İçeriğe Yönlendir

Akıllı Cep Telefonu Önerileri

Misafir

Recommended Posts

Serdar Güngör

Selam arkadaşlar. Eşim için 1000 tl ye kadar telefon almayı düşünüyorum. Asus zenfone 6 aldım çok büyük geldi geri gönderdik. Sizce nasıl bir ürün almalıyım.

Nokia Lumia 925 F/P olarak çok güzel cihaz. Kullanıyorum,memnunum

Yorum bağlantısı
Osman YILDIZ
(düzenlendi)

Abi stabil bir telefon almanızı tavsiye ederim :)

Özellikle de Lg g2 bu konu da çok başarılı kendim kullanıyorum tavsiye ederim :) ama fiyatı 1118 TL

http://www.hepsiburada.com/liste/lg-g2-d802-32gb/productDetails.aspx?productId=telceplgg232g&categoryId=371946&SKU=TELCEPLGG232G-S

tarihinde Osman YILDIZ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Erol YILDIRIM

Abi stabil bir telefon almanızı tavsiye ederim :)

Özellikle de Lg g2 bu konu da çok başarılı kendim kullanıyorum tavsiye ederim :) ama fiyatı 1118 TL

http://www.hepsiburada.com/liste/lg-g2-d802-32gb/productDetails.aspx?productId=telceplgg232g&categoryId=371946&SKU=TELCEPLGG232G-S

Yanılıyorsam düzeltin arkadaşlar LG G2 nin bataryasının değişmediğini sanıyorum.Yanılıyor muyum acaba? Eğer doğruysa büyük bi handikap bence...

Peki LG G2 mi? Samsung galaxy s 4 mü?   :)

Yorum bağlantısı
Süleyman Çetin

Ben GM Disco 2+ kullanıyorum. Tavsiye ederim. :good1:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ergin Keçeci
(düzenlendi)

Samsung Galaxy Note 3 Neo olabilir.

tarihinde Ergin Keçeci tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Osman YILDIZ
(düzenlendi)

Yanılıyorsam düzeltin arkadaşlar LG G2 nin bataryasının değişmediğini sanıyorum.Yanılıyor muyum acaba? Eğer doğruysa büyük bi handikap bence...

Peki LG G2 mi? Samsung galaxy s 4 mü?   :)

S4 ile G2 yi kıyaslamayın bence :D G2 her türlü üstün abi ayrıca arka kapak çıkmıyor sabit dolasıyla bataryaya da erişim imkansız yalnız ölü batarya ve ya batarya kaynaklı sıkıntı da servis içerisinde ki bataryayı değiştiriyorlar yani değişim oluyor ayrıca lg g2 de sd kart takamıyorsunuz bunun için 32 gb lık olanını öneririm ayrıca bataryasına erişilmediği için kullanım süresi oldukça tatmin edici mesela ben bi kere tam şarj ile 2 bucuk gunu deviriyorum...akıllı telefon ıcın oldukca ıyı bir performans ayrıca internet sürekli açık ha oyun oynarım ınternette gezerım aktıf kullanırım derseniz bile ki bunu da test ettim 1 günü rahatlıkla geçiyor şarjı :)

tarihinde Osman YILDIZ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Süleyman Can Şahin

Lg g2 almayın şebeke problemi var . Telefon çoğu zaman çekmiyor.

Yorum bağlantısı
Osman YILDIZ

Lg g2 almayın şebeke problemi var . Telefon çoğu zaman çekmiyor.

Operatörüm Turkcell...6 aydır kullanıyorum...Valla böyle bir problemle karşılaşmadım.  :)

Yorum bağlantısı
Süleyman Can Şahin

Operatörüm Turkcell...6 aydır kullanıyorum...Valla böyle bir problemle karşılaşmadım.   :)

Telefonda böyle bir sorun olduğu kesin googledan da aratırsanız çok fazla bilgi var :) Ben avea kullanıyorum diğerlerine göre çekim gücü düşük birde bu telefonla birleşince hiç çekmiyordu. Şuan telefonumu değiştirdim yine hattım avea diğer telefonumun hiç çekmediği yerlerde telefon çekiyor yine diğer telefonun 2g olduğu yerlerde bu telefonla 3g bağlanabiliyorum. Artı olarak bazen şebeke geldiğinde kendiliğinden bulmuyordu açıp kapatmak yada birini aramak gerekiyordu arayanların çoğu ulaşamıyordu. Cihaz güzel ona bişey demem ama amacına uygun olarak telefon olarakda kullanılacaksa tavsiye etmem. :) :)

