İçeriğe Yönlendir

Akıllı Cep Telefonu Önerileri

Misafir

Recommended Posts

Mehmet Kaya

Ne çamuru yahu, şakadamı yapamayacağız, gm nere ayfon nere diyeceğim ama sonuçta andro buda, geri kalmadığından eminim :)

Biz de mi şaka yapamayacağız :D

Bak andro deme Samsungta andro ile çalışıyor :D

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Biz de mi şaka yapamayacağız :D

Bak andro deme Samsungta andro ile çalışıyor :D

Pardon, harbi hata yaptım kusura bakma, bu tür konularda Zamzung-Ayfon diye açıkça belirtmek lazım, diğer baba markalara su sıçramasın, doğru haklısın bu konuda  :biggrin:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Pardon, harbi hata yaptım kusura bakma, bu tür konularda Zamzung-Ayfon diye açıkça belirtmek lazım, diğer baba markalara su sıçramasın, doğru haklısın bu konuda  :biggrin:

Bozuk saat bile günde 2 defa doğru gösterir :D

Yorum bağlantısı

Hatice tamam da GM nezaman ayfonu halt etti :D

Ya ne adamsın abi :D Çamur atmak için fırsat kolluyorsun :D

İphone rüyan gerçek olacak az kaldı.... :biggrin: herkes birgün iphonecu olacak....yaz bunu bir kenara  :D

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Bozuk saat bile günde 2 defa doğru gösterir :D

Zamzunga devam et o zaman :)

İphone rüyan gerçek olacak az kaldı.... :biggrin: herkes birgün iphonecu olacak....yaz bunu bir kenara  :D

Büyük konuşmamak lazım yalnız  :tongue: zaten imkansızda  :D

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Zamzunga devam et o zaman :)

Büyük konuşmamak lazım yalnız  :tongue:

Abi niye Zamsunga devam edeyim. Benim doğru olduğumu söylediğin için dedim. Demekki günde iki defa doğruyu görebiliyormuşum :D

Zamzungla işim kalmadı :D

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Abi niye Zamsunga devam edeyim. Benim doğru olduğumu söylediğin için dedim. Demekki günde iki defa doğruyu görebiliyormuşum :D

Zamzungla işim kalmadı :D

Geri aldım, tornistaan  :good1:

Yazmaktan elim ağrıdı, ben gidiyorum, sahada köprü inşşatı var, gidip bakacağım, projede almıyorum yanıma, hepsi zaten One da pdf olarak yüklü, autocad de var, açıp dev ekranda yağ gibi kaydırıp inceleyebiliyorum nasılsa  :D

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Ütopya :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Hızlıal dan Sony Xperia İon Lt28h aldım cuma günü. Pazartesi Salı gelir. 945 TL ye, 100 TL World puan hediyesi var. Bakalım ilk kullanıdan sonra neler olacak...

Sony Xperia Ion Lt28h

Hızlıal.com dan 945 TL + 100 TL World puan ile aldım. Yani 845 TL gibi oldu :) (Daha önceler 1.600 TL gibi fiytalarla satılmış, 2 hafta önce Teknosa da 1.200 TL idi, bu hafta 999 TL olmuş. Benimki KVK garantili.

1 haftadır kullanıyorum. Sürekli elimde, internet açık ve pili ortalama 15 saat gidiyor. 1 gün internet kapaılı iken 36 saat gibi gitti.

F/P olarak bence gayet güzel. Özellikle 12 MP kamerasına hayran kaldım. Boyut S4 kadar ve ekran daha parlak ve net geldi bana. Bunun dışında anında android güncelleme aldı telefon. (Huavai ve GM bunlarda sıkıntılı bildiğim kadarı ile) Gerekli tüm uygulamaları yükledim. Oyunlar dahil şuana kadar bir kasma yapmadı.

Birde Tapatalk ın hangi versiyonu yüklenecek acaba? Play Store dan Tapatalk yazdığımda hemen hemen hepsi ücretli birçok uygulama çıkıyor.

Kısaca özellikleri;

Ekran 

4,55 inç, 1280 x 720 piksel 16 milyon renkli TFT 

Mobile BRAVIA® Engine ile Desteklenen Reality Display 

Mineral cam üzerinde çizilmeye dayanıklı, kırılmaz katman 

Kamera ve video 

Kamera ışıklı ve Otomatik netlemeli 12 megapiksel kamera 

Sony'nin cep telefonuna özel Exmor R™ CMOS sensörü 

16x dijital yaklaştırma 

HD video kaydı (1080p) 

Ön kamera (1.3 megapiksel, HD 720p) 

Yüz saptama 

Video oynatma, desteklenen biçimler: 3GPP, MP4, Matroska, AVI, WebM 

Bağlanabilirlik ve iletişim 

WiFi ve WiFi Genel Alan fonksyonelliği, aGPS, NFC, ant+ teknolojisi, glonass 

HDMI Desteği 

DLNA Onaylı 

UMTS HSPA+ 850, 1900, 2100 

Bellek 

RAM: 1 GB 

IN: 16 GB eMMC 

Genişletme yuvası: microSD, 32 GB'a kadar 

Yorum bağlantısı

Disco.'nun kampanyalarla 499 TL'ye geldiği piyasada P(eh) 1'in edeceği 449 TL. 650 TL'si cebinde olan P 1'i tercih ediyorsa tipi için tercih ediyordur, teknikte Disco. ağzını, burnunu kırıyor çünkü.

http://kiyas.la/tr/cep-telefonu/karsilastir/Huawei-Ascend-P1-vs-General-Mobile-Discovery

Fiyat olarak ikiside aynı fiyat şu an için,evet tipi güzel huwai nin,ince zarif tasarımı var iphone lara benzetmişler

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Zafer, iş yerinden bir arkadaş sordu bunu, vodafone'dan alacak. Ne dersin?

Abi cihaz teknik olarak da marka olarak da gerçekten iyi. Ancak hiç görüp test etmedim, ince sızıları var mıdır bilmiyorum.

İnternetten ufak bir araştırma yapıp, kronik bir problemi olup olmadığına bakmak lazım. O da şu anda belli olmaz, sonuçta yeni cihaz. Eğer acelesi yoksa beklesin, ancak alacağım diyorsa da o paraya alınabilecek teknik özellik olarak en iyi telefonlardan birisi.

Benim bildiğim kamerası vasat, NFC (temassız işlem desteği) yok, işlemcisi diğer 4çekirdekler kadar performanslı değil. Zaten bunlar da olsa 2bin Liraya satarlar :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Servet Aydın

Satıcı içini doğru açıklamıyor demektir. Eğer burada içindeki belli olursa dosya açılacaktir

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

sanırım öyle çünkü başka türlü olmaz. ya da ticari mal demiyor.

200 lira olsa gümrüksüz, e bu da 350 yani. belki hız sınırı gibi pratik sınır vardır.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
(düzenlendi)

ben daha önce kutulu aldım güneş paneli invertörü ama 100 dolardı. asıl endişem imei hadisesi. eski telefonumla değişecekmişim.

tarihinde Mehmet G&#246ktürk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

ben daha önce kutulu aldım güneş paneli invertörü ama 100 dolardı. asıl endişem imei hadisesi. eski telefonumla değişecekmişim.

Resmi bir işlem olarak mı?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...