diyebilirim.

Üç ay önce Tekini 790 TL'dan nakit olarak aldım..

tarihinde Alper DEMİR tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

Victor U2 kesinlikle öneririm hem kardeşime hem babama aldım harika cihazlar 8 çekirdekli hızlımı hızlı büyük mü büyük..Kameradan çok beklentisi olmayanların telefonu diyebilirim.

Üç ay önce Tekini 790 TL'dan nakit olarak aldım..

G2 32 gb gittigidiyrda 1000 tl + 100 tl bonus veriyor boyle bi fiyat varken vector alinirmi ?

Yorum bağlantısı
Alper DEMİR

Benim ki bi öneriydi ben aldığım da böyle bi kampanya yoktu :)

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

G2 32 gb gittigidiyrda 1000 tl + 100 tl bonus veriyor boyle bi fiyat varken vector alinirmi ?

Sanırım bu uygun fiyatlı g2 lerde ithalatçı garantisi var.. diğer türlü pahalı diye biliyorum.

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Bundan sonra bu fiyat aralığına tek önerim meizu mx4 olur. Ben bile düşünüyorum acaba diye. :)

Yorum bağlantısı
Mustafa Erhan

Bundan sonra bu fiyat aralığına tek önerim meizu mx4 olur. Ben bile düşünüyorum acaba diye. :)

Türkçe dil desteği var mı bu modellerde?

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Türkçe dil desteği var mı bu modellerde?

Tabi ki. Tr'ye artık resmi yollardan garantili vs gelecek ve olmak zorunda. 

Yorum bağlantısı
Mustafa Erhan

Şu an bilindik sitelerde satışı yok sanırım. Piyasayı kasıp kavuracak gibi görünüyor.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...

Selamlar arkadaşlar.

Yaklaşık 750-1.000 Tl limitlerinde bir telefon alacağım eşime.

Seçenekler arasında,

LG G2

GM Discovery II/ Air yada Elite

Asus Zenfone 5

Iphone 4S

Yada sizin tavsiye edeceğiniz başka bir model. Ne dersiniz? 

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Meizu al geç, bu arada ne 4s i, bırak Allah aşkına yaaa  :D üstte yazdığın tüm modeller 10 kere döver geçer  :tongue:

Yorum bağlantısı
Rahmi topal

kerem bey rusyada gelme 3 ay kullanılmılş note 3 var türkiyede ki modellerden değil yani 4g ama pasaport kaydı lazım 

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Meizu al geç, bu arada ne 4s i, bırak Allah aşkına yaaa  :D üstte yazdığın tüm modeller 10 kere döver geçer  :tongue:

Abi almaya niyetim var ciddi ciddi ancak Türkiye de şuanda yok.. Hatta bunun mx4 pro su var dehşet bişey..

Selamlar arkadaşlar.

Yaklaşık 750-1.000 Tl limitlerinde bir telefon alacağım eşime.

Seçenekler arasında,

LG G2

GM Discovery II/ Air yada Elite

Asus Zenfone 5

Iphone 4S

Yada sizin tavsiye edeceğiniz başka bir model. Ne dersiniz? 

Kerem.. eşime bu ara bi telefon alacaktım .Dün neredeyse discovery 1 alıyordum vazgeçtim son anda.. sanırım lg g2 alacağız. Discovery 2 ye hiç bulaşma hayal kırıklığı bi telefon olmuş.. elite gereksiz pahalı, zenfone 5 alınası ancak o da gereksiz pahalı telefonda işlemci gıcık bence , 16 gb olanları pahalı onun yerine discovery 1 al daha iyi.. iphone için bişey yazmaya gerek yok :)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Satan yer varda stok yok hakikaten  :(

Bu durumda azla yetinecek yada bekleyeceksin artık :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...