İçeriğe Yönlendir

Akıllı Cep Telefonu Önerileri

Misafir

Recommended Posts

Semih İzgi

İki arkadaşım aldı, ikisininki de su geçirdi :D

Usb kapakları açık suya girmediyse ikiside garantiden değişir.

Yorum bağlantısı
Mithat Tuğrul

Bendede iPhone 4 s var. Şarjının az gitmesi dışında bence sorunu yok, ben olsam hiç telefon bakmazdım :) oyu için iPad öneririm. Bide samsung note3 iyi diyorlar ekranıda büyük

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

İphone'dan sonra htc one. O kaliteye erişebilen, yer yer geçen tek cihaz. Pişman olmazsınız. 

Yorum bağlantısı

Muhtemelen önereceğim telefon hiç dikkatinizi çekmemiştir. Note2 özelliklerine sahip note3 görünümünde ve note2'ye göre daha net ekranı ile note3 neo'yu önereceğim size. İkinci eli muhtemeln hiç oömayacak ama bir telefonu 3 seneden fazla kullanıyorsanız ikinci elde zarar etmezsiniz, daha doğru note3'e vermediğiniz fark yanınıza kar kalır.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Usb kapakları açık suya girmediyse ikiside garantiden değişir.

İkisi de tam koruma girdi, ikisi de garanti dışı maalesef.

Yorum bağlantısı

Dün 4 aylık bir cihaz aldık,avea çıkışlı iphone5S.rengide uzay grisi,verdiğimiz rakam 1300 tl...

Yorum bağlantısı
Semih İzgi

İkisi de tam koruma girdi, ikisi de garanti dışı maalesef.

Mümkün değil :/  İthal ürünmüydü bunlar?   Antep'de sony bayiimiz var. Bu tür vakalarda kapaklar kapalıysa hiç reddedilen cihaz olmadıda. O yüzden açık açık yazdım değişmiştir diye.  Acaba şube ile mi alakalıdır?

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Mümkün değil :/  İthal ürünmüydü bunlar?   Antep'de sony bayiimiz var. Bu tür vakalarda kapaklar kapalıysa hiç reddedilen cihaz olmadıda. O yüzden açık açık yazdım değişmiştir diye.  Acaba şube ile mi alakalıdır?

KVK ya da Genpa idi iki cihazda. İkisi de güme gitti.

Biri hatta gözümün önünde bozuldu. Sudan çıktı ki, ekran mekran dokunmatık tırt. Bir süre sonra lekeler de oluştu, ele aldı :)

Yorum bağlantısı
Semih İzgi

KVK ya da Genpa idi iki cihazda. İkisi de güme gitti.

Biri hatta gözümün önünde bozuldu. Sudan çıktı ki, ekran mekran dokunmatık tırt. Bir süre sonra lekeler de oluştu, ele aldı :)

E canım, acaba hava yastığı açılacak mı diye arabayı duvara vurmak gibi birşey bu.  Kaşınmışınız. Yoksa cayır cayır telefondur. Şu yukarda adı geçen tüm cihazlarıda dağa çıkarıp orda mangal yapar ;)

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

E canım, acaba hava yastığı açılacak mı diye arabayı duvara vurmak gibi birşey bu.  Kaşınmışınız. Yoksa cayır cayır telefondur. Şu yukarda adı geçen tüm cihazlarıda dağa çıkarıp orda mangal yapar ;)

Yok be yahu, yanlış anladın. Havuzdan çıktı ve bu haldeydi.

Havuza giren model değil mi bunlar? Modle adını da karıştırıyor olabilirim.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Suya karşı dayanıklı, dalmaya değil, kısa bir süre 1m ye dayanır o kadar, isin özü sony su sicramasina dayanır diye düşünün sorun yasamayin.... Bu arada 5s i falan direk duman eder bu sony :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Emin Taşdelen

Peki neden kimse Nokia Lumia 1520 veya başka bir modelini demiyor?

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Selçuk'u bekliyoruz daha :p

Yorum bağlantısı
Semih İzgi

6inç.  Ve hala Windows Mobile beklentileri karşılamıyor. Jailbreake tarzı bir olay yok henüz bildiğim kadarı ile.  

Çok akıcı ve kullanışlı cihazlar ama malzeme kalitesi bende hayal kırıklığı; sony'nin 13MP kamerası  Lumia 1020 40MP den iyi fotoğraf çekiyor.  Dış plastik zamanla çürüyor.   

Yinede Lumia serisi güzel ,. :good1:   Eşimde 520 baz modeli var. Düşük donanımda gayet pratik ve seri bir cihaz.

Yorum bağlantısı
V.Ceyhun Emir

Arkadaşım LG G3 aldı, inceleme fırsatım oldu, kalite ve performans olarak oldukça iyi. Yukarıda önerilen iPad alma fikri de mantıklı sanki.

Yorum bağlantısı
Mahmut Sayar

Evet kararımı verdim, Sony Xperia Z3 almayı planlıyorum, incelemelerde Z2 ile çok ufak performans farkları olsa da Sony'de bulunan sert köşeli tasarımın hayli yumuşaması ve telefonun incelmesi benim için yeterli. Telefon Avrupa'da satışta Türkiye için Ekim ayından söz ediliyor. 

Yorum bağlantısı
Saygın Can Oğuz

Bugün Teknosa'da Assus Zenfone 5 gördüm. Hoşuma gitti, özellikler güzel kasa kaliteli gibi, fiyat 699, alınırmı ki?

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Hocam Disco bir zaman sonra şişecektir. Android malum zaman sonra hantallaşıyor. Sizin için kamera daha önemli ise Nokia Lumia modellerine yönelmenizde fayda var. Özellikle de 1GB ram olan modellerine.

Hantallaşma samsungta olur, hTC al olay bitsin :)

Yorum bağlantısı
Önder Kuru

Bende 1.5ghz 1gb ram 4gb romu olan henüz ülkemizde satışa çıkmamış jiayu g3t var ve şu an kitkat 4.4.2 sürümlü custom rom kurulu , sistem apkları dışında xposed (sistem arayüz değiştirici root root gereksinim olan) apklarla birlikte 50 farklı uygulama ve bir kac oyun var. Şişme falan olmadı henüz...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...