Yorum bağlantısı
Osman YILDIZ

Telefonda böyle bir sorun olduğu kesin googledan da aratırsanız çok fazla bilgi var :) Ben avea kullanıyorum diğerlerine göre çekim gücü düşük birde bu telefonla birleşince hiç çekmiyordu. Şuan telefonumu değiştirdim yine hattım avea diğer telefonumun hiç çekmediği yerlerde telefon çekiyor yine diğer telefonun 2g olduğu yerlerde bu telefonla 3g bağlanabiliyorum. Artı olarak bazen şebeke geldiğinde kendiliğinden bulmuyordu açıp kapatmak yada birini aramak gerekiyordu arayanların çoğu ulaşamıyordu. Cihaz güzel ona bişey demem ama amacına uygun olarak telefon olarakda kullanılacaksa tavsiye etmem. :)

Haklı olabilirsiniz :) Google araştırdım biraz ama kronik bir sorun mu bilemiyorum başıma henüz gelmedi inşallah da gelmez :) :) Benim bu zamana kadar elektronik cihazlardan yana hiç şansım gülmedi :) Aldığım her cihaz sorunlu çıktı :) İnşallah bu da böyle olmaz yoksa modern çağı bırakıp eski çağa dönücem paramla rezil oluyorum :)

Yorum bağlantısı
Hakan Gürsu

1 ay önce GM Elite aldım çok memnunum. Hepsiburada.com dan aldım.

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

S4 u listeden cikarin. Bana kalirsa g2 de alinmaz ama s4ten tabi ki iyi. Discovery 2 veya elite allinabilir. Hatta ucuz yoldan zenfone 5 alirdim ben olsam. 6 buyuk geldiyse. Cunku nasil olsa hepsinin omru max 2-3 sene. Ikinci el htc de alinabilir m7.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Abdurrahman Tekin

Ele oturması ve estetik bakarsak kendi kullandığım S4 mini black, :)

G2 bazı versiyonlarda ekran sararması olduğunu okumuştum.

Yorum bağlantısı
Cem Işık

g2 kullandım, çok memnundum hatta, 1 sene civarı kullanım sonrası ekran sarardı, garantiden ekran değişti.

Çekme sorunu hiç yaşamadım,kamerası şarjı vs çok iyidir. Bence alınabilir.

Yorum bağlantısı
Murat Kırmızı

2 hafta önce baldıza discovery 2 aldık.. Kamerası, hızı bataryası bence standart kullanıcılar için  fazlasıyla yeterli. Baldızda gayet memnun telefonundan Fiyat olarakta 880 civarında olması lazım. 

Yorum bağlantısı
Misafir

S4 u listeden cikarin. Bana kalirsa g2 de alinmaz ama s4ten tabi ki iyi. Discovery 2 veya elite allinabilir. Hatta ucuz yoldan zenfone 5 alirdim ben olsam. 6 buyuk geldiyse. Cunku nasil olsa hepsinin omru max 2-3 sene. Ikinci el htc de alinabilir m7.

Zenphone 6 yı bulmak baya zor çoğu mağazada tükenmiş Mert.Akşam babam için bakıp alacağız bir tane

Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Zenphone 6 yı bulmak baya zor çoğu mağazada tükenmiş Mert.Akşam babam için bakıp alacağız bir tane

Sakın ha.    Telefon iyi, ama bozulursa at çöpe gitsin.  Asus'un bu servis ağı ile birdaha markadan 'kibrit' bile almam.   Aman paşam. Gidin Meizu alın. Mis.

Yorum bağlantısı
Misafir

Sakın ha.    Telefon iyi, ama bozulursa at çöpe gitsin.  Asus'un bu servis ağı ile birdaha markadan 'kibrit' bile almam.   Aman paşam. Gidin Meizu alın. Mis.

Diğer konuda Asus ile ilgili bişey yazdım sana tam üzerine geldi :D

Ankara Teknik servisten laptop ta çok memnun kaldık biz.Servislerin farklı yaklaşımları olabilir

Yorum bağlantısı
Emrah Altun

LG G2 kullanıyorum. Hattım da Avea. Son derece memnunun. Çekmeme gibi bir derdi yok. Telefon/ekran oranı en iyi telefon. Ön yüzde gereksiz tuş ve boşluklar yok. Hatta şubata doğru 5.0 lolipop güncellemesi de alacak. Bence bu büyük avantaj. Diğer markalar pek yazılım desteği vermiyor. Hele ki Samsung. GM bi ara vermeyi denedi onu da mahvetti.

Özetle LG G2 alın rahat edin. Şiddetle öneririm. Sorun her marka da çıkabilir. Zaten garantili alacaksınız sorun olursa değiştirirsiniz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cihan Yetişken2

Fiyat performans olarak bence zenfone 5'in üstüne yok şu an. 

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Zenfone 5 aldım daha önce ekranlarında sanırım kronik sıkıntı var, servisten doa raporu alıp iade ettik.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...