İçeriğe Yönlendir

Akıllı Cep Telefonu Önerileri

Misafir

Recommended Posts

Murat Atagenç

Şu android fln çıkana kadar tüm telefonların işletim sistemi, işlevleri aynıydı, bu zamana kadar hiç sıkılmadın mı onlardan? :)

Ben hala eski bir telefon kullanıyorum sıkılmadım da bazen 8 parçaya böldüğüm bir sony ericssonum vardı onu arıyorum sadece :)

Yanlış anlaşılma olmasın benim çok merakım olmadığından ben biraz garipsiyorum, takılma bana :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Söylediğim gibi ben bu dediklerimi uygular gidip Apple alırım siz de bu şekilde düşünüp başka telefon alabilirsiniz. Şu an Xperia Z kullanıyorum ama ileride telefon alırsam ilk tercihim Apple olacaktır.

Sen bilirsin, sende haklısın, ben şuanki haliyle apple almıyorum, çünki yetersiz geliyor, neyse bakalım, ip6 gelsin göreceğiz, sadece ekran büyütmeyle gelecekse zaten işi zor.

Yorum bağlantısı
Osman Nuri Köknar

Sen bilirsin, sende haklısın, ben şuanki haliyle apple almıyorum, çünki yetersiz geliyor, neyse bakalım, ip6 gelsin göreceğiz, sadece ekran büyütmeyle gelecekse zaten işi zor.

Merak ettim şu an hangi telefonu kullanıyorsunuz?: )
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Merak ettim şu an hangi telefonu kullanıyorsunuz?: )

hTC One, Android de adam gibi olan tek modeli yani :)

Yorum bağlantısı
Osman Nuri Köknar

hTC One, Android de adam gibi olan tek modeli yani :)

Herkesin zevki farklı güle güle kullanın:-)
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Herkesin zevki farklı güle güle kullanın:-)

Sağolun, yalnız zevk meselesi elbette ayrı konu, ama birde bariz yetersizlikler var, bunlar zevk meselesi değil, ancak şu olur, eksikte olsa sana yetebilir ama bana yetmez diyebiliriz   :rolleyes:

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Yagiz Erturk AYTAR

Söylendiği gibi telefonu alırken satabilir miyim düşüncesiyle almak çok mantıklı gelmiyor.Sonuçta çok ucuz olmasa da atla deve de değil fiyatları.Bana göre önemli olan sevdiğiniz size hoş gelen modeli kullanmak.Ben Lg G2 aldım gerek tasarım gerek donanım hız herşeyinden memnunum.Ha yarın satar başka bir marka alır mıyım tabi ki alırım hangisi hoşuma giderse onu alırım.O yüzden markaların fanboylarını çok samimi görmüyorum.Adam markayı öyle bir savunuyor ki görsen sanarsın üretiminde bulunmuş ya da satışlardan pay alıyor

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Bu göreceli bir konu.

BMW mi Mercedes mi?

Ben Mercedes ve ıphone derim :)

Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Metehan kardeşim öncelikle şunu öğrenmek lazım,

*Marketinge milyon dolarlar harcayıp sağa sola herkese öpücükler dağıtan ve reklamlarında Messi'yi felan oynatan, bunuda telefon fiyatlarına hunharca yansıtan zamsung, yüzeyi kabuk kabuk soyulmayan bi telefon yapmayı başardı mı?. Yani onca zenginlik içinde hala 2 3 kuruş yatırım yapıp orası burası soyulmayan telefon yapmadıysa, iphone'un yarı fiyatı olsa almam. Enayimiyim gidip reklam ödeneklerine para ödemekten tek telefona 2 telefon parası ödeyeyim..Su geçirmez diye tanıtılan şey ise suya dayanıklılık.. Bir Z1 değil.

*Apple bu konuda biraz daha samimi. Adam diyor ki benim farkım var. Kendi işletim sistemim var... Materyal kalitesi yine çok tatmin edici değil, aynı tarihte alınan siyah kaplama zippo çakmaktan çabuk aşınıyorlar ama olsun. En azından efendi efendi markaya,logoya paranı veriyorsun. ufacık ekranı da cabası...

