İçeriğe Yönlendir

Akıllı Cep Telefonu Önerileri

Misafir

Recommended Posts

Rahmi topal

şuan lg 3 kullanıyorum samsung s2 s3 s4 note 3 kullanmış biri olarak kesinlikle g2 32 gb imkan varsa g3 başkasına bakma sırf şarj yüzünden bile bu telefon terciğ edilir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cihan Yetişken2

Zenfone 5 aldım daha önce ekranlarında sanırım kronik sıkıntı var, servisten doa raporu alıp iade ettik.

Nasıl bir sıkıntı vardı sizde? Bizde 2 tane var, ikisinde de sorun yok. Belki belli parti üretimlerde olan bir problemdir.

Yorum bağlantısı
Onur Oflaz

S4 ile G2 yi kıyaslamayın bence :D G2 her türlü üstün abi ayrıca arka kapak çıkmıyor sabit dolasıyla bataryaya da erişim imkansız yalnız ölü batarya ve ya batarya kaynaklı sıkıntı da servis içerisinde ki bataryayı değiştiriyorlar yani değişim oluyor ayrıca lg g2 de sd kart takamıyorsunuz bunun için 32 gb lık olanını öneririm ayrıca bataryasına erişilmediği için kullanım süresi oldukça tatmin edici mesela ben bi kere tam şarj ile 2 bucuk gunu deviriyorum...akıllı telefon ıcın oldukca ıyı bir performans ayrıca internet sürekli açık ha oyun oynarım ınternette gezerım aktıf kullanırım derseniz bile ki bunu da test ettim 1 günü rahatlıkla geçiyor şarjı :)

arka kapak aciliyor :) acilmiyor biliyordum. servisteki arkadas acmaya calisinca acilmiyor o dedim. ve acti :)

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Ekranı kalktı, zaten serviste direk iade aldı, net ten baktığımda bu sorunla çok karşılaşan olmuş.

Yorum bağlantısı
Onur Oflaz

g2 kullaniyorum 6-7 aydir. ekran sarardi servisten degistiler 2 gun icerisinde geri verdiler. sebeke konusu cok kapali yerlerde kapali otoparklarda 1-2 kez yasadim. onun disinda hic sorun cikarmadi. tavsiye ederim

Yorum bağlantısı
Cihan Yetişken2

Ekranı kalktı, zaten serviste direk iade aldı, net ten baktığımda bu sorunla çok karşılaşan olmuş.

Anladım, bizim başımıza gelmedi umarım da gelmez. Ben gayet memnunum cihazdan

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
(düzenlendi)

Anladım, bizim başımıza gelmedi umarım da gelmez. Ben gayet memnunum cihazdan

İnşallah gelmez, bende cok memnundum ama o sorun olunca tekrar o cihazdan almaya cesaret edemedim. tarihinde Selçuk Bakış tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ömür Can

Yaklaşık Bir aydır bende LG G2 32gb telefon kullanıyorum şebeke çekmeme problemini 1 kere yaşadım normalde FULL çekmesi gereken yerde hiç çekmiyordu şebeke ayarları kısmına girip manuel seçince düzeldi.onun haricinde herşeyi ile mükemmel bir telefon bataryasının çıkmamasıda bence sorun edilecek bir konu değil.bir batarya zaten 2 yıl rahat idare eder.youtube da g2 nin bataryasının değiştirilmesi ile ilgili videolar var biraz eliniz yarkınsa kendiniz bile değiştirebilirsiniz.ben N11 'den kuponla ve bonus kampanyası ile paralel ithalat 900 TL ye almıştım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yalçın Sarıkaya

tam bende meizu yu yazmak için girmiştim benden önce yazılmış kesinlikle 1000 tl ye alınabilecek en iyi telefon şuan lansmanı yeni yapılıyor gümrükte sanırım aletler 2-3 hafta için de satışta olacaktır.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Meizu MX4 alın geçin. ilginç telefon, tek tuşlu dokunmatik, aç kapa buradan oluyor daha tonla şey... ne lg g3 ü ne ayponu  :D

Tr den alabiliyor muyuz bu nu abi?

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Iphone ve Lg lerde de tek tuş var. Farklı mı işlevleri acaba?

dokunmatik, dokunarak  telefonu kapatıp açıyorsun, pro modelinde barnak izi okuyucuda var ve g3 ten her yönden daha hızlı alet, ayponu geç, yazılımı eksik zaten :)

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Buğra Höngül

lg yi beğenmeyen arkadaşlar :) android 5'l ye geçen kaç firma var google nexus hariç ki üretici firma var batarya ömrü knock on knock code misafir modu 4K çekimi destekleyen (rootla) gece çekimi yapınca zoom çektiğinizde detaylarda bozulma olmaması 1 yılı geçti sararmada olmadı ekranda 

şuan lg 3 kullanıyorum samsung s2 s3 s4 note 3 kullanmış biri olarak kesinlikle g2 32 gb imkan varsa g3 başkasına bakma sırf şarj yüzünden bile bu telefon terciğ edilir.

Arkadaş 1000 liraya kadar demiş yanlız :)

Yorum bağlantısı
Eren Gökmen

Oneplus almasaydim Meizu mx4 alirdim. su anda en iyi telefon bu. 

Yorum bağlantısı
kadir dedecan

Sakın ha. Telefon iyi, ama bozulursa at çöpe gitsin. Asus'un bu servis ağı ile birdaha markadan 'kibrit' bile almam. Aman paşam. Gidin Meizu alın. Mis.

Aynen. Bende o yüzden geri yolladım zaten. Ekran zarar görse at çöpe gitsin.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

lg yi beğenmeyen arkadaşlar :) android 5'l ye geçen kaç firma var google nexus hariç ki üretici firma var batarya ömrü knock on knock code misafir modu 4K çekimi destekleyen (rootla) gece çekimi yapınca zoom çektiğinizde detaylarda bozulma olmaması 1 yılı geçti sararmada olmadı ekranda 

Arkadaş 1000 liraya kadar demiş yanlız :)

hTC One der konuyu kaparım, Premium seviye Android dedinmi hTC gelir, One ve  diğerleri, üzgünüm belki g4 le, tabii M9 duman etmez ise :)

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Lg'nin verdiği güncel sürümü neyleyim bana htc'nin pratikliğini ve sadeliğini vermiyorsa. :)
Ayrıca 4K video çekiyor diye övünenleri de anlamıyorum. Çekiyor evet. Eee ne oldu? Fps kaç? Evinde 4K tv var mı? Yok. Tr'de bunu kaldıracak internet altyapısı var mı? Yok. Hayır zaten G3'ten bu konuda hiç verim alan yok. Kapanma ısınma vs bir sürü sorun var video çekerken. Şahsen şu an 4k çeken cihaz yerine yüksek fps'li 1080P cihaz tercih ederim. 
Samsungtan çok daha iyi telefon yaptığı kesin ama. (note serisi hariç)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Misafir

Ooo karışmış gene buralar. GG de 900 liraya bile s4 alınır gerisi boş. Değilse önerim htc one. Diğerleri bi fırt aşağısı bence. Sadece kullanıcı için zenfone 5 yeterli. 600 e kadar düşmüş sanırım.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...