İçeriğe Yönlendir

Akıllı Cep Telefonu Önerileri

Misafir

Recommended Posts

Onur Demir

M8 e, Androidi en iyi kullanan cihaza yani :tongue:

Abi bak buna gulerim ama. Biz lolipop alicaz siz daha kitkat diyorsunuz :D

Androidi en iyi kullanan cihazlar google in kendi cihazlari degilmi?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Moto G ve Nexus kullanmayanlar için kitkat yeni bir sürüm gibi gelir :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay

M8 aldım ona gelen güncelleme onurcum, seninki hanımda, çok memnun valla

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Abi bak buna gulerim ama. Biz lolipop alicaz siz daha kitkat diyorsunuz :D

Androidi en iyi kullanan cihazlar google in kendi cihazlari degilmi?

Ne yazıkki değil, M8 nexus tan bile iyi çalışıyor, Nexus 6 yı görmedim henüz, ayrıca Andro L m8 e geldi, 1 ay bile geçmedende M7 ye gelecek, nexus saf andro, hTC ise dahada optimize edilmiş vegeliştirilmiş br arayüzle çalışan daha iyi bir yazılıma sahip.

Şöyle diyim, nexus lar geliştirici cihazlarıdır, fazla şey beklemeyeceksin, örnek verdiğim hTC ise bunun üzerine başka şeyler koyarak daha iyi bir deneyim sunar....

Nexustan sonra yazılımı peşi sıra alan 2 markadan biri hTC dir bu arada, Lolipop m8 e geldi az sonrada m7, ve kesinlikle daha iyi deneyim sunacağını şimdiden söylebilirim.

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Onur Demir

Ne yazıkki değil, M8 nexus tan bile iyi çalışıyor, Nexus 6 yı görmedim henüz, ayrıca Andro L m8 e geldi, 1 ay bile geçmedende M7 ye gelecek, nexus saf andro, hTC ise dahada optimize edilmiş vegeliştirilmiş br arayüzle çalışan daha iyi bir yazılıma sahip.

Şöyle diyim, nexus lar geliştirici cihazlarıdır, fazla şey beklemeyeceksin, örnek verdiğim hTC ise bunun üzerine başka şeyler koyarak daha iyi bir deneyim sunar....

Resmi olarak m8 e L geldi yani. Neden kimse yuklememis, bi screenshoot alalim andro L den merak ettim dogrusu
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Moto G ve Nexus kullanmayanlar için kitkat yeni bir sürüm gibi gelir :)

L m8 e geldi yalnız ayrıca yeni sürüm gibi gelmez, çünki bize gelen L saf L kullanan Nexustan daha iyi deneyim sunar, yani ilki nexusta görürsün, tam kapasitesini ise peşi sıra hTC de  :D​ 

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Resmi olarak m8 e L geldi yani. Neden kimse yuklememis, bi screenshoot alalim andro L den merak ettim dogrusu

pardon, GPE m8 lere geldi bize gelmesine günler kaldı, gpe htc lere nexus un peşi sıra günler içinde gelir, normal m8 e ve m7 ye 90 gün içinde demişlerdi, çok daha kısa süre içinde geleceği söyleniyor, ayrıca şuan L de ufak tefek hatalar var, onlar giderilmiş olur bize gelene dek, ondan sonra zaten nexus un şansı kalmaz, kısaca nexusun avantajı ancak 90 gün sürer.

Hem şuan tonla 5.0 romu m8 için yüklenebilir durumda, ben orjinal rom isterim, o yüzden uğraşmıyorum.

root varsa zaten L çoktan gelmiş durumda, ayrıca istediğin an m8 yi GPE edışına çevirebilirsinde....

http://www.youtube.com/watch?v=zemCjVRg6qo

şu Moto Droid Turbo bize gelecekmi acaba  :rolleyes:

Yorum bağlantısı

Android en iyi google cihazlarından çalışıyor ancak islevsellik yok. Ek özellikler için elbet birşeyler yüklemek gerek. En basitinden kardeşime moto g aldık ışık için uygulama yükledik. Htc sense arayuzu gerçekten çok işlevsel ve pratik

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

M8 e kitkat guncellemesi tee ne zaman geldi. Şu an bende istesem google play editon olarak android L kurarım fakat htc sense arayuzunu hiçbir cihaza, ara menüye degismem sanırım. :)

Bu arada sense ve lolipop birleşince görüntu bu:

Bu şekilde gelecek.

c679ce6b2f48853b7d6d9b8f2e39e151.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Nexus'ların tek numarası her yeni android sürümünü hemen alması. Haricinde bir gelistirmeci değilseniz bir özelliği yoktur. Optimize edilmiş çoğu android telefon nexus serilerinden iyidir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Onur Demir

Motorola Moto G 629tl lik fiyatiyla tekrar Hebsiburada.com stoklarinda. son 5 adet diyor ama nekadar gercekcidir bilemem.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Motorola Moto G 629tl lik fiyatiyla tekrar Hebsiburada.com stoklarinda. son 5 adet diyor ama nekadar gercekcidir bilemem.

Vardır onlardaaaa, yersen  :biggrin:

Onur acaba bu Motorola Türkiye distürbütörü hangi firma, Motorola nın kendisimi yoksa paralel tarzmı, kvk-genpa gibimi, biliyormusun ?

Yorum bağlantısı
Buğra Höngül

Lg g2 hertürlü tavsiye ederim rot rom twrp recovery gibi konulardada yardımcı olurum :)

Yorum bağlantısı
Engin Karadayan

Vardır onlardaaaa, yersen  :biggrin:

Onur acaba bu Motorola Türkiye distürbütörü hangi firma, Motorola nın kendisimi yoksa paralel tarzmı, kvk-genpa gibimi, biliyormusun ?

Brightstar cihazı Türkiye 'ye getiren firma.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

teleserviste bakiyor diye biliyorum.

tele hepsine bakıyorda ben esas getiren kim onu merak ettim, brightstarmış, pek hoşuma gitmedi ama yapacak birşeyde yok.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Selçuk Keleş

BMW 57.000 çalışanına Lumia dağıtacakmış. Normal çalışanlara 630, müdürlere 930 modelini vereceklermiş :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Aydın Akdeniz

wonder  var bende . seviye olarak bir üst yada birkaç üst seviyeye çıkmam lazım . sebebi google play'deki uygulamalar güncellendikçe telefon kasmaya başladı. rehberi açmaya çalışırken arayacağım kişiyi görüyorum . o derece yani :) . takas yoluyla yada nakit parayla alabileceğim ne olabilir. android olması şartıyla . maksimum 300 400 liraya. sıfır olması şart değil . ha birde wonderin kasa çok sağlam aynı sağlamlıkta olması gerekiyor. 4. kattan bacanın içine düştü . bacanın dibindeki kuyudan fırçayla çeke çeke çıkardım yine çalıştı . aynı dayanıklılık şart. 

akılsız telefon önerilerine kapalıyım . yedek olarak arabada 1200 var zaten :D

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Huawei G7, şiddetle öneririm. 999TL satış fiyatı ve, N11 den çek kupon puanla 850TL civarında alanlar oldu. Tam bir f/p canavarı. Lollipop güncellemesi alması kuvvetli ihtimal, şirket yetkilileri göz kırpıyor bu duruma.

Huawei G7, şiddetle öneririm. 999TL satış fiyatı ve, N11 den çek kupon puanla 850TL civarında alanlar oldu. Tam bir f/p canavarı. Lollipop güncellemesi alması kuvvetli ihtimal, şirket yetkilileri göz kırpıyor bu duruma.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...