İçeriğe Yönlendir

Akıllı Cep Telefonu Önerileri

Misafir

Recommended Posts

Misafir
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Esnemiyor ama. Sürekli oval.. Esnek olsa iyiymiş.. Çokta kullanışlı olacağını sanmam. Masa üstüne konulduğunda nasıl duracak? Birde 2,500 tl ye değmez bence..

Esniyor ama yavaş yavaş :)

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Umut Taşlı

Merhabalar,

Dün kız kardeşim tutturmuş bana telefon alın diye. Peder Bey bir şey bul da alalım diye aradı ama ben de yüzeysel olarak baktığım bir konuda net fikir beyan etmek istemiyorum. Yıllardır 6300 kullanan adamım sonuçta. :D Kardeşim 15 yaşında, bir ara 4S, S3 Mini falan diyordu. O ayarda ne tavsiye edersiniz? Fiyat/performans konusunda GM Discovery ile ilgili bayağı iyi şeyler okudum bir de DH'de. 

Neyse, önerilerinizi bekliyorum.

Şimdiden teşekkürler,

İyi günler. 

Yorum bağlantısı
Umut Taşlı

Bütçe ne kadar acaba ?

bahsettiğim telefonlar civarındadır aşağı yukarı. babam şu kadar olsun falan demedi ama Hazal'ın istedikleri ne kadarsa artık. 4S bin lira falandır herhalde, değil mi?

Yorum bağlantısı
Hami Erışık
(düzenlendi)

bence ucuz fiatına göre en iyi hakeden telefon discovery.

eşime discovery aldım,çok memnun,bende daha önceden ona aldıgımız s3 aldım.

hele hele çocuk,veya genç kız herneyse,çok fazla para verme discovery al gitsin,bişey olsada fazla içiniz yanmaz.

hemde fazlasıyla iş görür.

tarihinde Hami Erışık tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Misafir

iphone 4 var forumda satılık bence tam kardeşinize göre kaçırmayın derim,fiyatıda uygun 400 tl.

Yorum bağlantısı
Misafir

Erol abinin dediği gibi, Discovery.

iphone 4 var forumda satılık bence tam kardeşinize göre kaçırmayın derim,fiyatıda uygun 400 tl.

Onun talibi çok :angry:

Yorum bağlantısı
Umut Taşlı

bence ucuz fiatına göre en iyi hakeden telefon discovery.

eşime discovery aldım,çok memnun,bende daha önceden ona aldıgımız s3 aldım.

hele hele çocuk,veya genç kız herneyse,çok fazla para verme discovery al gitsin,bişey olsada fazla içiniz yanmaz.

hemde fazlasıyla iş görür.

Hami Bey, ben de o yönde düşünüyorum ve zaten telefona çok fazla para vermeyi pek mantıklı bulmuyorum ama bir iPhone sevdasıdır gidiyor memlekette. Bakalım, ikna edebilirim inşallah. 

Erol abinin dediği gibi, Discovery.

Onun talibi çok :angry:

ikna edebilirsem, inşallah. yalnız, abi ikna edemezsem çarşı karışır iPhone için.  :p  :biggrin:  şaka bir yana, çocuk hayır deyince bir şey yapılamıyor. mecbur iPhone da alabiliriz.

Forumda bir ton satılık garantili telefon var. Bakın bence  ;)

ilk başta benim de aklıma geldi ama girer girmez konuyu açmıştım, şimdi bakabileceğim. 

Yorum bağlantısı
Hami Erışık

ben olsam sıfır iphone  almam,forumdan ikinci el temiz iphone alırım.(sıfıra yine çok para vermem.)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

+1

Yorum bağlantısı
Misafir

Sen satabildin mi telefonu?

Yorum bağlantısı
Umut Taşlı

ben olsam sıfır iphone  almam,forumdan ikinci el temiz iphone alırım.(sıfıra yine çok para vermem.)

ben de -bildiğim kadarıyla- babam da pek sıfır iPhone 5 alacak yönde düşünmüyoruz zaten. yalnız, ilan bölümünde hiç iPhone 4 yok ki. bana sıra gelince bitti herhalde. her gün son konularda da görürdüm halbuki telefon konularını. 

ilanını göremedim, varsa rica etsem?

Yorum bağlantısı
Misafir

ben de -bildiğim kadarıyla- babam da pek sıfır iPhone 5 alacak yönde düşünmüyoruz zaten. yalnız, ilan bölümünde hiç iPhone 4 yok ki. bana sıra gelince bitti herhalde. her gün son konularda da görürdüm halbuki telefon konularını. 

ilanını göremedim, varsa rica etsem?

az önce vardı konusu bende bulamadım şimdi :unsure2:

Sen satabildin mi telefonu?

sattım,iphone 4 aldım ;)

Yorum bağlantısı
Misafir

Biri çökmüş telefona, ilan yok :biggrin:

konu kapanırdi öyle olsa,hiç yok konu bir gariplik var aman alllahım yoksa  :p  :D  :D

Yorum bağlantısı
Misafir

konu kapanırdi öyle olsa,hiç yok konu bir gariplik var aman alllahım yoksa  :p  :D  :D

Disco su patlayan Mod mihrakların işi olabilir mi acaba  :vampir:  :ninja:

Yorum bağlantısı
Misafir

bir gariplik var aman alllahım yoksa     

Mod mihrakların işi olabilir mi acaba 

i-phone 4 ilanı çıkmadı ki hiç forumda, sizin yanlışınız var. yandaşsımayli

Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Kardeşim, bayan kullanıcılar için Lumia serisini tavsiye etmekteyim. Renkli kapak + renkli arayüz hem ilgilerini çekiyor, hemde WP8 arayüzü android'den daha pratik ve kolay.  Bu yüzden alışmaları kolay oluyor. Lumia 520den 820'ye kadar modellere bakabilirsin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...