İçeriğe Yönlendir

Akıllı Cep Telefonu Önerileri

Misafir

Recommended Posts

Zafer Ayvacı
(düzenlendi)

Ali abi HTC istiyorum aslında, asıl cezbeden tarafı bu. Taksit için de çok fazla taksitli ödemem var, özellikle önümüzdeki 1 sene. O yüzden düşük taksit bedeli işime geliyor. Daha iyisi de bana fazla gelir zaten, Desire tüm aradıklarımı karşılıyor, 1 Ghz işlemcisi de üzerine kreması  :)

Önerin için teşekkür ederim.

Desire altındaki tuşların sallanması konusu dert edilecek ve diğer artıları silip götürecek bir konu mu? İlk kez senden duydum bunu.

Özellikler: http://www.letsgomobile.org/tr/ceptelefonu/2255/htcdesire/

Şimdi kullandıklarıma ve daha iyilerine bakıyorum da, ben hep daha iyiyi arayacağım. Kullansam da kullanmasam da. :D

tarihinde Zafer Ayvacı tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Ben katılmıyorum, birkere şunu bilelim, bunlar oyuncak:

Her zaman daha iyisi aranacak ve bir önceki tırt olacak, o yüzen nexus4 tır, nexus5 ise daha şididen kırma bir model olduğundan tırt, dediğim gibi, her zaman daha gelişmişi istenir :)

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

Yahu neyi yetersiz Allah aşkına? Sanki telefona ne yüklüyorsunuz günlük kullanımda? Sanki program yazıyoruz, autocad kullanıyoruz telefonda. Yüklenen en baba uygulama real racing 3. (İlk aklıma gelen)  Beklentilerimiz aşırılaşmaya başladı. 

5 gb ram olsun

Qualcom 354983. nesil 78 çekirdekli işlemci olsun

19 inç 16K çözünürlüklü ültrasüpertanrısalhd ekran olsun

Şarjı 3 yıl gitsin

13798137980139030 Mah batarya olsun

Tek elle kullanalım

Düşsün çizilmesin, kırılmasın 

Su geçirmesin 

13908948 Mp kamera olsun

Allah sonumuzu hayır etsin.

Androidcilere bunu anlatamazsın :) onlar kağıt üzerindeki rakamlarla ilgilenir.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Androidcilere bunu anlatamazsın :) onlar kağıt üzerindeki rakamlarla ilgilenir.

Hee ios culara anlatırsın değilmi, cunki kagıt üzerindeki farklar önemsizdir sizde, alet aynıdır donanım degissede fark olmaz, o yüzden bizden farklı hep son çikan ayfon istenir, al birini vur ötekine diyeceğine yazmıssın birşeyler... tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

Hee ios culara anlatırsın değilmi, cunki kagıt üzerindeki farklar önemsizdir sizde, alet aynıdır donanım degissede fark olmaz, o yüzden bizden farklı hep son çikan ayfon istenir, al birini vur ötekine diyeceğine yazmıssın birşeyler...

Ben ios'çi değilim. Apple türü ürünler kullananlar donanım özelliğinden çok yazılım/cihaz kalitesi ve biraz da imaja bakar.

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Ios her zaman aynı. Ayni oyun halen biraz kadarak 3G dede calisiyor 5Stede. Birde androide bakarsak hadi htc desire c' ye yukleyin bakalım. :)

Yorum bağlantısı
onurdursun

az önce gm dıcovery aldım çok hoşuma gitti, çift hat olduğunu duyunca bayıldım şirket hattını ve özel hattımı tek telefonda kullanıcam

Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

arkadaşlar yarın kısmet olursa telefon alcam ,seçenekler şunlar lg nexus 4 ,ıphone 4 8 gb , samsung s4 mini , bu telefonlar arasından sizce hangisini tercih etmeliyim , benim işime yarayacak en önemli özellik internet ve mail lerimi hızlı ve aktif şekilde kullanabilmem. fiyat max 1100-1200 çıkarım. tecrübelerinizi bekliyorum.

Kesinlikle huawei p6 derim.
Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Bu huawei Ascend MATE nasıldır?  Para biriktirip babama güzel bir telefon almak istiyorum. 

huawei-ascend-mate-2013-launch-11.jpg

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Bu huawei Ascend MATE nasıldır?  Para biriktirip babama güzel bir telefon almak istiyorum. 

