İçeriğe Yönlendir

Akıllı Cep Telefonu Önerileri

Misafir

Recommended Posts

Mahmut Yıldız

Gm discovery ya da huawei asceng g610 şık, fiyat/performans oranları iyi telefonlar. Daha fazlasını almaya da gerek yok. Ama 15 yaşında biri için mantıklı seçeneklerden çok havalı seçenekler daha ön plandadır. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Eren

Forumda bir ton satılık garantili telefon var. Bakın bence  ;)

+1

Ben de yeni geçtim akılı telefona. Forumdan arkadaşların tavsiyesi ile gm  discovery aldım.Gayet memnunum. Tavsiye ederim. 730 tl fiyatla güzel telefon bence. 

Yorum bağlantısı
Umut Taşlı

Gm discovery ya da huawei asceng g610 şık, fiyat/performans oranları iyi telefonlar. Daha fazlasını almaya da gerek yok. Ama 15 yaşında biri için mantıklı seçeneklerden çok havalı seçenekler daha ön plandadır. 

maalesef. 

+1

Ben de yeni geçtim akılı telefona. Forumdan arkadaşların tavsiyesi ile gm  discovery aldım.Gayet memnunum. Tavsiye ederim. 730 tl fiyatla güzel telefon bence. 

abi vallahi bakacağım birazdan ben de.

Önce kullanacak arkadaş işletim sistemine karar versin, ayrıca bütçe için bir üst limit belirleyin..

kendisi 4s, s3 mini falan diyordu. bunlar ne kadarsa, üst limit de o kadar. 

Yorum bağlantısı
Erhan Güler

2.el bir iphone alın , diğerlerini düşünmeyin bile ;)

Yorum bağlantısı
Umut Taşlı

4'ün altına kesinlikle hayır demişti, fikrinin değişmiş olacağını sanmıyorum.

+1

:yes: Zaten en fazla 1 sene sonra sıkılacak ve yeni telefon isteyecek. Hiç yoktan 1000 Tl üzeri her sene para vermektense, bunu alıp seneye ola hayrola demek daha mantıklı  ;)

bana kalsa oyuncak gibi oynasın diye veririm bir tane de istemiyor işte 4'ün altını. 

Kardeşim, bayan kullanıcılar için Lumia serisini tavsiye etmekteyim. Renkli kapak + renkli arayüz hem ilgilerini çekiyor, hemde WP8 arayüzü android'den daha pratik ve kolay.  Bu yüzden alışmaları kolay oluyor. Lumia 520den 820'ye kadar modellere bakabilirsin.

eyvallah, bir sorayım gelince. kendisine uyuyor dediğin gibi. 

2.el bir iphone alın , diğerlerini düşünmeyin bile ;)

olsa hayır demez de, forumda ilan yok hiç. çevremde de satan yok.

huawei'yi bilmiyordum, bir bakayım ona da. 

Yorum bağlantısı
Umut Taşlı
(düzenlendi)

S3 mini 600 lira, iPhone 4S 1.300 lira :)

doğrudur, eyvallah. 1300 liradır o zaman en fazla. 

bu s3 mini ve s3'ün farkı, yalnızca boyutsal mı?

tarihinde Umut Taşlı tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Umut Taşlı

Minilerin donanimida dusuk oluyor. Kisacasi yaramaz. 15 yas icin eger android kullanabilecekse discovery iyi bir tercih olur. Donanim olarak s3ten iyidir, iPhone ise pahali bir tercih olur eger israrci degilse ve ios a ilgisi yoksa gerek yok. S4 olabilir butce yeterse.

s4 falan demedi hiç, ona daha özenilmemiştir herhalde. bütçe konusu da şöyle: peder bey asla gidip de bir telefona 2000 lira falan vermez. ben de pek taraftar değilim bu tür alışverişlere ama evin küçüğü ağlayıp zırlarsa bilemem tabi. 

Yorum bağlantısı
Misafir

Abi ben teknolojik ürünler konusunda yüz yüze veya kurumsal firmalardan almayı tercih ediyorum genelde.

Ayrıca taksitli aldım. 

sahibinden veya gitti gidiyorda get ilan alırsan 3 gün inceleme hakkın var. Taksit olunca farklı tabi artıyo fiat.

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
  • 1 ay sonra...
Semih İzgi
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Başlık değişsin de yeni bir konumuz olsun derim. "Çin menşei" veya "Türkiye'de satılmayan" gibi.

Cihazları tanımadığım için yorumum ise şu anda yok :p 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Görkem Karakaş

Abi Keşke bildiğimiz markalar olsaydı. Ama Lenovo Markasını Ykından tanıyorum. Bi Tercih Yapılcaksa Lenovo.. :yes:  :yes:

Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Markalar Asyanın önde gelen markaları.. Hepsi Gionee( General mobile Discovery- ELite)  kalitesinde hatta Twinmos dediğimiz direk Gionee e6 :)

Bize karşılaştırmak için fiyat, pil, ekran ve diğer özellikler kalıyor.

Yorum bağlantısı
Uğur Samyeli

Lenovo ve Twinmos dışındaki ürün ve markaları ilk defa duydum.Bu iki ürün de Türkiye de yok ama Lenovo gayet başarılı duruyor.

Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Yerinde olsam bunu yapmazdım. Çok için gider, dokunamazsın...   Aşırı fiyat farkları olabiliyor üründen ürüne.

Nedir bu markalar bende s5 5s vardır diye girdiydim   :shok:  :tongue:

Bu cihazların farkı, logolardaki marketing'e telefon fiyatının yarısını ödememen. Yoksa hepsi sağlam donanım ;)

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Markalar Asyanın önde gelen markaları.. Hepsi Gionee( General mobile Discovery- ELite)  kalitesinde hatta Twinmos dediğimiz direk Gionee e6 :)

Bize karşılaştırmak için fiyat, pil, ekran ve diğer özellikler kalıyor.

Geçen de söyledim sana. Bir cihazı sadece teknik verileriyle incelersen hataya düşersin. Teknik özellikleri ne kadar iyi olursa olsun, yazılım ile donanım iyi şekilde optimize edilmemişse, malzeme kalitesi ve işçilik zayıfsa cihaz direk çöp pozisyonuna girer. Bu nedenle kullanıcı yorumları okumak, internette incelemeleri izleyip/dinlemek, yabancı piyasaların üzerinde durduğu marka/modellere yönelmek gerek derim. Ne megapixel kameralar gördük, içinde pixel yok, ne Ultrapixel'ler gördük içinde megapixel yok :p

Yerinde olsam bunu yapmazdım. Çok için gider, dokunamazsın...   Aşırı fiyat farkları olabiliyor üründen ürüne.

Bu cihazların farkı, logolardaki marketing'e telefon fiyatının yarısını ödememen. Yoksa hepsi sağlam donanım ;)

Ben bu konuda şüpheliyim işte.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Ben bu konuda şüpheliyim işte.

Abicim markaların hepsi iddalı. Aralarında  Flash TV de çıkan 159 liralık Java S4 üreten yok :D :D    Araştırıyorum tabi, mesela ThL100S de pilin yetersiz kaldığı söyleniyor.  Cihaz çok seri ve stabilmiş fakat çok yüklenirsen öğle yemeğinde şarja takman gerekebilirmiş. 8 çekirdek sağolsun :D.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...