Öneri: Z2 nin çıkması ile Z1 1500TL ye bulunur hale geldi.  Kral telefondur, önü dragontrail arkası gorillaglass,  İlk çıktığındaki saçma yazılım hataları giderildi.  Bazı aplikasyonlardan çıkınca ekran siyah kalıyodu vs..

Maddi güç yetiyorsa, Z3'ün bilgiler sızmaya başladığı için Z2 düşecektir. Z2 günümüzdeki en iyi amiral.

Discovery Elite adı altında satılan Gionee Elife E7 hoş ve başarılı, dış komponent çok vasat olmasına rağmen Nar gibi içi dolu  http://gionee.co.in/e7/feature.html    

*Sonuç, Evren abinin dediği gibi burdan sonuç çıkaramazsın.   :flowers:  Sadece, parana yazık etme.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

İphone 4 alın, whatsapp feysbuk twitter sorunsuz sıkıntısız kullanıyorum. Ucuz hemde 900lira.

Yorum bağlantısı
Murat Atagenç

Bu göreceli bir konu.

BMW mi Mercedes mi?

Ben Mercedes ve ıphone derim :)

BMW ve Mercedesin tek bir farkı vardır;

birinin arka sağ köşesi diğerinin sürücü koltuğu kıymetlidir :)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Diğer yazılan markaysa ne sürücü koltuğunda ne de sağ arkada işe yarar, heleki sağ arka cepte yamulur gider  :biggrin:

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Bende Merso nun adını lekeleme derim :D

Garantisi bitince bozulmaya programlı mal üreten markamı, ithal ettiklerini bizede satarlarsa düşünürüz ancak :)

Ne oldu beni mi takip ediyorsun :D
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Amaç ios kullanma ise 4S ve 5 yeterli olur, ancak güncel bir telefon kullanmak ise bu cihazlar baya eski.. Android olarak Nexus 5 ve G2 fiyatına göre iyi donanım sunar, yeterli değilse amiral segment Z1 - Z2, Htc One, 5S gibi cihazlara bakılabilir.. Ancak 2.500 liralık cihazlar değiller bana göre..

Piyasadaki hiçbir model 2500 liralık değil aslında, 750-1000 arası olmaları lazım :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
(düzenlendi)

Bende Merso nun adını lekeleme derim  :D

Garantisi bitince bozulmaya programlı mal üreten markamı, ithal ettiklerini bizede satarlarsa düşünürüz ancak :)

2 sene Telefon kullanan?

tarihinde Mehmet G&#246ktürk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Bakış açısı :)

Zevk meselesi. :)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Ne oldu beni mi takip ediyorsun :D

Takipte olduğum yere geliyorsun, ben ne yapayım, neyse, sende sonuda kürkçü dükkanına döneceskin nasılsa  :p

2 sene Telefon kullanan?

O da doğruya :) gerçi ben en az 2 sene kullanırım, şuan 1. sene dolmak üzre, hala elimdekini değiştirmemi gerektirecek kadar iyi bir cihaz çıkmadı, 2014 geçti gitti gibi, 2015 e bakarız artık....

Bakış açısı :)

Zevk meselesi. :)

Performans

Performans daha az+konfor

diğeri ise hiçbiri, demode  :D

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Ama o kadar android telefon kullandıktan sonra (hatta windows mobile da kullanmıştım) iphone hoşuma pek gitmedi. elim kolum bağlı. arayan ararken resmi koca koca çıkmıyor. Klavyede sesimle konuşarak metin mesajı yazdıramıyorum. felan da filan..

mod player  aradım düzgünleri hep paralı. androidde ise vardı.

ama öte yandan çağrı kalitesi sesi düzgün. basit. ve çok kurcalamadığın için zamanını yemiyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sertaç Karginer
(düzenlendi)

Lg G3 geliyor, açıklanan özellikleriyle diğer cihazlardan çok üstün olacağı söyleniyor. Bence biraz daha bekleyip öyle karar verin... :)

tarihinde Sertaç Karginer tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Lg G3 geliyor, açıklanan özellikleriyle diğer cihazlardan çok üstün olacağı söyleniyor. Bence biraz daha bekleyip öyle karar verin... :)

Geldi bile, üstünlüğüde yok, aynı işlemci aynı şeyler, g2 deki gibi düzgün çalışmayan yazılımla gelirsede işi zor.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...