Çok büyük. 

Bence huawei P6 daha şık ve düzgün telefon. Daha doğrusu diğerlerine nazaran daha bizinıs kılas :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Ben ios'çi değilim. Apple türü ürünler kullananlar donanım özelliğinden çok yazılım/cihaz kalitesi ve biraz da imaja bakar.

O zaman ios u çıkardım, geri kalanlarda değişiklik yapmıyorum, elma markasını kullananların baktıklarının aynısına bende bakarım, kısaca olay aynı, en iyisini istemek, bu istek hiç bitmez, demek istediğim bu yani.

Ios her zaman aynı. Ayni oyun halen biraz kadarak 3G dede calisiyor 5Stede. Birde androide bakarsak hadi htc desire c' ye yukleyin bakalım. :)

ios ta tabi çalışır, hep aynı da ondan, donanım sadece azıcık hız veriyor, şimdi çıkan son andro telefonlarda da artık aynı şey var, kısaca o olay mazide kaldı Mert, artık alayı aynı.

Al sana Disco, düzgün çalışmayan hangi uygulama var?

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

Lg g2 güzel telefon.Bugün benim p6 ile karşılaştırdım.Samsung gibi sınıfta kalmadı.Bence parasını hakediyor.

Semih ascend mate çok büyük,note2 ayarında bir telefon.Bence p6 veya lg g2 yi düşün.

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Lg g2 güzel telefon.Bugün benim p6 ile karşılaştırdım.Samsung gibi sınıfta kalmadı.Bence parasını hakediyor.

Semih ascend mate çok büyük,note2 ayarında bir telefon.Bence p6 veya lg g2 yi düşün.

Note 2 den daha büyük lutfen öyle yemek tepsileriyle karisyirmayalim Mehmet Abi :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Çok büyük. 

Bence huawei P6 daha şık ve düzgün telefon. Daha doğrusu diğerlerine nazaran daha bizinıs kılas :p

Bu mate'nin 2.si de çıkacak galiba.  Bu bizim GM discovery'nin abisi gelsede alsak :D

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Bu mate'nin 2.si de çıkacak galiba.  Bu bizim GM discovery'nin abisi gelsede alsak :D

Doymak bilmeyen andro cular sizi  :D  tabii alet tırt, daha iyisini her uygulamayı çalıştırmadığı için istiyorsunuzdur mutlaka  :)

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Çağlar abi bile g2 ve diğerleri yazmadiysa bu telefon olmustur. :p

:D rakamına göre irdelemek lazım, disco olmuş

Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Doymak bilmeyen andro cular sizi  :D  tabii alet tırt, daha iyisini her uygulamayı çalıştırmadığı için istiyorsunuzdur mutlaka  :)

Blu Life Play'e rakip bulamadınız.. Buna karşı pek bi savunmasız olacaksınız msgplusimg0754.png    Yakında Telpa üzerine GM yazıp getirtir kesin.  :fiuw:

http://www.youtube.com/watch?v=bs3tSTS48uY  

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

O zaman ios u çıkardım, geri kalanlarda değişiklik yapmıyorum, elma markasını kullananların baktıklarının aynısına bende bakarım, kısaca olay aynı, en iyisini istemek, bu istek hiç bitmez, demek istediğim bu yani.

ios ta tabi çalışır, hep aynı da ondan, donanım sadece azıcık hız veriyor, şimdi çıkan son andro telefonlarda da artık aynı şey var, kısaca o olay mazide kaldı Mert, artık alayı aynı.

Al sana Disco, düzgün çalışmayan hangi uygulama var?

ios'i çıkaramazsın Ali. ios başka cihazlarda kullanılmadığı sürece cihazla bir bütün içinde görmek gerekir.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

ios'i çıkaramazsın Ali. ios başka cihazlarda kullanılmadığı sürece cihazla bir bütün içinde görmek gerekir.

Tamam hadi öyle olsun, sonuça hepsi aynı işi aynı hızda yapıyor, fark kalmadı, ios az donanımla aynı işi yaptı derdik eskiden, artık oda modaya ayak uydurdu, az donanım olsa bile süper saçma fiyatıyla bu avantajınında farkı kalmadı, artık alayı yüksek donanımlı ve kazık nasılsa, neyse böyle işte...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...